Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
hejk dziś idzemy na wizytę do lekarza może zobaczę mojego kukusia 🙂


Mulancik, to witaj w klubie, my dzisiaj też mamy wizytę u ginka na 19.20, już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 siedzę sobie na fotelu u fryzjera i jestem coraz piękniejsza 🙂 🙂

no ja mam na 16 :P
pewnie że napiszę ciekawe co zdecyduje z moim ciśnieniem bo mam teraz 150/95 ;/
i mam cykorka dopiero teraz zauważyłam na karcie ciąży że mi wpisał że szyjka się rozwarła na 0.5 ale co to znaczy hmm dziś się go zapytam że ja prędzej nie spojrzałam ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lady, to normalne w ciąży , ja tak miałam przez ponad miesiąc, przez jakieś 6 tyg i to gdzieś od 25 tyg ciąży. Sikałam 100 razy dziennie i w nocy często a tak mnie bolał pęcherz jak bym miała z 10 litrow moczu a tu kilka kropel. Od 2 tyg a może nawet nie potrafię się tak z grubej rury wysikać, że aż miło 😁

Mulant o to Ci zazdroszczę tej wizyty 😁 jak już wrocisz się to się pochwal 😁

Kasia, Tobie także zazdroszczę fryzjera 😁 u mnie był w grudniu ale mam już takie odrosty, że szkoda gadać. Muszę jeszcze przed porodem , najlepiej w marcu szybko pasemka odrosty zrobić bo przecież siara, Filipek to się mnie wystraszy 😞

Stopka, a Ty kiedy byłaś na usg ostatnio? ile ważył Twoj Olek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stopka, o to duży chłopczyk 😁 moj w 30 tyg i 4 dniu ważył 1850, ale ja aż tak nie wierzę w te maszyny bo usg często się myli co do wagi i to nawet o 300-500 gram 😁 ja teraz niedługo też pojdę na usg , ale prywatnie bo na NFZ wykorzystałam wszystkie szanse.
A Ty chodzisz też na NFZ? jeśli tak to też masz już wykorzystane. Ale zawsze można podglądnąć dzidzię prywatnie 😁
Co do wozka, bardzo podobny do mojego. Twoj ma koła skrętne i moj też ma raczej a nie skręcają się. Żeśmy kombinowali i nie da się ale jeszcze coś pomyślimy.

Lady, no właśnie 😁 2 tyg zlecą jak z byka strzelił 😁

Mulant , Tyś lenia dostała kobieto 😁 przepędź go, załaduj telefon 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona no dokładnie ja to tez za bardzo nie wierze w to co mówią lekarze o tej wadze bo chodze na NFZ tak jak i ty,mi sie wydaje ze oni podają taką normę jaka powinna byc ta waga na dany tydzien ciąży ale wiadomo ze jedne dziecko wazy mniej drudze wiecej.nawet nie wiedzialam ze juz usg nie przysługuje... no nic bedziemy czekac, az zobaczymy malego olka na żywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stopka, dokładnie. Ja aż tak nie wierzę, aby Filip ważył tyle w tedy ponieważ zawsze on ważył w najmniejszej normie. Nie wiedziałam dlaczego, ponieważ rzuciłam palenie już dawno dawno dawno, nie piję, jem za 5, i nie ma u mnie ani u mojego Mateusza w rodzinie niskich ludzi, tylko u niego wszyscy chuuudzi a u mnie przy tuszy, tylko ja byłam szczupła aż do teraz 😎 także nie wiem czemu ten Filipek taki malutki. Ale po urodzeniu takie dzieci często wyrastają na wielkie dzieciory 😁
A i radzę Ci kupić ten wozek już teraz przez neta 🙂 sprawdx tylko czy ma dobre komentarze ten allegrowicz i zamow. Bo ja miałam upatrzone wozki w granicach 800-1000 zł ponieważ tyle zamierzaliśmy przeznaczyć ( tzn teście zamierzali tyle przeznaczyć) i były takie piękne i zdrożały zaraz od stycznia. Więc zamowiłam wozek z baby merc, podobny jak Twoj za 950zł 😁

a co do kołek, moje się już skręcają 😁 tepa Agatka z tępą mamusią nie wiedziały,że jest blokada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ogladałam wczoraj. Ty zapewne powtorki oglądasz 😁 ja też czasem powtorkę oglądam na drugi dzień. We wczorajszym odcinku Maciek dostał szału i rozwalił komputer. Jak to zobaczyłam to już wiedziałam,że kilka dni a będzie huczno w necie i zaś będą się z niego śmiali 🥴 tak jak maciek i śrubokręt.Już mu wspołczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...