Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
No nam kolor pod meble akurat pasuje.
Wiesz co ja mam te kołeczki srebrne takie malutkie i one pasują do dziurek, które są od wewnątrz cztery w każdym rogu nad szufladą. Więc chyba się kładzie tą płytę na tych kołeczkach wystających 😮 Sama nie mogę sprawdzić, bo przez brzuch nie mogę sięgnąć do tych dziurek co są w głębi przy ścianie 😁


hmmm...kółka są po to ,zeby szuflada wyjezdzala 😉U nas tak jest.Moze u Ciebie jest inaczej...hmmm


No kółka są na szynach od szuflady 🙂

Chyba idę się zdrzemnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj ale sobie pospałam mmm, ale teraz mnie łeb napierdziela 😎

Natalla,nawet jeśli nie urodzisz w następnym tygodniu to i tak urodzisz szybciej od nas, zazdrościmy Ci 😁

Kika, też mam takie bole jak na okres, do tego bole krzyża i to tępe 😞

Kurde nie wiem czy Filipek mi się nie przewrocił 😞 czuję go jakby w poprzek 😠 oby nie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
No nam kolor pod meble akurat pasuje.
Wiesz co ja mam te kołeczki srebrne takie malutkie i one pasują do dziurek, które są od wewnątrz cztery w każdym rogu nad szufladą. Więc chyba się kładzie tą płytę na tych kołeczkach wystających 😮 Sama nie mogę sprawdzić, bo przez brzuch nie mogę sięgnąć do tych dziurek co są w głębi przy ścianie 😁


hmmm...kółka są po to ,zeby szuflada wyjezdzala 😉U nas tak jest.Moze u Ciebie jest inaczej...hmmm


No kółka są na szynach od szuflady 🙂

Chyba idę się zdrzemnąć.



A wiec jak masz szyny to mamy inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia: JA na te KTG jeżdźe już co trzy dni 😁 lekarz dzwoni i mnie do szpitala ściąga agent jeden, wychodzi,że ma mam skurcze, ale one są nie regularne, a lekarz młody także chyba podjarany 🙂 ta Twoja koleżanka niesamowita, bo do oksy podłączają w 41tyg+5dni, haha zajebista była 🙂
Obdarzona: To się okażę 🤪 🤪 a Twój dzieciaczek jeszcze się główką w dół nie obrócił?

Kurde ja sobie pospałam i też mnie głowa boli, matko jak ja czytam jak wy o tym jedzonku piszecie to mam ochotę Was udusić!! Moja lodówka piszczy a mężulek w pracy więc czekam aż coś dobrego przywiezie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra: wagą się nie przejmuj zgubisz raz dwa po porodzie, kurcze w ciąży trzeba sobie podogadzać 🤪 🤪 🤪
JA się bardiej martwię rozstęami na brzuchu 😞 są takie brzydkie i co raz więcej eeeeeh 😞 i krem na rozstępy, żadne oliwki i pierdy nie skutkują! Więc jak już wam wyjdą to dupa blada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to widzę, że wszystkie się pospałyśmy popołudniu 🙂 ja zjadłam pizze z Lidla mrożoną, ale też coś mnie głowa zaczyna boleć, chyba za długo spałam, kurde aż 1,5 godziny, dobrze, że taka drzemka w dzień nie ma wpływu na spanie w nocy 🙂 mogłabym calusieńki dzionek przespać 🙂 🙂
Jaaaa w dalszym ciągu mnie nic nie boli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uhuhu faktycznie senny dzień, też drzemałam co się rzadko zdarza 😜
Teraz przydałoby się zwlec i przejśc do sklepu po cosik do picia bo się skończyło a nie ma kogo wykorzystać bom sama w domu. No, z Jankiem ;]

Łóżeczko przyszło 🙂 Nie rozładam bo zapłacę za to życiem jak luby wróci ale sprawdziłam czy nie ma niespodzianek jak przy wózku 🙂 Jeszcze czekam na jedną paczkę, ale kurier Siódemka leci w kulki bo dostarcza ją i dostarcza.. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti21 napisał(a):
fikumiku
No lepiej nie ryzykować. a jakie niespodzianki miałaś przy wózku???


Przyznaję, zosia samosia ze mnie i jestem nieostrożna bardzo ale staram się poprawić ☺️

A wózek przylazł do mnie z dwoma felernymi kółkami bo się poodłamywały cząstki. Zareklamowałam, wysłałam zdjęcia i chyba mi doślą bo chcieli adres i telefon dla kuriera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Uhuhu faktycznie senny dzień, też drzemałam co się rzadko zdarza 😜
Teraz przydałoby się zwlec i przejśc do sklepu po cosik do picia bo się skończyło a nie ma kogo wykorzystać bom sama w domu. No, z Jankiem ;]

Łóżeczko przyszło 🙂 Nie rozładam bo zapłacę za to życiem jak luby wróci ale sprawdziłam czy nie ma niespodzianek jak przy wózku 🙂 Jeszcze czekam na jedną paczkę, ale kurier Siódemka leci w kulki bo dostarcza ją i dostarcza.. 🙃



Ja mialam ubaw jak kurier ledwo karton unosil z lozeczkiem.A maz pozniej tez powiedzial,ale to ciezkie 🤪 A taki mlody to musial dzwigac.

Ja juz wszystkie przesylko dostalam i juz wszystko mamy 😉


Znajomi maja przyjechac ciekawe o ktorej dojada.Wlasnie przyszla chrestna od Alanka,ktora jeszcze o tym nie wie,ze nia bedzie .... hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla u nas dziewczyna była jak byłam w szpitalu w 41 tc i już jej podawali oxy, najpiejpierw jej jakąś próbe zrobili- wyleciało mi jak ona się nazywa a jak wychodziłam to szła na porodówke na oxy, ciekawe czy urodziła, no do tej pory to napewni 🙂

ja z Mają dopiero przed porodem miałam robione ktg i myślę ze tak samo by teraz było tylko że leżałam w szpitalu no to mnie nameczylii sporo

ale to napewno od czegos jest zależne

całą rodziną bajki oglądamy 🙂

ja zamówiłam zasłonki na allegro ciekawe a raczej materiał na nie, ciekawe jak przyjda czy beda do zaakceptowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż umyl podlogi.....bo zagrozilam,ze sama to zrobie.Chcial jutro,a takie brudne byly.Teraz mi ladnie pachnie 😁
Chyba jednak jest jakies swinstwo w moim podwoziu.....swedzi,szczypie 😠Byle do wtorku,a zurawinke codziennie jem.Juz ja polubilam.

Alanek sie rozpycha na boli.Ciekawe co on tam porabia 🤨Kazdy oczy robi jak mowie,ze za rowy dzisiaj m-c mam dopiero termin porodu-hihihihi.Ciekawe co Simona powie jak mnie zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
natalla u nas dziewczyna była jak byłam w szpitalu w 41 tc i już jej podawali oxy, najpiejpierw jej jakąś próbe zrobili- wyleciało mi jak ona się nazywa a jak wychodziłam to szła na porodówke na oxy, ciekawe czy urodziła, no do tej pory to napewni 🙂

ja z Mają dopiero przed porodem miałam robione ktg i myślę ze tak samo by teraz było tylko że leżałam w szpitalu no to mnie nameczylii sporo

ale to napewno od czegos jest zależne

całą rodziną bajki oglądamy 🙂

ja zamówiłam zasłonki na allegro ciekawe a raczej materiał na nie, ciekawe jak przyjda czy beda do zaakceptowania 🙂



to u nas lepiej bylo....skonczony 42 tydz.3 razy oxy,jakis żel,czopki ,balonik i cos niby sie dopiero ruszylo.Matko mecza te kobiety psychicznie.A ta laska to taki chudzielec byla i brzuch wysoko miala.Myslalam,ze ona jeszcze troche do terminu ma,a tu juz po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...