Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra masakra jakie głupie babsko, z moimi hormonami to pewnie dostałaby po gębie ode mnie 😁
Kasia nie wiem to jest jakieś dziwne, u nas w większych hipermarketach właśnie typu tesco nawet w kasach bez pierwszeństwa kasjerki mówiły mi nieraz :trzeba było podejść, pani ma pierwszeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona jak tam Twoje podworko?Bo moje masakra.......tylko sciezke mam do bramy zrobiona 🤪
Bruchol boli po wlace z łopata.
Wrocilam z Opola.Maly grzecznie cwiczyl.Jego Pani jest w ciazy i ma na czerwiec termin porodu i tez chopczyk.
Gotuje gulasz na obiad z kasza i ogorkami.Mniam
A teraz zjadalm swiezy kolacz z serem i makiem,ale taki maly paseczek.

Nadal sypie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, weź zawaliło śniegiem jak na syberii. Moi rodzice mają dziś jechać na przedstawienie z okazji dnia dziadka i babci do szkoły mojego siostrzeńca ale chyba nie dają rady 😁
No na pewno Cię boli, wierzę.

Ggulek, ja czekam zaś na pączka,tylko nie wiem czy jeść czy nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Obdarzona jedz! 😁 Jutro tłusty czwartek, miałam ochotę zrobić faworki, ale już chęci mi zmalały 😁
Sztunia, to ja nie miałam odkurzacza w rękach od września 😉


no to ładnie się ustawiłaś ,
ja dopiero teraz tak w pełni się oswobodziłam bo czasami mnie pponiosło chociaż troszkę ale teraz nie chce już niczym ryzykować, nawet ziemniaki na siedząco obierałam dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm alezy jaka babcia 🙂
jak na czasie to można iść w korale 🙂 jakieś kamienie takie sa teraz stoiska z kamieniami róznymi 🙂
można kupić jakieś fajne kremy na dzień i na noc
koszulę nocna
zestaw herbat z herbaciarni i jakiś imbryczek
rękawiczki skórzane
jak babuleńka
to papciochy ciepłe i skarpety
ewentualnie jak lekomanka to można iśc w jakieś doppel herz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja bym była babcią to chciałabym dostać herbatki, najlepiej takie rożniste i rzadko spotykane 😁

ja już zjadłam 2 pączki, bo jutro nie wiadomo czy drogi będą przejezdne 🙂 o właśnie, mama mogłaby faworki porobić Mmmm 😁 tylko ona przeważnie je przypala 😠 ale to nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki
Przepraszam że wcinam się w temat ale mam do sprzedania ciuszki po moim synku urodzonym w grudniu. Ciuszki są używane ale w bardzo dobrym stanie dobre jakościowo. Firmy GAP , Next, George , Marks & Spencer Early days . Ubranka są wyprane wyprasowane nie posiadają plam ani dziur w domu nikt nie pali papierosów więc nie są przesiąknięte zapachem. Chętnie wyślę zdjęcia ciuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasia hehe ja nawet nie wiem ile kończy lat 😁 Ale z tymi witaminami też spoko. Zaintrygowały mnie te herbatki i imbryczek, nawet ja cieszyłabym się z czegoś takiego 😁


Gulek w Home&You są fajne tego typu rzeczy. Albo jakieś kubki z zaparzaczami 🙂
Kurcze niech przestanie padać, bo mama do mnie nie dotrze. Pewnie miasto już sparaliżowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...