Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Lady, zazdroszczę Ci tej ochoty na ciasta i w ogóle na słodkie... Ja to jakieś kwachy, ostre aż mordę wykręca, a dzieciok salta robi, placki ziemniaczane jak zawsze na słodko jadłam, tak wczoraj z sosem czosnkowym... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Lady, ja też tak chciałam aby czas mi szybciej zleciał 😞
ja już mowiłam, że ja chciałaby zostać Twoją koleżanką i odwiedzać Cię. Bo co do Ciebie jakieś Dorotki przychodzą czy inne to Ty rogaliki robisz, jakieś muffinki, teraz ciasto. Hm... jakby tu u Ciebie załapać jakieś względy 😎 hehe 😁 nie no żartuję 😁
moja Figa też jak była młoda odwalało jej, teraz bawi się przez 15 min rano i to tak zawalato i leniwie 🙂 a chrapie ze starości 😁


Nie zawsze coś robię, bo one za często przychodzą 😉 Ale teraz mnie już od jakiegoś czasu korci by wypróbować ten przepis:
http://www.makelifeeasier.pl/inne/wilgotne-ciasto-cytrynowe-z-kawalkami-bialej-czekolady-i-mielonymi-migdalami/
Proste i szybkie i wygląda na smaczne 😉 No i obiad na dzisiaj mam, dlatego mogę się za ciasto wziąć 😁 Bo jak w Walentynki zrobiłam i ciasto i obiad to potem na plecki zdychałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Astra, ale jak to? ale to że nie, w ogole? no przecież wiem, że tak! na bank tak, bo wszyscy wydalają gazy Ty może mniej

Mój chłop się nabija,że w dzień może i nie umiem, ale w nocy to kołdra pod sufitem fruwa i on ją musi ganiać, więc nie wiem jak to jest haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdarzona napisał(a):
haha ja też zaczynam to mieć, te smsy itd. Teraz koleżanka mi pisze, że jak zacznę rodzić to mam jej napisać smsa o treści 'hehe' w razie gdybym nie dała rady bardziej się wysilić z treścią.

A do mnie mama wczoraj:
"to jak coś, to puść mi strzałę" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Lady, zazdroszczę Ci tej ochoty na ciasta i w ogóle na słodkie... Ja to jakieś kwachy, ostre aż mordę wykręca, a dzieciok salta robi, placki ziemniaczane jak zawsze na słodko jadłam, tak wczoraj z sosem czosnkowym... 😮


Ja placki ziemniaczane lubię ze śmietaną i tylko tak. Nawet Werki upodobania do słodkiego tego nie zmieniły 😁
Dobra idę, bo czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już szamię tą grochówkę, pyszna, ale boczuś najlepszy ☺️ w międzyczasie naszła mnie chęć na pizzę haha 😲 😁

Ej moją kotkę pojebało... skacze z drzewa i próbuje się uczepić słoniny, którą zawiesiłam dla sikorek na sznurku od prania 😮 idę jej coś rzucić bo się powiesi jeszcze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia kiedyś piekła taką babkę cytrynową, na wierzchu lukrowaną i posypaną startą skórką od cytryny...mmmm 😜 ciekawe czemu już nie robi, muszę jej przypomnieć 😁

Ej. Co mogę kupić bratu na osiemnastkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra haha to też dobra Twoja mama 😁 ja mam swoją na miejscu a więc muszę na żywo wysłuchiwać jej paplaniny 😠 najgorsze jest to że jak nawet minę skwaszę, albo jest jakaś plama na podłodze bo ktoś coś rozlał to już ' rodzisz! o matko, wody Ci odeszły' haha 😁

lepiej rzuć coś temu kotu, bo wiele samobojstw popełniono przez przypadek 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jej dałam, ale nasze koty to czuby są. mamy ich 7, jedną starą i resztę młodych i to są takie wściekusy,że szok 😁 I tak tam poszła i skacze 😁
A tesciowa mówi,że szkoda,ze nie widziałam, jak się czaiła na ptaszki, które sobie tą słoninkę skubały hehe nie ma to jak dobra zabawa 🙃 😁

Ta, ja się z mamą teraz rzadko widuję, bo kiedyś jeździliśmy co tydzień do nich, a teraz rzadko kiedy, bo ja po tej przejażdżce to czuję,że głowkę już urodziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, to już lekarka chyba musi tę decyzję podjąć. Jak na razie to żrę 3 razy isoptin, 8 razy fenoterol, 3 razy magnez, 3 razy dowcipnie luteinę i dzięki temu łażę. Ale ja się zastanawiam, jak mój organizm zareaguje, jak ja to odstawię...

hm.
natalla, Ty mówiłaś,że brałaś fenoterol. Jak go odstawiałaś to od razu, czy jakoś się zmniejsza dawkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nogi mnie bolą kręgosłup też mam posprzątane na narodziny synusia
zapas w zamrażalniku zrobiony zabiłam 5 kurczaków a co 😁 no i świnie też mąż nie zdechnie z głodu 😁
coś czuję że mój termin to się zbliża szybciej niż myślę he he narobiłam się na obiad żurek z ziemniaczkami kiełasiną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na dwóch w jednej mamusia w drugiej synuś :P
ale se kupiłam w rosmanie zapas chusteczek pampers 6 opakowań aż za tanio ale nie pamiętam ile;/
kupiłam też miniaturki kosmetyków szampon dezodorant i inne dupeczki ale takie małe że mi się podobają :P
kupiłam synusiowi wanienkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra mi odstawili fenetrol w 36 tyg, powoli zmniejszali dawkę, a w 36 z groszem już wcale nie brałam, mam ubaw, bo naprawdę miałam zagrożoną ciążę przedwczesnym porodem, skurcze etc a teraz lekarz mi mówi, że ciąża się wzmocniła, generalnie jak odstawia się fenetrol rodzi się od razu w przeciągu godzinki może paru, zależy co ile godzin musiałaś brać... Masakra, że w nocy też trzeba zachować proporcje i czas. Ciekawe kiedy Ty odstawisz, pewnie zależy to od wagi małego tak mi się wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...