Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mulant, ale nie powinno być Ci głupio ani jej bo masz pretekst, że wozek jest rożowy a Ty masz chłopca 🙂 jak swoj kupisz to będzie luzik, zwłaszcza, że mężyk skoro nie chce rożowego to lajtowo da Ci kasę na nowy 😁

Sztunia, mm zazdroszczę tych pyszności i tak fajnie spędzonego dnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona o szyjkę pytałas jest ona spoko bo ma 27mm
durny lekarz poprzepiswał mi znowu jakieś mega lekarstwa nie mam zamiaru tego brać

jezu oczy mi się schodza

mulant ja też bez namysłu oddałabym wózek, bo wydaje mi się że jak dziewczynka w niebieskim moze jeździć to chłopakowi w rózu nie pasuje, co innego jakby to była np. czerwień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchy 🙂

Mulant nie no taki róż to przesada.. I masz wymówke. Nie ma co się cykac kolezanki, ciekawe czy Ona tak chętnie woziłaby swojego małego mena w tym kolorze :] Tak jak Sztunia mówi, dziewczę w niebieskim ok ale chłopak do różu ni w pięć ni w dziesięć nie pasi.

A ja znowu po eskapadzie na miacho. Makabra. Całe Opole przejechałam, żeby kupić te cycniory o których pisała leliva i kupiłam 😁 Rozmiar D, na styk 😮 E nie było..
I autentycznie dochodzę do wniosku, że w tym momencie powinno się już leżeć i pachnieć. Trochę więcej ruchu i pipka aż krzyczy i woła o pomstę jakby się rozrywała normalnie.. Do tego rano obudziłam się mega spuchnięta, do teraz ledwo pięść zaciskam. Dobrze, że we wtorek lekarz :]

PS. Lady zaraz wyślę numeros 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Mulant, to kup sobie nowy. 🙂 a koleżance powiedz prawdę, albo zgoń na męża że np. w rożowym wozku nie wypuści Cię na spacer z małym 🙂

Sztunia, ja w 26 tygodniu pamiętam miałam szyjkę 36 mm, ale to było ło matko...11 tygodni temu 😁

Fikumiku, no pipa boli po byle czym 😁 ja jutro się nachodzę, bo muszę kotkę na tą operację zawieźć, potem kupić pierdoły chemiczne bo mi się pokończyły spryskiwacze do włosow, odżywki itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ledwo zyję. miałam wczoraj an noc sie odezwac, ale na oczy nic nie widziałam. zdychałam w łózku. zastanawiałam sie jak ja doczekam z ta choroba do poniedziałku,a tu ni z gruszki niz pietruszki sie okazało ze marka siostra - lekarka rodzinna z jabłonnej przyjechałą w odwiedziny do tesciowej, l zamóilismy wizyte domowa dla ciężarnej hehe. mówi ze bede zyła, bo to jakis okropny wirus, ale jak mnie juz dopada to wygladam jak wampir. u mnie nie ma normalnego kataru tylko bolaca głowa, ze podniesc nie mozna z poduszki, załzawione czerwone oczy i czerwony nos z którego leci jak z kranu. ale dostałam dodatkowe leki, i mam czekac do srody, jak nie minie to zostawiła kolejne recepty. jakos sie moze wykaraskam. noc jakos mineła, maz poszedł do salonu spac, a ja jakos oddychajac pzrez buzke pzrezyłam. nie wiem tylko co zrobic bo wygladam okropnie,a jutro sa wyniki posiewu i miałam zamiar jechac po recepte do szpitala, do lekarza mojego, i przyt okazji zrobic te KTG co tak je odkłądam, bo brzuch dalej jak kamien. pamietam ze z Zuzia tak nei miałam, ale to chyba nei skurcze bo ja cały czas taki mam, nie ze mnie nachodzi i mija. moze jak małą sie tak wierci, mało miejsca ma to jakas taka wybrzuszona, ze akurat tak to jest.

Co do szczawianów to ja nie wiem juz, mam nadzieje ze po tym furaginie tez je wypedze, ja urosept cała ciaze brałam i nic nie pomogło. a ja Astra w pzreciwienstwie do ciebie z piwa moge zrezygnowac. ale jestem ciekawa jakbys sie przyssałą do tej beczki wielkiej, bo ja jak skonczyłam karmic i piłam piwo to po połowie butelki juz byłam jakbym z pół litra wódy wypiła, hehe

obdarzona, obiecuje ze chyba pzrestane sie odzywac wieczorami, jak ty masz takie sny ze mna zwiazane, i mecza Ciebie cała noc. Ciebie widziałam tu na zdjeciach ale jak Twój M wyglada zupełnie nie wiem, wiec mzoesz byc spokojna. zreszta od Białegostoku do was to kawał drogi, taka miłosc chyba by sie nie opłacała 🙂 hehe

i wiecie tak czytam o tych waszych szpitalach ze wy tak tam lądujecie, ja sama jestem zdziwiona ze udało mi sie do tej pory uniknac, jak jzu tyle czasu mam tam rózne dolegliwosci. miejmy nadzieje ze wyladuje juz rodzac a nie na patologii. trzymajcie sie, wracam do łózeczka. zdrzemne sie znów,a jak pzrestanie głowa bolec to znów was podczytam na telefonie. Buziale na cała reszte niedzieli 🙂hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś niemrawa, bo sąsiedzi mieli bibę do 3. Studenci 🤨 I tak w sumie rzadko coś robią i nie było tak źle, tylko muzyka głośno, ale spać przez to nie mogłam 😞
Dzisiaj miałam jeden taki skurcz przepowiadający. Po tym jak weszłam na 4 piętro do rodziców. Ale usiadłam i mi przeszło.

Też bym chłopca w różowym wózku nie woziła. Myślę, że koleżanka zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti21 napisał(a):
Dziękuje. A urodził się w 35 tygodniu z waga 2110. teraz jest już że mną wcześniej był na wczesniakow w inkubatorze. Miał hipotrofie płodu. cały czas ma jakieś badania itd. zobaczymy jak to będzie. dalej


Jednak to 😠Ale dobrze,ze wszystko ok.A Ty jak sie czujesz?Ale wage ma ładna jak na 35tyg.Ooooo...moze Walenty bedzie 😉A lekarze co mówia?
Wszystko bedzie dobrze-zobaczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti, moje gratulacje 😁 wyprzedziłaś wszystkich 🙂 dobrze, że jest Ok 😁 weź opowiedz coś więcej bo jesteśmy ciekawe, no jeśli będziesz miała czas bo jesteś już mamusią 🙂

Nightmare, słyszałam że jak się pojawiają skurcze i kobieta martwi się czy to czasem już nie skurcze porodowe to należy wziąć ciepłą kąpiel, pokąpać się z 10 min i jak nie przejdą to znaczy, że to już. Ale Ty jesteś w 34 tyg no i nie wiadomo czy taka kąpiel by nie pogorszyła sprawy, w sensie czy byś na serio nie urodziła, więc może jedź do szpitala 🙂

Nefre, ojoj to już kawał chłopa 🙂 nie no Twoje dni są policzone 😁 weź urodź w końcu 😁

Ewcia, wspołczuje samopoczucia, nie dość że infekcje to jeszcze źle się czujesz 😞 co do snu to nie był męczący, nawet fajny hehe tylko szok, dlaczego Ty akurat 😁 hm.. o romans Cię chyba jeszcze nie podejrzewam 🤨 haha 😁

ja jem zupkę chińską. W lodowce nie ma praktycznie nic 😞 jutro pojadę na zakupy to nakupimy żarcia 😁 o matko ale jestem zmęczona, wszystko mnie boli. Trochę poszaleliśmy z M, ale zaraz czeka mnie Tvn turbo 😠 o matko jak ja go przekonam żeby przełączył, już wolę tv trwam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...