Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Obdarzona;-bóle mam co jaki czas,ale wieczorem są silniejsze i brzuch wtedy mam praktycznie cały czas twardy a czopu nie zauważyłam tylko trochę białego śluzu,ale to mi na czop nie wyląda 😠 Niestety.No i mały zrobił się jakiś taki spokojny ostatni a to do niego nie podobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny ... dawno mnie tu nie było 🙂
gratulacje dla "rozpakowanych" Mam
ja jeszcze niespełna 3 tygodnie do porodu
za mną już kilka nocy ze skurczami przepowiadającymi , ale na chwilę obecną cisza 🙂
jutro mam spotkanie w szpitalu z położną
czekam cierpliwie i spokojnie na końcówkę ... torbę spakowałam dwa dni temu dopiero, a wczoraj zakupiliśmy ostatnie szafki w ikeii i w weekend zajmiemy się ich składaniem
śmiesznie, bo drugą ciążę przeżywa się znacznie spokojniej niż pierwszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamamaliszka napisał(a):
hej dziewczyny ... dawno mnie tu nie było 🙂
gratulacje dla "rozpakowanych" Mam
ja jeszcze niespełna 3 tygodnie do porodu
za mną już kilka nocy ze skurczami przepowiadającymi , ale na chwilę obecną cisza 🙂
jutro mam spotkanie w szpitalu z położną
czekam cierpliwie i spokojnie na końcówkę ... torbę spakowałam dwa dni temu dopiero, a wczoraj zakupiliśmy ostatnie szafki w ikeii i w weekend zajmiemy się ich składaniem
śmiesznie, bo drugą ciążę przeżywa się znacznie spokojniej niż pierwszą 🙂


Chłopczyk czy dziewczynka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwiatek dla Kaski juz mam 🙂W sumie bede taka padnieta po wymianie okien,ale coz...pojdziemy na ostatnia impreze w trojke-hihihi.A w niedziele szykuja sie zakupy.Kurna karnisz w kuchni chce wymienic.Maz protestowal,ale stwierdzil ok to kupimy w niedziele 🤪

Zrobilam sobie dzbanek herbatki z cytrynka i leze przez tv z nogami do gory,bo sa......tragicznie opuchniete.A wiec pisac mi tu dziewczyny nowosci.....Która rodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeeeeść 🙂
No co za wiadomości 😉
kolejna Sztuka na świecie, po fotce to czysty tatuś 😜 Gratulacje, mamuśka!

Co ja tu chciałam rzec...padam na twarz. Całą noc walczyłam ze skurczami, ale były co 20 minut, bolesne jak chuj. Rano poszłam po chleb i wróciłam z pełnymi gaciami. Myślałam,ze nawaliłam i nie poczułam hehe, bo mam rozwolnienie od wczoraj, ja do łazienki, a tam pełne gacie śluzu. Tak więc pozbyłam się czopa. Dzwoniłam do ginki co mam robić, mówiła zebym brała fenoterol do tej wizyty we wtorek, ale ona mi nie gwarantuje,ze mimo brania zaraz nie urodzę, bo jak się ma zacząć to i z fenoterolem się zacznie. Że jestem spanikowana chyba nie muszę mówić... 🤨 Brzuchol twardnieje, pipka mnie boli, bo czuję jak mała napiera w dół... Dżizasku, jeszcze nie... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Kwiatek dla Kaski juz mam 🙂W sumie bede taka padnieta po wymianie okien,ale coz...pojdziemy na ostatnia impreze w trojke-hihihi.A w niedziele szykuja sie zakupy.Kurna karnisz w kuchni chce wymienic.Maz protestowal,ale stwierdzil ok to kupimy w niedziele 🤪

Ja mam jutro 18-tkę brata, a on ma być chrzestnym. Już dzwoniłam,ze nie wiadomo czy dojedziemy, bo mała się najwyraźniej chce urodzić w tym samym dniu co jej przyszły chrzestny 😁

Która rodzi?

A żeś się wstrzeliła z pytaniem, pare sekund przed moim postem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
hihihi...cipko Ty nogi razem i lezec.jasna cholera czy porodem sie mozna zarazic? 😮Bo u nas to chyba tak 🤪

Nie mam siły, tak mnie ta noc wykończyła, teraz za to mała kopie jak wściekła tak na wysokości pępka, brzuch jeszcze mi się obniżył...
No, ale przynajmniej dotrwałam do 37 tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Astra- chciałabym być na Twoim miejscu i pozbyć się czopu.
Ale widzę,że chyba się nie doczekam 🤢

Uwierz,że raczej byś nie chciała być na moim miejscu, wolałabym mieć spokojną ciążę i ja nawet przenosić, niż od dwudziestego któregoś tygodnia żyć w strachu, że można zaraz rodzić. Że mi ten czop dopiero teraz odlazł to cud... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra-no najważniejsze,że dotrwałaś do 37 tygodnia ciąży bo już możesz się uspokoić mnie też lekarka straszyła,że może być coś nie tak i musiałam leżeć w szpitalu bo miałam straszna anemię,ale mineła i teraz już bym chciała urodzić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaszminka, to tak jak, jak już mam bole to właśnie wieczorem. Ale czopa ani widu ani słychu, śluz też mam biały. Ale doczekamy się 😁

Astra, Ty będziesz ' next' 😁

ja nie wiem i nie pamiętam co kto pisał. Idę suszyć łeb 😁 a potem na urodziny idę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurna chata, czopy odchodzą nie tym co trzeba 🙂 mi już drugi taki tyci kawałek wyleciał, dlatego poleciałam szybko do Rosmana kupić sobie te malutkie kosmetyki do szpitala, wzięłam tylko szampon, żel pod prysznic i mydło w płynie do higieny intymnej biały jeleń 🙂 a i jeszcze tantum rosa, to kurestwo jest mega drogie, za 4 saszetki zapłaciłam 15,80 :/ ale chuj ważne, że jest 🙂 i jeszcze sobie kupiłam wkładki laktacyjne takie rossmanowe, 30 sztuk za 6,99 🙂 no i malutkiej kupiłam pampersy, puderek, żelik do kąpieli i krem do buzi, wszystko Nivea bo wydaje mi się najlepsze 🙂 właśnie idę dopakować torbę 🙂 mam tylko nadzieję, że chociaż do 14 marca dotrwa i zrobi nam prezent na urodzinki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...