Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ooo nefre gratulacje! Jak będziesz w stanie to napisz więcej i czekamy na fotki Kubusia 🙂
Lady o kurde to niezła różnica 😮
Obdarzona no z tym dyskomfortem musimy się trochę pomęczyć jeszcze 😜 Aaa to Filipek na pewno urósł sporo od tamtego czasu 🙂 Rzeźnia hmmm ja dzisiaj słyszałam jak jedna laska jęczała i wołała, że boli i do tej pory mam ciary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefre gratulacje synusia 🙂 i jakie wymiary 🙂

oni chyba musza zrobić usg za każdym razem, żeby sprawdzić położenie dokładne dziecka, ale waga częstoo jest zakłamana bo wystarczy że dziecko jest mocno w kanele i odczyt z główki juz jest lichy i stąd takie wachania. ja sobie usg nie dałam prawie zrobic, tzn. małam co chwile skurcze i nie byłam w stanie uleżec znogami wyprostowanymi, wiec ja wagi do końca nie znałam.

Mielismy pierwszy atak Mjausi, chyba poprostu zbyt duzo wrażen miała dzisiaj i musiała odreagować, najpierw chciała POlę uczesać po kapieli, no było lekko niebezpiecznie bo chciała to robić grzebykiem, ale tu nie było aż takiej furii. Jak chciała na siłe wejść do łózeczka poli i tam spać (chyba) a my jej Nie pozwolilismy todostała ataku furii, dawno tylu łez nie wylała i tak sięnie darła. Ja karmiłam więc duzo nie mogłam, Michał opanowywał sytuację, a ja czułam się jak superniania bo go instruowałam. Pote,m jeszcze pare razy były łzy, ale dlaczego to nie wiemy poprostu zaczynała płakać, wiec napewno to jakieś stresowe, ale... mamusia przycięła włosy, wiec dziadziuś będzie zadowolony hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefre! gratuluję! wreszcie się doczekałaś swojego Kubusia 🙂 waga i wzrost super 🙂

Ggulek, no no oby ten dyskomfort skończył się szybkoooo 😞 ja jeszcze nie słyszałam wycia porodowego, może i dobrze 😁

Net chodzi mi z prędkością gluta z nosa także mam taką lipę z pisaniem tu..

Oglądam you can dance i tak nie mam co robić. Potem się kładę bo padam na ryj 🙂

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda Majusi ale w końcu się przyzwyczai. Ciekawe co sobie myśli taki dzieciaczek. U mojego kuzyna jest rok różnicy między chłopcami i sytuacja jeszcze gorsza dla tego starszego. Tym bardziej, że on straszny maminsynuś.
Ja dziś wstałam tak wcześnie, bo idę sika i krew oddać, a potem jedziemy z tatą do babci na troszkę. Ale jestem głodna, bo wczoraj po tych plackach już nic do ust nie wzięłam. Jak ja wytrzymam do jakiejś wpół do 11 na czczo :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 ja właśnie wstałam i jem śniadanko. Ale się nie wyspałam, do kibla latałam szczać co chwilę 😞
zaraz z psem na spacer.

Lady, haha do babci warto jechać głodnym 🙂

No dziś Ggulek mogłaby się rozpakować , ale z drugiej strony Emilka mogłaby mieć kolegę Filipka w swoim wieku idealnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja to powoli zaczynam wątpić w tą pełnię 😞 Do piątku miałam niby to urodzić a już jest czwartek i nic się nie dzieje 😞 A na każdym usg wychodził mi termin właśnie na dziś tylko pani doktor wyliczyła,że to jutro już nic nie rozumiem i tracę powoli wszelkie nadzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaszminka napisał(a):
Cześć dziewczyny. Ja to powoli zaczynam wątpić w tą pełnię 😞 Do piątku miałam niby to urodzić a już jest czwartek i nic się nie dzieje 😞 A na każdym usg wychodził mi termin właśnie na dziś tylko pani doktor wyliczyła,że to jutro już nic nie rozumiem i tracę powoli wszelkie nadzieje 😞


Jaszminka terminy jakie wychodzą z późniejszych usg nie są zbyt adekwatne. Ważne jaki termin Ci wychodził na pierwszym usg. Był taki jak z miesiączki czy później czy wcześniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy któraś z was ma coś takiego?? Normalnie siedzę i czuję się tak jakby mi coś w piersiach pulsowało i miało je zaraz rozerwać do tego taki delikatny ból wczoraj też tak miałam i nie mam pojęcia co to znaczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
Nefre gratulacje synusia 🙂 i jakie wymiary 🙂

oni chyba musza zrobić usg za każdym razem, żeby sprawdzić położenie dokładne dziecka, ale waga częstoo jest zakłamana bo wystarczy że dziecko jest mocno w kanele i odczyt z główki juz jest lichy i stąd takie wachania. ja sobie usg nie dałam prawie zrobic, tzn. małam co chwile skurcze i nie byłam w stanie uleżec znogami wyprostowanymi, wiec ja wagi do końca nie znałam.

Mielismy pierwszy atak Mjausi, chyba poprostu zbyt duzo wrażen miała dzisiaj i musiała odreagować, najpierw chciała POlę uczesać po kapieli, no było lekko niebezpiecznie bo chciała to robić grzebykiem, ale tu nie było aż takiej furii. Jak chciała na siłe wejść do łózeczka poli i tam spać (chyba) a my jej Nie pozwolilismy todostała ataku furii, dawno tylu łez nie wylała i tak sięnie darła. Ja karmiłam więc duzo nie mogłam, Michał opanowywał sytuację, a ja czułam się jak superniania bo go instruowałam. Pote,m jeszcze pare razy były łzy, ale dlaczego to nie wiemy poprostu zaczynała płakać, wiec napewno to jakieś stresowe, ale... mamusia przycięła włosy, wiec dziadziuś będzie zadowolony hahah


jaka jest różnica wieku między dziewczynkami? u mnie będzie 2 lata i 2 miesiące ... nawet sobie nie wyobrażasz ile mam obaw 🙂 znajomi mający podobną różnicę wieku podsunęli mi pomysł zakupy lalki, którą Zuzia dostanie od Aniki po przyjeździe ze szpitala. Zuzia powinna obserwując Mamę bawić się lalką jak dzieckiem - przewijać, kąpać, karmić ... zobaczymy, może się sprawdzi ... lala czeka od miesiąca schowana w garderobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie i jeszcze nie mamusie 🙂
Ggulek mówiłam Ci, że urodzisz dzisiaj 😁
Ej tą pogodę chyba z lekka pogięło 🙂 śnieg sypie, ale się roztapia od razu i jest chlapa nad chlapy :/ u Was też pada śnieg?
Jaszminka, też się nie mogę doczekać tak jak i Ty 🙂 a co do piersi to mi w nich nic nie buzuje, tylko zaczynają coraz bardziej boleć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, wracam ze spaceru a mi tu Ggulek zaczyna rodzić 😁 Dobra Ggulek, nie czekaj na mnie 😁 urodź w końcu bo sama jestem ciekawa, ja urodzę po Tobie zaraz 😁 dziś w nocy zacznę hehe 🙂

Jaszminka, nie nie mam takiego bolu, hm... ale to piersi czy serce? czy jak? jeśli piersi no to spoko, może mleczarnia się szykuje ale jeśli coś z sercem, ciśnieniem to lipa 😞

Lady, no widzisz! o Tobie i Werce pamiętają 😁 a o mnie nie 😞 nawet Filipek się nie spisuje, a powinien na dzień kobiet mi zafundować prezent. On wie jaki 😞

Za 3 minuty CC IZUNI!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Kasia, u Ciebie śnieg? u mnie słoneczko takie piękne, lekki wiaterek ale super pogoda 🙂 co prawda 3 stopnie ale co tam 🙂 byłam z psem na spacerze to było mi wręcz gorąco, tylko w policzki zimno 😁

No właśnie też jestem w mega szoku 🙂 podnoszę rolety a tu biało 🙂 porąbało tą pogodę! 🙂
Ale mam ochotę na gorącą czekoladę z bitą śmietaną mmmm 🙂 ale brak czekolady i bitej śmietany 😞
Poszłabym kupić, ale jak już zjem śniadanie to mi się pewnie odechce i będzie leżało dwa lata aż się zepsuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...