Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Okna błysk, podłogi błysk, meble błysk, a kurzu nie mam chyba nigdzie 🤪
Pranie zrobione, prawie suche na dworku, zupka pyszna ugotowana 🙂
Jeszcze bym z czymś powalczyła, może poprasuję.

Izuniuuuu, witamy wśród żywych 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):

Byłoby fajnie 🙂 cały czas mi leci galaretka z pipy i brzuch mi się stawia i boli jak na ciotę 🙂

Nie chcę Cię Kasia martwić, ale ja tak juz ze trzy tygodnie chodzę z tymi wszystkimi przypadłościami i dupa. Dzisiaj wścieku pipki dostałam i wielkie sprzątańsko urządziłam 🤪
I Ty też.
Więc....
...może razem pojedziemy rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):

Byłoby fajnie 🙂 cały czas mi leci galaretka z pipy i brzuch mi się stawia i boli jak na ciotę 🙂

Nie chcę Cię Kasia martwić, ale ja tak juz ze trzy tygodnie chodzę z tymi wszystkimi przypadłościami i dupa. Dzisiaj wścieku pipki dostałam i wielkie sprzątańsko urządziłam 🤪
I Ty też.
Więc....
...może razem pojedziemy rodzić 🤪

No mi też już tyle czasu wylatuje 🙂 wyszorowałam dzisiaj wszystko, teraz robię wpierdalańsko 🙂 powoli zaczynam czuć to wszystko w kręgosłupie ale mam to w dupie 🙂 🙂 chcę urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny polecam wam umycie okien i złapanie przeziębienia 😁 2 dni i będziecie na porodówce 😜
Izunia witaj z powrotem 😉
Sztunia długo jechałaś przy Majce na pampersach 1?


Moje dziecko dzisiaj prawie cały dzień śpi, boję się co będzie w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Od Obdarzonej:
Napisała, że wody odeszły tak same z siebie. Kupila zeszyt w sklepiku by napisac do Filipka list aby wyszedl no i poszla na ktg,tam zaczelo ją bolec i nagle poczula jakby cos wybuchlo w niej, potem w gardle cos zadrapalo,kaszlnela i polecialo,okazalo sie ze wody,a potem szybka akcja,bole sa bolesne ale przed nią daleka droga. Kazała mi napisać list do Mani to moze wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny...jestem tu po raz pierwszy ...pisze bo nie wiem co mam myśleć...zrobiłam trzy testy ciążowe...wyniki wyszły niby pozytywne co prawda na każdym teście druga kreseczka była blado różowa ale była 🙂 miesiączkę miałam dostać 4 marca do tej pory nic... byłam 8 marca u ginekologa bo dostałam plamienie i strasznie bolał mnie brzuch powiedziałam mu że zrobiłam test i wyszedł pozytywny ten przepisał mi luteinię i kazał brać mimo że usg nie pokazało ciąży...dzisiaj z ciekawości zrobiłam test b-hcg wyszedł 2291 norma to [0-4] co to oznacza?? jest ciąża czy nie?? mam nadzieję że tak bo chyba nie menopauza w tak młodym wieku co?? pozdrawiam i proszę o poradę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, my juz w domku i ja tylko na chwilke. czujemy sie w miare tzn ja poki co jak to po operacji , szew ciagnie i piecze, ale to norma. a mala grzeczna tylko ciagnie cyca i spi. zobaczymy jak pierwsza nc.

zuzia z lali zadowolona ale dzidzia ja bardzo ciekawi, jaka ona mala, wszystko rusza, jak karmie to trzyma idze reke na glowie. szaleje troche, wpada do naszej sypialni, do loeczka, dotknie malej za glowe i wychodzi. troche sie obawiam ale moze to pierwsze reakcje.

mamuski a co wy jjecie po porodzie?? ja musze jakies menu przygotowac na jutro.mama przyjechala ma mi porobic jakies szynki pieczone, marchewke duszina, co na obiady i tako jjecie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ze Filipek juz wyłazi 🙂
Ewcia ja jem na obiady drob gotowany badz pieczony w folii, z warzyw mozna podobno tylko marchewke,pietruche i buraki
wedliny drobiowe,chlebek bialy i mieszany a jak cos ab slodko to biszkopty lub budyn, do tego mleczko mozna do 2 szklanek dziennie,jogurty naturalne,wafelkowe lub waniliowe tak mi mowila polozna i ja sie stosuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@ witamy z powrotem 🙂 odnośnie diety to ja Ci nie pomogę bo ja niedoświadczona w tych sprawach i też będę się zastanawiać po porodzie co będę żreć 🙂
Zuzia powoli się oswaja z siostrzyczką 🙂 ciekawa jest co to za nowy człowieczek pojawił się w Jej życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam mówili żeby głównie jeść gotowane, mięso to głównie drób, a najlepiej indyka, wędliny szlachetne (szynka, polędwica), dużo gotowanych warzyw, owoce nasze sezonowe, pieczywo razowe, nabiał - mleko, jajka, chyba że ktos nie pije mleka wcale i nie jest przyzwyczajony. No i unikać wszystkiego co wydymające. A no i ryby oczywiście (np. pieczone w folii).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek
długo jechałam nie pamiętam ile
ale przy Poli to chyba ze trzy miesiace pociągne hahah bo dalej się w nich topi
mulant moze aż tak ostro mleka nie odciagaj ale niech ci chłop pomizia cycusie 🙂

obdarzona rodzi hurrrrraaaa 🙂

izunia witaj i czekamy na opowieśc
tak samo ewcia 🙂
sniadadani np: pieczywo, raczej białe, nie jem masła, dzem truskawkowy, chuda wędlina, biały chudy ser, zółty ser- ale mało, zielona sałata, platserek pomidora- ale i tak sa z dupy więc wiadomo 🙂
obiad: rosołek, zlanymi klusami, makaronem, ryżem, krupniczki różnego rodzaju, mięsko duszone z warzymami, w sosie zabielanym maką, wsyztsko takie raczej mało przyprawione, warzywa to marcheka gotowana lub surowa, buraki, brokuły-mało, jem seler czy pietruszkę ale też mało, ziemniaczki, kasza gryczana, jęczmienna, ryż
owoce: jabłko, banan, gruszka
słodycze: biszkopty, flipsy, wafelki białe, babka piaskowa
nabiał ograniczam z powodu alergii i bóli brzuszkowych, poki co jeszcze nam nie doskierają bo myslę że jest za mała, ale wole dmuchac na zimne

koleżanka z b-hcg, jesteś w ciąży to pewne 🙂 gratuluje
jest to mega wcześna ciąża i dlatego jej nie widać
jak chcesz kontrolować czy wszystko ok
to zrób sobie jeszcze badanie krwi za kilka dni, b-hcg musi rosnać cały czas

ja tak teraz robiłam przy Poli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...