Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam masaż codziennie, a i tak rano zawsze mnie boli. Ogółem nie mogę być za długo w danej pozycji, bo wtedy zawsze boli. Czy się siedzi, czy leży, czy stoi, czy chodzi 🤨 A dziś po 20 minutach ktg nie mogłam wstać tak mnie bolał od leżenia na wznak tyle czasu. Niby mi pozwoliła przewrócic się na bok, ale jak to zrobiłam to słyszałam, że słabiej było słychać serduszko, także z powrotem się odwróciłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie zobaczyłam tą nowa reklama Calzedonia i tak mi się przypomniała ta poprzednia, która swego czasu często była puszczana w tym okresie kiedy wiedziałam że jestem w ciąży ale jeszcze nie znałam płci
pamiętacie?
http://www.youtube.com/watch?v=DBD0u7a9aMM
aż mi się łezka w oku zakręciła... ☺️



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
właśnie zobaczyłam tą nowa reklama Calzedonia i tak mi się przypomniała ta poprzednia, która swego czasu często była puszczana w tym okresie kiedy wiedziałam że jestem w ciąży ale jeszcze nie znałam płci
pamiętacie?
http://www.youtube.com/watch?v=DBD0u7a9aMM
aż mi się łezka w oku zakręciła... ☺️

Kika mi też się łezka zakręciła 🙂 świetna jest ta reklama 🙂
Ja opierdzieliłam tosty, bo Misiu zrobił 🙂 mam taki apetyt, że masakra, już tyle dzisiaj wpieprzyłam i cały czas głodna jestem 🙂 a na wadze już 70 kilo :/ ja pierdu, koszmar jakiś wagowy :/ a jeszcze 9 miesięcy temu ważyłam 49 kilo 😞 mam nadzieję, że chociaż uda mi się zejść do 55 kg 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się Kasiu zrzucisz na pewno,po samym porodzie już parę kg ubędzie, będziesz karmić piersią, do tego spacerki i będzie git, waga zleci 🙂 a teraz korzystaj póki możesz i dogadzaj sobie bo za chwilę trzeba będzie przejść na dietę dla karmiących 😉
ja obżeram się słodyczami i dobrze mi z tym 😜

też uciekam do łóżka, dobrej nocki i kolorowych snów 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
Nie martw się Kasiu zrzucisz na pewno,po samym porodzie już parę kg ubędzie, będziesz karmić piersią, do tego spacerki i będzie git, waga zleci 🙂 a teraz korzystaj póki możesz i dogadzaj sobie bo za chwilę trzeba będzie przejść na dietę dla karmiących 😉
ja obżeram się słodyczami i dobrze mi z tym 😜

też uciekam do łóżka, dobrej nocki i kolorowych snów 😘


Obyś miała rację 🙂 mam siłownię za płotem, więc jak będzie trzeba to będę ją odwiedzać 🤪
Miałam lekkie skurcze i uczucie parcia na pipkę i dupkę, wykąpałam się, ale skurcze są dalej, parcia na razie póki co nie czyję, ale zaczął boleć mnie krzyż. Ja nie chcę rodzić w nocy, chcę spać bo jestem już nieprzytomna i padam na ryj.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza noc za nami 🙂Alanek głodomor dokarmiony butelka musi byc.Ale ciagle jest przystawiany do piersi.Noc zaliczam do przespanych-maz jakis zmeczony.Hehe

Co do porodu,a raczej cc to kiedys tam opisze jak bede umiala to wspomina.Bo jak na dzien dzisiejszy to wole nie 😉

Obdarzona juz na bank tuli Filipka.Musze zobaczyc kto sie juz rozpakowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję, że nie urodziłam. Ale chyba się przeforsowałam wczoraj, bo jak oddycham to aż mnie kłuje w kręgosłupie. Dzisiaj tylko spacerek, zakupy i leżenie z dupą. Jutro robimy imprezkę urodzinową, więc muszę trzymać siły 🙂
Chłop odkurza i sprząta, a ja leżakuję 🙂
Obdarzona jeszcze nic nie pisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulek moj jak je z 2 cyców to pozniej mi spi tak ze 3h, moze jak ci placze to nie chce cyca tylko go brzuszek troche boli???? jesli to od brzuszka to pij cherbatke z kopru wloskiego to malemu z pokarmem dasz, ja tego sprobowalam jak mi maly plakal i pomoglo. a jak u ciebie z pokarmem duzo masz czy malo???
ja mam zapalenie cyców.....ale karmie pokarmu mam dla 4 dzieci jesli komus brakuje moge podeslac bo musze sciagac heheh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek moze nie wysysa wszycha z cycka? Dżonemu z reguly wystarcza jeden cyc i jest syty, ale musze masowac piersi bo pokarm jest ale czasem nie leci i maly zamiast jesc to lyka powietrze. Nabawilismy sie przez to wzdec i bolu brzucha. Ale jak pytalam polozna o koper wloski to odradzala bo to pobudza owszem jelitka do pracy ale dzidki przez to maja wiekszy odruch ssania, chca zrec i tak sie bledne kolo zamyka. Polecala rumianek. No i odbekiwac musze w pionie jednak. Pomaga.

Poza tym dzieciory sa strasznie cwane i moze placze bo chce np na rece? :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
ggulek moj jak je z 2 cyców to pozniej mi spi tak ze 3h, moze jak ci placze to nie chce cyca tylko go brzuszek troche boli???? jesli to od brzuszka to pij cherbatke z kopru wloskiego to malemu z pokarmem dasz, ja tego sprobowalam jak mi maly plakal i pomoglo. a jak u ciebie z pokarmem duzo masz czy malo???
ja mam zapalenie cyców.....ale karmie pokarmu mam dla 4 dzieci jesli komus brakuje moge podeslac bo musze sciagac heheh 🙂


Dziękuję, spróbuje z tym koprem 😉 No właśnie mam dużo pokarmu, a ona zje po 20 minut z jednego cycka i z drugiego zasypia na 5 minut potem kupa albo czkawka i znowu wkłada łapki do buzi i stęka, a potem płacze jak jej nie daje i takie wiszenie trwa czasem nawet 4 godziny. Nie powiem potrafi ładnie przespać 3/4 godziny, ale to wiszenie jest męczące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fikumiku ona w ogóle miała od początku problemy z ssaniem dlatego zaczynałyśmy od kapturków i potem udało się z cycka dzięki takiej fajnej położnej 😉 Całkiem możliwe, że nie wysysa na raz, ale moje sutki to ledwo wytrzymują... Masujesz piersi podczas karmienia? Ja trochę je ugniatam albo naciskam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Ggulek zacznij tez odbekiwac, serio. Szczegolnie jak uzywasz kapturkow.. ja tego nie robilam i podobnie reagowal. Podzarl troche, niby usypial ale w rzeczywistosci sie nie najadal tylko napowietrzal. I ryk i pojenie dalej i tak w kolko. I sie tylko nameczylismy. Pogadaj o tym z polozna najlepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My tez mielismy problem z jednym sutem i tez mialam kapturki 🙂
A cyce delikatnie masuje i uciskam miedzy karmieniami ale i w trakcie czasem. Do tego pomaga tez prysznic i lanie woda raz zimna raz ciepla. Warto o to zadbac bo sie moga zastoje narobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...