Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciliśmy od rodziców. Zaliczyłam z mamą spacer po parku. Ile ludziów z wózeczkami 🤪 Wszyscy wylegli, bo piękna pogoda.
I uwaga, uwaga - opuścił mi się brzuchol znacznie 🙂 Od razu lepiej się czuję. Przestały mnie napieprzać żebra i o dziwo kręgosłup też 😮 A nawet z pęcherzem tragedii nie ma. Ogółem odżyłam. I znów mogę nosić stanik 😜

ewci@ co do grzybka to też się właśnie zdziwiłam, że mi ten Pimafucin kazał teraz brać (co drugi dzień na noc). No ale w końcu to lekarz to chyba wie co robi 🤨 Oby to pomogło, bo ja nawet nie odczuwam żadnego dyskomfortu, ani nie mam twarogowatej wydzieliny jak miałam wcześniej to skąd mam wiedzieć czy już przeszło czy nie? 😮

Mój dzidek dotleniony to się więcej rusza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie zasnęła...
Kasia właśnie karmię ją po 20 minut z jednego cycka i z drugiego i potem płacz bo dalej chce, przerwy góra 10 minut i takie koło trwa 3 godziny, a moje sutki cierpią... Kupki strzela więc ssie dobrze, nie wiem czy nie mam jakiegoś kiepskiego pokarmu, bo miałam transfuzje krwi po porodzie bo odleciałam na chwilę. Nie chcę jej dokarmiać, więc poczekam na opinię położnej, do środy powinna się zjawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfuzję krwi, bo odleciałaś? Łe, pewnie był inny powód. Ja odlatywałam kilkakrotnie, po porodzie ciśnienie 70/50 i spadało, a jakoś obyło się bez przetaczania krwi...

Boli mnie picz, czyżby efekty spaceru? Mam taki nacisk,że boję się siadać, bo czuję jakbym małej na główce siadała 😮 i tak na pół leżąco tkwię i modlę się o rozwój akcji....
Syn pierworodny śpi. Córka pasożytuje nadal... 😉
Ojciec mych dzieci w drodze z pracy 😁

Spaaaaaaaaaaaaaaać mi się chce... 🙃
Kasiu, piękny brzuch 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefre nie zamierzam dokarmiać na razie jakoś pocierpię, a herbatkę wypiłam i czekam na rezultaty 😉
Astra no morfologię też miałam kiepską, a odleciałam leżąc po porodzie i dali mi w tedy tlen, a potem morfo zrobili. Po tym tlenie przynajmniej mogłam malutką 2 godziny po porodzie trzymać na sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie laski na sali też straszyły przetaczaniem krwi
ale od lekarzy ni takego nie usłyszałam
a one twierdziły że przy anemii tak robią
nie wiem nie mam pjecie

gugulek są istoty ssące wiecznie
mojej siostry pierwsza córa też wisiała tak długo na cycu
cieżko mi powiedziec co to moze być
czy ten egzemplarz tak ma
czy co
ja jestem zdania że nie ma czegos takiego jak słaby pokarm

maz pojechał po pizze
zjem jeden kawałek 🙂
oto mój plan na wieczór

dziecka spią
ja posprzatałam w kuchni
i teraz bedziemy nadrabiać X factora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema! Zaczynam się wysypiać 🙂 Mała się wyregulowała w nocy, a ja też się pewnie troszkę przyzwyczaiłam. Dzisiaj obiad u teściów, ciekawe czy zaś mnie uraczą kapustą, której nie mogę jeść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):

Mamusie, czy Wasze dzidki tez tak dziwnie jecza, piszcza, stekaja i harcza jak spia lub jedza? 😮


i to jeszcze jak! Ile ja sie nabiegałam przez pierwsze noce do łóżeczka, żeby sprawdzić czy wszystko okey 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Ulala, no i stalo sie, Filip na swiecie! GRATULACJE OBDARZONA! 😁

Mamusie, czy Wasze dzidki tez tak dziwnie jecza, piszcza, stekaja i harcza jak spia lub jedza? 😮

Izunia kto Cie kroil wiesz?



No wiem kogo mój syn obsikal 🙂Dwie babeczki .byly.Moj lekarz mial inne zabiegi 😞Ale wszystko wiedzial jak przebiegla operacja i gabarety mojego Alana.heheheh.Pozniej 3 razy u mnie byl,a ja za kazdym razem bylam u malego na dole.Musimy zabrac sie za zalatwianie formalnosci.Alan juz jest zarejstrowany 🙂

Musze sie brac za obiad.Alan spi.Wlasnie pokazalam mojej mamie przez skype wnuka.Pierwszy raz widzieli.Tak to tylko na zdjeciu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂
Kto dziś łaskaw urodzić?
Piękna niedziela, słonko świeci.... 😎
Nawet się umalowałam, włos wyprostowany...aaaaa!!! ale czuję się jak słoń...i nic mi juz nie jest w stanie pomóc 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajta dobre dusze 🙂
Astrunia to tak jak ja, ja też czuję się jak samica od mamuta 🙂 mój kręgosłup ledwo zipie, a dzisiaj mamy gości i trzeba coś upichcić na ciepło 😉
Ja mogę być kolejną marcówką albo Mulancik bo teraz nasza kolej, tzn moja za tydzień, ale ja już chcę!!! Ciąża piękny jest to stan, ale zaczynam mieć jej dosyć i chciałabym przytulić już mojego klocuszka :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
u nas akcja w nocy bo moja brodawka w kapturku już poległa i trzeba było laktator użyć i wiecie co mała po odciągniętej butli śpi jak zabita od godziny, a normalnie w tych godzinach prosiłaby o więcej i wisiałaby... Oszust nie ssie dobrze mleka z piersi i tylko ją maltretuje 🤢
Nie wiecie co można użyć na krostki na buzi? Bo zrobiły jej się od kapturków koło buzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggugulek w takim razie wychodzi na to ze ona własnie przy cycu kombinuje
no bo skoro sciagniete wypiła i spała
a też skoro ty masz tak urabane sutki to moze ty jaźle przystawiasz jakoś za płytko czy coś
najlepiej spotkaj ise z połozną ona napewno pomoze

zeszłam do piwnicy
pogrzebałam w reklamówkach
ile ja darów znalazłam dla Majki
szperaka w piwnicy miałąm a nawet nie wiedziałam 🙂

nie mam w co się ubrać
wszedzie wisi mi fet 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to mała oszustka z tej Amelki gugulkowej 🙂 🙂 pewnie opija się tylko powietrzem 🙂 a może nie potrafi zassać 😞 hmmm nie wiem, nie znam się, ale sądzę, że też będę miała z tym problem, moje sutki i brodawki są tak wielkie, że nie mogę na nie patrzeć 😞 a miałam takie piękne piersi 😞 😞 zrobię se chyba operację jak już urodzę drugie dziecko 🙂 bo w planach już jest za jakieś 2-3 lata 🙂 nie wyobrażam sobie żeby moja Marysia nie miała rodzeństwa, później jak już rodzice poumierają to będzie miała przynajmniej braciszka albo siostrzyczkę 🙂
Pałki kurczęce już sobie siędzą w marynacie, teraz idę myć pieczarki i będą duszone z cebulką 🙂 później ziemniaczki obiorę i ugotuję na pół twardo, bo chcę zrobić takie łódeczki pieczone w piekarniku, do tego wszystkiego mizeria i sałatka z trzech rodzajów sałat, a na podwieczorek parówki zawijane z serem w cieście francuskim 🙂 no, a jeszcze później tort bezowy mmmniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...