Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kurcze,a nas chyba cos bierze.Niko kichajacy,smarkajacy ja tez jakas rozbita.Alan ma zawalony nosek.Kropie mu sola nos mam nadzieje,ze mu powychodzi to co tam jeszcze siedzi.

Dzisiaj bylismy po wszystkie dokumenty na becikowe,zgloszenie do ubezpieczenia i do lekarza juz jest zgloszony.Jutro maz jedzie do gin.po zaswiadczenie.Pesel Alana ma byc w piatek.

Głodomorek o 18 wstal,wypil cyca i dalej spi.Dzisiaj kapiel wiec po 19 musze go obudzic.

Ejjj...macie tez tak jak dzidzia pije cyca to nie lapie powietrza i w pewnym momencie sie dusi?Kurde to mnie doprowadza do szalenstwa.Chyba bede go wybudzac co 2 h na cyca.Bo jak przespi jakies 3 h to nawet sie dobrze nie obudzi,a juz szuka piersi.I moze dlatego tak mu sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Izunia, mój Bartek też taki jakiś wrócił z dworu, ja porozbierana, a on twierdził,że mu zimno, poowijany w koc zjadł kolację, obejrzał jedną bajkę na Pulsie, jak zawsze wszystkie ogląda, umył tylko buzię, ręce i zęby i powędrował do łóżka. Kazał się kocem nakryć i pierzynką i śpi już z termoforem bidul mały. Oby mi się teraz nie rozłożył. Jak się roześpi, to go wysmaruję wickiem na wszelki wypadek i niech się wygrzewa.
Taka ta pogoda po chuju, raz ciepło, raz zimno, pobiega to się rozbiera, za moment zmarznie i tak to jest z dzieciakami. Choroba gotowa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Meti życzę Ci abyś była marcówką 🙂 z resztą samej sobie też tego życzę 🙂

Dzięki kasiu, tylko, ze ty juz w 40 tyg jestes a ja dopiero zaczynam 39 🤨 Mam nadzieję, ze się ruszy coś u nas.
Asterka, trzymam kciuki, może tym razem to nie fałszywka 😜 No w kazdym razie trzymaj się, nie daj się!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymaj się, nie daj się!!!

No, nie puszczam się 🤪 hehe trzymam się mocno. A bóle przechodzą mi w krzyż...i to już nie są zarty. Tylko coś czuję,że zaraz mi miną i znowu będe miała nos na kwintę hehe 😁

meti84 napisał(a):
Asterka, daj małemu jakiś syrop przeciwzapalny (ibum czy coś0, nasmaruj tym wikiem i bedzie dobrze

No już śpi, zanim ja do kuchni powędrowałam taka sparaliżowana i wróciłam z lekami to on zdążył usnąć. Po mamusi to ma,że ledwie podusię powącha, juz śpi 😁 a jak jest podziębiony to jescze szybciej hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
trzymaj się, nie daj się!!!

No, nie puszczam się 🤪 hehe trzymam się mocno. A bóle przechodzą mi w krzyż...i to już nie są zarty. Tylko coś czuję,że zaraz mi miną i znowu będe miała nos na kwintę hehe 😁

To ty lepiej nie czuj tylko sie zrelaksuj i czekaj na regularne skurcze 😜
Ja za 5 dni będę na tym etapie co ty, może mnie tez weźmie 😜
Później sie odezwę, bo mój mężus będzię pykał w Battlefield i na 2-3 godzinki komp zajęty 🥴
Asterka, mam nadzieję, że juz na porodówce bedziesz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulant, gratulacje!!! Dzielna jesteś, takiego dużego chłopa na świat wydać!

Już jesteśmy po usg bioderek, wszystko dobrze wyszło, ale jeszcze rutynowa kontrola za dwa miesiące nas czeka.

Moje dziecię polubiło najnowszy smoczek 🤪 Trochę mi to mam nadzieję ułatwi życie i przestanie mi wisieć na cycu całymi dniami. Bo niestety właśnie tak ma, że szybciutko się naje, a potem tylko ciamka, ale nie połyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Kika zazdroszczę Ci przestrasznie tej knyszy, ale takie rzeczy to tylko we Wrocławiu 😞 jak będę kiedyś u rodzinki we Wrocku to se też kupię i zjem ze smakiem aaajjjćć 🙂


Kasiunia a u Ciebie w Szczecinie nie ma? 😞 Jak bym mogła to bym Ci podesłała 😉

Leliva wszystkiego najlepszego dla Uleńki z okazji pierwszego miesiąca 🙂
A jaki smoczek kupiłaś bo ja się właśnie zorientowałam, że jeszcze nie mam żadnego 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Kika zazdroszczę Ci przestrasznie tej knyszy, ale takie rzeczy to tylko we Wrocławiu 😞 jak będę kiedyś u rodzinki we Wrocku to se też kupię i zjem ze smakiem aaajjjćć 🙂


Kasiunia a u Ciebie w Szczecinie nie ma? 😞 Jak bym mogła to bym Ci podesłała 😉

Leliva wszystkiego najlepszego dla Uleńki z okazji pierwszego miesiąca 🙂
A jaki smoczek kupiłaś bo ja się właśnie zorientowałam, że jeszcze nie mam żadnego 🤔

No właśnie nie ma raczej :/ czytałam w necie, że tylko we Wrocławiu można spotkać knyszę 😞 u nas tylko kebaby.
Ciekawe co tam z Astrą, pewnie chińczyka wpierdziela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale u Was za to prawdziwa rybka prosto z morza 😉 mniam 🙂
No i tego morza zazdroszczę, zawsze marzyłam żeby mieszkać gdzieś w pobliżu, ach 😎

Astra coś ostatnio pisała o jakichś bólach, może coś ją ruszyło 😉 Albo się obżarła tym chińczykiem i teraz dogorywa 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
Ale u Was za to prawdziwa rybka prosto z morza 😉 mniam 🙂
No i tego morza zazdroszczę, zawsze marzyłam żeby mieszkać gdzieś w pobliżu, ach 😎

Astra coś ostatnio pisała o jakichś bólach, może coś ją ruszyło 😉 Albo się obżarła tym chińczykiem i teraz dogorywa 😜


No z tym morzem to supeer 🙂 też się cieszę, że mamy tak bliziutko 🙂 i na rybkę w weekendzik można sobie skoczyć 🙂
A Astra podejrzewam, że leży i odpoczywa po pysznym chińczyku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry! Ja juz od godziny na nogach, jakoś spać nie mogę.

Kika, z aventu mam ten smoczek, taki z okrągłą końcówka, bo spłaszczonych moje dziecie nie toleruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
nadal szczelnie pozamykana 😞
Noc przechodzona, krzyż bolał, brzuch twardy, jestem zmęczona jak koń po westernie i wyżeram dziecku malinowe mamby 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Witam 🙂
nadal szczelnie pozamykana 😞
Noc przechodzona, krzyż bolał, brzuch twardy, jestem zmęczona jak koń po westernie i wyżeram dziecku malinowe mamby 😁

Siemanko. A ja myślałam żeś Ty już na porodówce 🙂 a tu maby dziecku wyżerasz 🙂 podziel się, a nie tak sama je zjadasz 🙂
Ja też pół nocy nie spałam, tak mnie boli kręgosłup z lewej strony i żebra, że nie mogę się w ogóle na lewym boku położyć :/ i całą noć cisnęłam na prawym, który mnie też teraz boli. Ja pierdu jak nie urok to sraczka i tak w kółko 🙂 ale i tak kocham ten stan 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Wy nie spałyście, a ja zaspałam i kurde dzieciaka na ostatnią chwile do szkoły wysłałąm 🥴
Astra, pozamykana, ale bóle coś nie przechodza... W każdym razie spróbuj się przespać, bo w razie w to zaśniesz na stole (łatwo powiedzieć gorzej zrobić..)
Oj kasiuniu, skąd ja to znam, jak by się nie połozyc to źle, chociaż ja przesypiam tok co trzecią noc (Chyba organizm już nie wyrabia), ale obolała cała jestem, teraz tez zresztą...\
Zostało mi tylko miłego dzionka Wam pożyczyć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...