Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewciaPM napisał(a):
DZIEWCZYNY czy nie możecie się doczekać tego pierwszego razu z facetem;D bo ja czekam jak na zbawienie 🙂 mówie mojemu żeby zbierał siły, albo że będzie cienko piszczał 😁 aż mi się śnią takie sytuacje 🙂 i że mi dooobrze było, a ze snami jest na odwrót. Czyżby było źle 😞 będzie boleć czy coś 😞


Nooooo 🤪 U mnie może nawet w przyszłym tyg. się uda, bo juz prawie nie ma plamienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewciaPM napisał(a):
DZIEWCZYNY czy nie możecie się doczekać tego pierwszego razu z facetem;D bo ja czekam jak na zbawienie 🙂 mówie mojemu żeby zbierał siły, albo że będzie cienko piszczał 😁 aż mi się śnią takie sytuacje 🙂 i że mi dooobrze było, a ze snami jest na odwrót. Czyżby było źle 😞 będzie boleć czy coś 😞


Nooooo 🤪 U mnie może nawet w przyszłym tyg. się uda, bo juz prawie nie ma plamienia 🙂


A ja właśnie dostałam okres 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj 🙂
mamy dziś z Wikusią ciekawy dzień 😁 Mamie wylazł pierwszy szew, a niuni odpadł pępol 🙂
chłopaki w terenie, a my się tulimy, bo mała coś dzisiaj marudzi, nie robiła kupy jak zwykle o 5 rano (a jak robi to na cały głos stęka, aż tatę budzi, a ten się ryje na całego 😁 ).
My wyruszymy na dworek, jak mi włosy wyschną 😎 ciepełko dziś.

A te już tu o seksie tylko hehe
paskudnice
idźcie do kąta się wstydzić ☺️ 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Haj 🙂
mamy dziś z Wikusią ciekawy dzień 😁 Mamie wylazł pierwszy szew, a niuni odpadł pępol 🙂
chłopaki w terenie, a my się tulimy, bo mała coś dzisiaj marudzi, nie robiła kupy jak zwykle o 5 rano (a jak robi to na cały głos stęka, aż tatę budzi, a ten się ryje na całego 😁 ).
My wyruszymy na dworek, jak mi włosy wyschną 😎 ciepełko dziś.

A te już tu o seksie tylko hehe
paskudnice
idźcie do kąta się wstydzić ☺️ 😎


oblałam się szkarłatnym rumieńcem! 😁 😉 Wiesz, tyle przerwy, śmiałam się z mężem, że będzie musiał chyba zacząc od zaproszenia mnie na kawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...ja z moim to musimy chyba w ogóle od przedstawienia się sobie zacząć 😁 a co do "tych" spraw - chyba już zapomniałam jak to się robi 😮 To już chyba ponad pół roku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobieciny 🙂

Ja wrocilam z ogrodu.Troche ogarnelam truskawki i maliny,bo ziela pelno bylo ☺️Wstyd normalnie.
Alan sobie spi w wozku.Jejku codziennie po nocy ma problem z zasypianiem.Pozniej jest ok.Steka,wierci sie.Musze go przytulic i poglaskac po buzce i jakos zasypia.Dobrze,ze kupilam przytulanke to mu klade kolo buzi i sie tuli do niej.

Mielismy isc do sklepu po rybke na obiad,ale pada deszcz.



Fiku te krople Sab Simplex tez mialas czteropak po 30ml?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas piękne słonko 😁 Ja dziś małą jeszcze na balkon wystawię, a jutro urządzimy sobie pierwszy spacer we trójkę 😁
Dodałam na facebooka 3 zdjątka Wery. Wprawdzie buzia pryszczata ale co tam 😉
A co do nocy tym razem była przespana. Położyłam się o 22:00, Łukasz nakarmił małą o 1:00, ja o 4:00 i potem o 7:00. Rano było trochę marudzenia przed kupą, ale to dopiero koło 10:00. Na środę się zapisałyśmy do poradni, będziemy się ważyć i mierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
ewciaPM napisał(a):
DZIEWCZYNY czy nie możecie się doczekać tego pierwszego razu z facetem;D bo ja czekam jak na zbawienie 🙂 mówie mojemu żeby zbierał siły, albo że będzie cienko piszczał 😁 aż mi się śnią takie sytuacje 🙂 i że mi dooobrze było, a ze snami jest na odwrót. Czyżby było źle 😞 będzie boleć czy coś 😞


Nooooo 🤪 U mnie może nawet w przyszłym tyg. się uda, bo juz prawie nie ma plamienia 🙂


A ja właśnie dostałam okres 😠


Myślałam, że jak się karmi piersią to się nie ma okresu 😮 Bo chyba jeszcze trochę karmisz prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kuczę, piszecie, że u was sloneczko i ciepełko, a u nas chmurzyska, wiatr i pizga jak na Uralu. Przedwczoraj było bardzo ładnie, więc Zuzka polezała sobie w wózku na tarasie prawie godzinkę, wczoraj mialam iść z nią na pierwszy spacerek, ale taka wstrętna pogoda była, że się bałam i dzisiaj to samo, zobaczę za godzinkę, dwie, może się poprawi trochę, to chociaż na taras ją wywiozę. Niech kobita ma coś od życia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie piękne słońce 😎

...palmy, plaża, drink z parasolką...
😮
a nie, przepraszam, to tylko tuja, mój ogródek i kubek z herbatą 😁 ach, ten niedobór snu i tysiąc zajęć naraz 😁

meti, u mnie to nie o chęci się rozchodziło, tylko zakaz od lekarza, potem jak już można było trochę, to mój chłop się bał 😮 a chwilę później nie miałam czopa 😁
nieważne 😁

Moje małe pannisko śpi już 3 godziny i czekam łaskawie aż się zbudzi, ogarniemy się i na dwór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo dziewczyny, ja wczoraj odwiedziłam dentyste zmoim zabkiem do kanałowego leczenia (II zatrucie), dzieki bogu w połogu jeszcze refundowane przez NFZ bo inaczej stówki by leciały.
mielismy pierwszych gosci w odwiedki potem , tzn sasiadów, gosci spoza rodzinki.
a dzis rano bylismy na USG bioderek i lekarz stwierdził ze u Iguni cos nie do konca jest ok te usg. ze niedojrzałe sa te stawy, narazie szerokie pieluchowanie i wizyta kontrolna za 6tyg, ale ja juz nabieram do głowy 😞
czy którejs z was cos wyszło nie tak na tym usg??
MOja zuzia była posladkowo w brzuszku i mówili ze u takich to prawie na 100% bedzie niedobrze, ale było ok, a Iga niby dobrze ułozona a cos nie tak. zeświruje zaraz...
nio i przy Zuzi juz w szpitalu mówili o szerokim pieluszkowaniu, teraz jak sie pytałam, mówili ze nie ma takich zalecen. i masz babo placek 😞 któras z Was szeroko pieluszkuje malenstwo??
u nas szerokie pieluszkowanie i ukłądanie na brzuszku na "żabkę" kilka godzin dziennie. wiec chyba bede musiała odpuscic strach pzred spaniem na brzuszku małej.
nio i zaraz mleko chyba strace w cyckach, bo za kilka minut ogłoszenie wyników naboru do pzredszkola i juz siedze pzred kompem jak na szpilkach, same nerwy dzis. w koncu piatek 13-go. a powinien byc szczesliwy jak moje obie królewny sie rodziły 13-go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
hejo dziewczyny, ja wczoraj odwiedziłam dentyste zmoim zabkiem do kanałowego leczenia (II zatrucie), dzieki bogu w połogu jeszcze refundowane przez NFZ bo inaczej stówki by leciały.
mielismy pierwszych gosci w odwiedki potem , tzn sasiadów, gosci spoza rodzinki.
a dzis rano bylismy na USG bioderek i lekarz stwierdził ze u Iguni cos nie do konca jest ok te usg. ze niedojrzałe sa te stawy, narazie szerokie pieluchowanie i wizyta kontrolna za 6tyg, ale ja juz nabieram do głowy 😞
czy którejs z was cos wyszło nie tak na tym usg??
MOja zuzia była posladkowo w brzuszku i mówili ze u takich to prawie na 100% bedzie niedobrze, ale było ok, a Iga niby dobrze ułozona a cos nie tak. zeświruje zaraz...
nio i przy Zuzi juz w szpitalu mówili o szerokim pieluszkowaniu, teraz jak sie pytałam, mówili ze nie ma takich zalecen. i masz babo placek 😞 któras z Was szeroko pieluszkuje malenstwo??
u nas szerokie pieluszkowanie i ukłądanie na brzuszku na "żabkę" kilka godzin dziennie. wiec chyba bede musiała odpuscic strach pzred spaniem na brzuszku małej.
nio i zaraz mleko chyba strace w cyckach, bo za kilka minut ogłoszenie wyników naboru do pzredszkola i juz siedze pzred kompem jak na szpilkach, same nerwy dzis. w koncu piatek 13-go. a powinien byc szczesliwy jak moje obie królewny sie rodziły 13-go 🙂


My tez mamy kontrole za 4 tyg i mam ukladac malego na zabke.Bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak ubieracie maluchy na spacery teraz albo na werandowanie? Bo ja chyba swoją przegrzewam przy tym werandowaniu.
A co do usg bioderek wiecie w jakim czasie trzeba to zrobić? Pediatra mi kazała w 6 tygodniu, a mi się udało zapisać małą na 8 tydzień do Medeora gdzie rodziłam. Dzwoniłam w kilka miejsc i wszędzie terminy jakieś odległe. Nawet mi czerwiec proponowali 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Dziewczyny jak ubieracie maluchy na spacery teraz albo na werandowanie? Bo ja chyba swoją przegrzewam przy tym werandowaniu.
A co do usg bioderek wiecie w jakim czasie trzeba to zrobić? Pediatra mi kazała w 6 tygodniu, a mi się udało zapisać małą na 8 tydzień do Medeora gdzie rodziłam. Dzwoniłam w kilka miejsc i wszędzie terminy jakieś odległe. Nawet mi czerwiec proponowali 😮



Ja ubieram cienka czapke,rajstopy,spodnie i bluzeczke cienka,a na gore mam taka bluze cieplejsza z polaru.Nakrywam kocykiem i idziemy w swiat.Dzisiaj ma tylko spiochy ubrane.Bo jak ide i wiem,ze go bede wyciagac z wozka to ubieram rajstopy i spodnie.

Mnie umawiali w szpitalu na pierwsza wizyte,a teraz musze sie sama umowic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dopiero na 7 maja wizytę na bioderka
mojen dziecie padło jak mucha 2 godziny tańcowania z mamusią przy muzyce kiedy mały był w brzuchu fajnie było rączki bolą ale i mały śpi i tylko co jakiś czas stęknie he he
szukałam linka do pewnej rzeczy na allegro w histori i osłupiałam gdzie włazi i czego szuka mój śluby jak ja śpię znalazłam jak się kochać z żoną po porodzie i takie inne he he mój chyba się szykuje a ja mu tak szybko nie dam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
ewci@ napisał(a):
hejo dziewczyny, ja wczoraj odwiedziłam dentyste zmoim zabkiem do kanałowego leczenia (II zatrucie), dzieki bogu w połogu jeszcze refundowane przez NFZ bo inaczej stówki by leciały.
mielismy pierwszych gosci w odwiedki potem , tzn sasiadów, gosci spoza rodzinki.
a dzis rano bylismy na USG bioderek i lekarz stwierdził ze u Iguni cos nie do konca jest ok te usg. ze niedojrzałe sa te stawy, narazie szerokie pieluchowanie i wizyta kontrolna za 6tyg, ale ja juz nabieram do głowy 😞
czy którejs z was cos wyszło nie tak na tym usg??
MOja zuzia była posladkowo w brzuszku i mówili ze u takich to prawie na 100% bedzie niedobrze, ale było ok, a Iga niby dobrze ułozona a cos nie tak. zeświruje zaraz...
nio i przy Zuzi juz w szpitalu mówili o szerokim pieluszkowaniu, teraz jak sie pytałam, mówili ze nie ma takich zalecen. i masz babo placek 😞 któras z Was szeroko pieluszkuje malenstwo??
u nas szerokie pieluszkowanie i ukłądanie na brzuszku na "żabkę" kilka godzin dziennie. wiec chyba bede musiała odpuscic strach pzred spaniem na brzuszku małej.
nio i zaraz mleko chyba strace w cyckach, bo za kilka minut ogłoszenie wyników naboru do pzredszkola i juz siedze pzred kompem jak na szpilkach, same nerwy dzis. w koncu piatek 13-go. a powinien byc szczesliwy jak moje obie królewny sie rodziły 13-go 🙂


My tez mamy kontrole za 4 tyg i mam ukladac malego na zabke.Bedzie dobrze 😉


nio gadałam z mama przez tel to mnie pocieszała ze ja i siostra miałysmy te szelki czy szyny, a czytałam ze to podobno dziedziczne moze byc. wiec moze po prostu przy Zuzi sie udało 😉
ale teraz bede mała katowac spaniem na brzuchu i szerokim pieluszkowaniem, dla jej dobra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Dziewczyny jak ubieracie maluchy na spacery teraz albo na werandowanie? Bo ja chyba swoją przegrzewam przy tym werandowaniu.
A co do usg bioderek wiecie w jakim czasie trzeba to zrobić? Pediatra mi kazała w 6 tygodniu, a mi się udało zapisać małą na 8 tydzień do Medeora gdzie rodziłam. Dzwoniłam w kilka miejsc i wszędzie terminy jakieś odległe. Nawet mi czerwiec proponowali 😮


ja na werandowanie, zalezy jak, jak wysatwiasz na balkon to ubierasz jak na dwór, a jak przy otwartych drzwiach to troche lżej.
u nas sie zapisuje zaraz po wyjsciu ze szpitala, nawet jak nie masz skierownaia od rodzinnego, i zapisuja mniej wiecej na miesiac zycia dziecka, pani pyta pzrez tel kiedy bedzie miec miesiac, i potem dostajesz skierownaie i idziesz. im szybciej tym lepiej podobno. ale u ciebie juz 2 miechy beda. nie mozna nigdzie syzbicej. u nas to tak szpital dzieciecy działa. a wizyta to tasmowa jest, jedno dziecko na usg, drugie juz sie w gabinecie rozbiera, pani wypisuje na akrteczce termin nastepnej wizyty i kolejna osoba. szok. ale sprawnie idzie i moga wiecej pewie zapisac wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Dziewczyny jak ubieracie maluchy na spacery teraz albo na werandowanie? Bo ja chyba swoją przegrzewam przy tym werandowaniu.
A co do usg bioderek wiecie w jakim czasie trzeba to zrobić? Pediatra mi kazała w 6 tygodniu, a mi się udało zapisać małą na 8 tydzień do Medeora gdzie rodziłam. Dzwoniłam w kilka miejsc i wszędzie terminy jakieś odległe. Nawet mi czerwiec proponowali 😮



Ja ubieram cienka czapke,rajstopy,spodnie i bluzeczke cienka,a na gore mam taka bluze cieplejsza z polaru.Nakrywam kocykiem i idziemy w swiat.Dzisiaj ma tylko spiochy ubrane.Bo jak ide i wiem,ze go bede wyciagac z wozka to ubieram rajstopy i spodnie.

Mnie umawiali w szpitalu na pierwsza wizyte,a teraz musze sie sama umowic.


Izunia to Ty juz tylko z małym w bluzie wychodzisz??
ja na spacerek to mam ubranie domowe (wiec kaftanik i spiochy jakies) na wierzch sweterek , i czasami jeszcze jakies spodenki, i cienki kombinezonik, taki jak kurtka. a jak zimno to grubszy kombinezonik.
a dzis np do samochodu to tylko sweterek i kombinezonik cienki. nio i jak zimno to kocykiem przykrywam. a jak na spacer to jeszcze jest w takiej jakby miekkiej kondolce wiec jeszcze jest od wiatru jakby co ochrona.
nio ale u nas syberia, zawsze najzimniej, wiec moze i u was mozna lżej ubrac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ja mam dopiero na 7 maja wizytę na bioderka
mojen dziecie padło jak mucha 2 godziny tańcowania z mamusią przy muzyce kiedy mały był w brzuchu fajnie było rączki bolą ale i mały śpi i tylko co jakiś czas stęknie he he
szukałam linka do pewnej rzeczy na allegro w histori i osłupiałam gdzie włazi i czego szuka mój śluby jak ja śpię znalazłam jak się kochać z żoną po porodzie i takie inne he he mój chyba się szykuje a ja mu tak szybko nie dam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


hehe dobre, ajk sie kochac z zona po porodzie 🙂
mój non stop mnie podgaduje, ale ja jakos checi nie mam w pzreciwienstwie do was. jak se polatamz mała na rekach cały dzien, i z ZUzia pouzeram czasami to nic mi sie nie chce, spac nawet nie daje rady. nio i wizyta u gin pod koneic kwietnia. i chyba dalej u mnie ta grzybica wiec bedzie leczenie, wiec zielonego swiatła nie bedzie. a w sumie nie chce mi sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...