Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja poki co zagladam tu i tu, ale myslę, że czas się przenieść, bo to bez sensu 😎
Moja Zuzka kurczę pospała prawie do 4 nad ranem, potem obudziła sie po 7, więc w miare wyspana jestem 😜 Ale kurcze znowu dopiero zasiadłam do sniadania bo od 9 do 10.30 to tylko szukała. Zazwyczaj o tej porze to jeszcze lubi pospać, później będzię sie rozglądać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Pępuszek nam wczoraj odpadł 🙂 i była położna. Przemądrzała strasznie, wszech wiedząca i do tego strasznie bezpośrednia, nie cierpię takich ludzi. Kazała kłaść małą do spania w ciągu dnia dwa razy na brzuszku bo ma odstający pępuszek. A mała się wkurza jak ma leżeć na brzuszku i przekręca sobie główkę i trzyma ją na wprost, a po chwili wkłada nos w poduchę albo w pieluszkę i ja od razu schiza, że się zaraz udusi 😞


A Zuzulki pępuszek trzyma sie mocno i nie kwapi sie do odpadania 😞 Coraz mniejszy sie robi, z wierzchu suchy jak papier, ale pod spodem to co sie trzyma jeszcze zółte. Dzis bedzie u mnie polożna, to się zapytam, zreszta na bank będzie oglądać.
Kasiu, a jak tam twoje krocze. W porządku wszystko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
gulek ja w kuchni niby sporo miejsca mam ale nie tyle na stole i blatach by zmieścić przewijak i wanienkę 100cm jednocześnie :/ Może jakbym trochę porządek zrobiła na blatach byłoby łatwiej, ale za bardzo nie mam gdzie to wszystko pochować (w tym zapas 10 puch z mlekiem 😉). Ciasno się teraz zrobiło w mieszkanku 😉 A do łazienki to już nic się nie wciśnie.

Hehehe mam to samo, zagracone teraz jak cholera 😜 Ale końcem miesiąca przenosimy się do trochę większego, to może jakoś będzie luźniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...