Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Lady no zapobiec nie można, ale można zrobić dziecku odstające ucho 😁
Sztunia no ja już szczotę zakupioną mam 😁


Strasznie marzę o tym by moje dziecko nie musiało całe życie rozpuszczonych włosów nosić, albo jakiś kosmyków popuszczonych z przodu jak ja, więc pewnie będę na te uszy chuchać i dmuchać 🙃 Choć wiem, że jeśli to odziedziczyła to nic nie pomoże. Póki co mam nadzieję, że uszy ma po tacie 😁 I pieprzyk na policzku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde ja też mam nadzieję, że Nasza Malysia nie będzie miała odstających uszek 🙂 ja mam odstające lewe, a Michał ma odstające prawe i modlę się żeby malutka nie miała obydwu odstających 😠 będę się starała to dopilnować, mam nadzieję, że mi się uda 😆


Hahahaha dobre 😁
Może akurat odziedziczy te 'drugie' uszy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Kurde ja też mam nadzieję, że Nasza Malysia nie będzie miała odstających uszek 🙂 ja mam odstające lewe, a Michał ma odstające prawe i modlę się żeby malutka nie miała obydwu odstających 😠 będę się starała to dopilnować, mam nadzieję, że mi się uda 😆


Ee to może jak macie po jednym uchu odstającym to właśnie od źle ułożonych uszek na podusi w dzieciństwie, a nie po kimś odziedziczone 😉 U mnie to rodzinna plaga u kobiet od strony mamy 😁 A faceci nie mają z tym problemu. Nawet synowie mojej cioci - siostry mamy mają normalne uszy. Ale to dobrze, bo u chłopców to jednak większy problem. Szczęście, że chociaż mamy wszystkie te uszy małe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Nie wiem,czy wiecie w Realu od czwartku jest niezła promocja na pieluszki Pampersa (mini,3-6 kg) 108 szt za 55 zł ! 🙂
Chciałam Wam też powiedzieć,żebyście nie kupowały zbyt dużo tych najmniejszych (2-5 kg) bo z opinii koleżanek wiem,że po miesiącu już są za małe i te 78szt to za dużo.
Pozdrowienia od Lutówek,miłego "turlania" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe to nieźle z tymi uszami 😁 ja mam uszy przyległe i malutkie, właściwie uszy mam zajebiste. Ale np. u mnie w rodzinie od strony mamy można odziedziczyć piegi, ja mam w cholere a latem to już masakra, przeżołcone białka w oczach, i dużo tych czerwonych naczynek w oczach co także odziedziczyłam. Krzaczaste brwi też odziedziczyłam ale i tak je wyrywam od 13 roku życia 🙂

Kurde szkoda,że nie mam tu nigdzie reala, połakomiłabym się na te pieluszki z pampersa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje że zaraz dzidka usnie, ja sobie kapiel strzelę i zasiadziemy przy misce popcornu na jakimś filmie, dobrze wiedziec o tych pampersach, moze wieksze rozmiary też beda w cence, bo ja jeszcze 4+ i 5 kupuje 🙂

zjadłam bym koktajl truskawkowy, ale nie ma opcji bo mam mega zgage po mcdonaldsie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, ja sraczki nie miałam z 8 miesięcy , wiecznie zatwardzenie 😁 a pizze odradzam. Co prawda każdy ma zgagę po czymś innym ale ja tydzień temu w sobotę zjadlam 3 kawałki pizzy takiej pysznej, z szyneczką, boczusiem, cebulką, salami, serkiem i pieczarkami i w nocy miałam taką zgagę jak nigdy 😞 w życiu takiej nie doznałam jeszcze oprocz zgagi bolał mnie przełyk w formie skurczy ktore jak miałam zaciskałam z bolu zęby i przytykałam mocno dłoń żeby nie krzyknąć bo noc była.
Ale Ty chyba jesteś już na tej pizzy i chyba przeczytasz już z pełnym brzuszkiem. No oby Tobie się tak nie przytrafiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona nie takie wyprawy się robi 🙂
my w góry jeżdzimy bo Michał tam w jednej knajpie uwielbia rybę i właśnie tak za nami ona chodzi ostatnio, może w jakąś niedzielę Maję podrzucimy rodzicom i pojedziemy do Wisły 🙂
jeju gdzie ten mój chłop, ja już pachnąca czekam z kubkiem mleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, zazdroszczę tych pięknych widoków 🙂

Obdarzona, już wróciłam z pizzuni i zgagi na razie póki co nie mam 🙂 już od tygodnia jakoś mi nie dokucza(odpukać) 🙂 jadłam Capriciosse z serem, szynką i pieczarkami 🙂 🙂 teraz będę opierdzielać całą michę mandarynek 🙂 zjedliśmy z Michałem jabłka i na zmianę bąki puszczamy 🙂 🙂 i to takie z gruuuubej rury 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, ja też miałam jechać w gory, ale stwierdziliśmy że za kase tam wydaną kupimy okna na poddasze 🙂
Ja nie mam szansy wyjścia nawet na zakupy już do miasteczka obok, moja mama ma taka schizę że mnie ch*j strzela.

Kasia, no oby Cię nie dopadała. Ja też dziś puszczam i to takie ostre, a mama mnie ostrzegała,że mam nie jeść tych plackow bo będzie mnie brzuch bolał i będę miała wzdęcia i miała rację.

Oglądałam właśnie dokument, bo ja uwielbiam dokumenty o głuchoniemym koreańczyku i o jego żonie co jest malutka bo ma problemy z kręgosłupem, normalnie uwierzyłam w miłość.. masakra wzruszyłam się 😞

ja jestem po kąpieli, muszę tylko włosy wymodelować. Odkryłam kolejne rozstępy, nad kolanem ok 1 cm ale z boku z wewnętrznej strony na jednej i na drugiej nodze.
Ogolnie mam na piersiach, na udach okropne, na udach koło pipy takie śmieszne wkurwiające jakby ktoś mnie igłą porysał i pełno...nie lubię takich kreseczek, z tyłu na schabach, na pośladkach i na łydkach robia się. No nie ma co ukrywać że nogi przytyły mi bardzo, i to na nich jest najwięcej rozstępow.

Ostatnio od kilku dni zczaiłam się, że chodzę jakbym nasrała w gacie, czyli nogi złączone razem , ocierają się o siebie i robię małe kroczki.
Ale się dziś kapłam że ja tych nog tak nie ściskam, to uda mi tak już przytyły że one się łączą same:/

Idę zaraz spać 😁 pić mi się chce, hm.. to się jeszcze napiję 😁
dobranoc 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona, zgaga mnie oszczędziła 🙂 ja po plackach też miałam zajebistr wzdęcie ale sraka to wszystko wyczyściła 🙂 ja z kolei mam taki cellulit na nogach, że głowa to boli, te 14 kilo które już przybrałam poszło w nogi, dupę i cyce, i troszkę w brzuch, a teraz jeszcze widzę, że puchnę na pysku 🙂
Ale na pocieszenie jutro idę do fryzjera, z linijką w ręku mam odrost na 7 cm, masakra, wyglądam już jak idź stąd i przyjdź za miesiąc, autentycznie 🙂 a i jutro też mamy USG i podejrzymy Naszą malutką dupu 😘ńkę 🙂

Ja strasznie dużo piję, strasznie, cały czas odczuwam pragnienie i 1,5 litra w ciągu dnia pęka z paluszkiem w dupce 🙂
Idę też spać.
Dobranoc grubasy brzucholowe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):

jesteś pierwszą osobą od 3 lat, w dodatku pierwszą na 12,5 tys. użytkowników, która ma podejrzenia, że ktoś kasuje konto lub włamuje się. Napisz proszę do mnie na maila (kontakt na samym dole strony) z informacją jakie konto rzekomo zostało usunięte - nazwa loginu oraz adres e-mail.

Wow, świetnie. Nie mam żadnych podejrzeń, spokojnie 😁 Nie tylko ja mam dostęp do mojego komputera, równie dobrze mógł mi coś pokręcić synio, bo to specjalista i już mi kiedyś nawet zakupy na allegro zrobił 😉 Nie chce mi się tego drążyć, to było dość dawno. Poza tym hasło do konta miałam takie,że kazdy mógł się rzeczywiście domyślić, więc pretensje razie czego sama do siebie.
Swoją drogą, admin, powinieneś dostać medal, jesteś pierwszym adminem tak zaawansowanym w życie forum, jakiego kiedykolwiek poznałam 😁 Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stopka23 napisał(a):
witam wszystkie dziewczyny,widzę że jest was tu sporo z terminem na marzec,szkoda ze dopiero teraz dowiedzialam sie o tej stronce,tak to wczesniej bym tu zajrzala gdyz tez mam termin na marzec, a dokładnie 1 marzec.

Witaj stopka!! W każdej chwili przecież możesz do nas dołączyć 🙂 będzie nam się zapewne raźniej rodziło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...przeczytałam Was 😁
Muszę się przyznac do kradzieży 😁 wczoraj w śnieżnej zamieci, prawie o północy, opatuliłam się jak babol i poleciałam do składzika podpierdzielić teściowej słoik ogórków kiszonych. Przy okazji skusiłam się jeszcze na mały słoiczek papryki 😜 Siedziałam normalnie do drugiej w nocy i tak się zakwasiłam,że mam do końca ciąży chyba dosyć hehe

Dziewczyny, co do pieluch, to mnie też mówiono,żebym nie kupowała jedynek, tylko dwójki i dwójek narobiłam zapas, a jedynek miałam jedną paczkę - a że urodziłam mikruska 2450g (przy wypisie miał 2300) i 50 cm, chudzinkę, to też pamiętam,że długo na tych jedynkach jechaliśmy. Z dwójek za to szybko wyrósł i dwie paki zawiozłam kuzynowi dla córci.

Lady, ja nie mogę parówek jeść, tak mnie później męczą, że wolę nawet nie ryzykować. Zawsze pożerałam resztki po Bartku, ale po ostatnich cierpieniach - wolę poskromić łakomstwo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...