Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Dziewczyny jak ubieracie maluchy na spacery teraz albo na werandowanie? Bo ja chyba swoją przegrzewam przy tym werandowaniu.
A co do usg bioderek wiecie w jakim czasie trzeba to zrobić? Pediatra mi kazała w 6 tygodniu, a mi się udało zapisać małą na 8 tydzień do Medeora gdzie rodziłam. Dzwoniłam w kilka miejsc i wszędzie terminy jakieś odległe. Nawet mi czerwiec proponowali 😮



Ja ubieram cienka czapke,rajstopy,spodnie i bluzeczke cienka,a na gore mam taka bluze cieplejsza z polaru.Nakrywam kocykiem i idziemy w swiat.Dzisiaj ma tylko spiochy ubrane.Bo jak ide i wiem,ze go bede wyciagac z wozka to ubieram rajstopy i spodnie.

Mnie umawiali w szpitalu na pierwsza wizyte,a teraz musze sie sama umowic.


Izunia to Ty juz tylko z małym w bluzie wychodzisz??
ja na spacerek to mam ubranie domowe (wiec kaftanik i spiochy jakies) na wierzch sweterek , i czasami jeszcze jakies spodenki, i cienki kombinezonik, taki jak kurtka. a jak zimno to grubszy kombinezonik.
a dzis np do samochodu to tylko sweterek i kombinezonik cienki. nio i jak zimno to kocykiem przykrywam. a jak na spacer to jeszcze jest w takiej jakby miekkiej kondolce wiec jeszcze jest od wiatru jakby co ochrona.
nio ale u nas syberia, zawsze najzimniej, wiec moze i u was mozna lżej ubrac 🙂



wiesz co kupilam malemu kurtke,ale poci sie jak jestesmy na spacerze czy w samochodzie.A ta bluza to jest mega ciepla.I mysle,ze w gondoli jest dobrze zakryty.Ja i tak z nim wychodze na spacer jak jest cieplo.Dzisiaj go rozbieralam i nie byl spocony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mulant hahaha dobry Twój 😁
Lady przykładowo mamy w Krk 16 stopni i słońce, tak ją dziś ubrałam : body z długim ręk, półśpiochy, cieńki kombinezon polarkowy i czapeczka. Ale jak przestało świecić słońce powiało chłodem i przykryłam ją jeszcze cieniutkim kocykiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia nie martw się ja też miałam tą dysplazję i moja chyba też będzie mieć. Niby nie powinno sugerować się już fałdkami na nogach, ale moja ma nierówne i okaże się za tydzień. Udało nam się zapisać małą dopiero po ukończeniu 6 tygodnia bo tragiczne są kolejki na nfz i zdecydowałam się iść prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izu ja mam sab simplex pojedynczy, buteleczka 30 ml 🙂

Byliśmy dziś na szczepieniu, bryyy :P Moje Dżonu słodkie jakoś to przeżył ale płacz był no i na pocieszenie trzeba było dać cyca w korytarzu 🙂
A waży 5180 gram i wychodzi na to, że przybiera 350 g w ciągu tygodnia grubas jeden 😁 😮

Co do bioder, lekarz powiedział że okej a w zaleceniach było napisane szerokie pieluchowanie i szerokie układanie na brzuchu więc nie wiem jak to rozumiec ;]

Stylizacja Dżona na dwór - strój domowy plus czapeczka cieńka + specjalny miśkowy pajac z kapturkiem, kocyk jedna warstwa i przykrywka od wózka jak trza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja zdecydowanie ją przegrzewałam, bo miała zwykle strój domowy czyli śpioszki, kaftanik, plus kurtka na misiu, czapeczka, skarpetki, łapki, przykryta kocykiem złożonym na 4 i tą przykrywką do wózka. A potem się dziwie, że zaczyna krzyczeć. Będę jej zakładać polarkowy kombinezon na ubranko domowe, czapeczkę oczywiście i skarpetki i kocykiem lekko okryję.
Dziś wypróbowałyśmy chustę. Dzidziuś zasnął natychmiast i się nawet nie chciał obudzić do sesji zdjęciowej 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
13 piatek ...............to sie nazywa miec pecha.
Mlody caly dzien byl jakis inny(do teraz jest:angry 🙂
Bieganina do szpitala.Maz ma noge w gipsie 😞
Gral z Niko w pilke i noga wleciala do dziury.Zrobili rtg,ale nic nie wykazalo.Dali noge do gipsu na 2 tyg.Ale co z tego jak on nadal z bolu nie potrafi wytrzymac.O 4 rano sciagalam tescia i jechali jeszcze raz do szpitala to ...tylko gips rozcieli.Ale jezeli nadal go tak bedzie bolec to jedziemy do innego szpitala,bo tam znajomy ortopeda bedzie miec dyzur.jeju pierwszy raz widze jak moj maz cierpi 😞

Na dodatek tego Niko zalapal katar i to taki mega 😠Alan maruda chce spac i nie potrafi.Zaraz go poprzytulam moze pomoze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nie moje dziecie z nocy sobie kurw.. dzień zrobiło 😠 😠
6 godzin nie spał bujanie tulenie nic nie dawało 😠 😠 mleka też nie chciał
a o 6 padł jak mucha i śpi a ja miałam mu nagrać króla lwa i mi programy uciekły i to nie pierwszy raz jebany cyfrowy polsat 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
U mnie noc przespana za to teraz mamincycka muszę trzymać cały czas. Baju baju marzenie o śniadaniu. Łukasz mi nie zrobi, bo poszedł spać po nocnej warcie.

Ciekawe co się dzieje ze Sztunią? Dawno się nie odzywała.


Tez o niej ciagle mysle.Moze komp jej nawalil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój za to dał dziś popis spania i jestem w ciężkim szoku 😮
Spał od 21.30 do 6:00 😮 Aż o 5 wstałam i z przerazeniem pobiegłam zobaczyc czy zyje 🙃
Do tego po godzinie karmienia plus usypiania zasnal na kolejne 3h 😮

Mam nadzieje ze to nie zachowanie poszczepienne hehe, ja chce tak zawsze :P 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurwa przezylam tragedie............Alan byl w duzym pokoju z Niko .Obudzil sie i plakal to krzycze do Niko daj mu smoka,bo scieram buraczki.Slysze placz,ale ok...........nagle placz Alana ,ktory oznajmia bol.......lece,a on siny zaniosla sie moja perelka.Szybko na rece i jakos zlapal powietrz.Dzieki Bogu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja nocka dziś taka sobie. Zuzka obudziła się o północy i do drugiej wisiała na cycu, aż w końcu dałam jej butlę to usnęła... na pół godziny 😞 Znowu dostała cyca i usnęła, obudziła się przed 6 (pospała jakiś 2.5 h), dostała butlę to pspała prawie do 10.Do teraz wisiała na cycku, a właściwie na dwóch. Teraz leży sobie w łóżeczku, mam nadzieję na śniadanko 🥴
Miłego dnia, i bez takich przygód jak miała izunia, jeszcze mam serducho w gardle jak sobie przypomnę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meti84 napisał(a):
A moja nocka dziś taka sobie. Zuzka obudziła się o północy i do drugiej wisiała na cycu, aż w końcu dałam jej butlę to usnęła... na pół godziny 😞 Znowu dostała cyca i usnęła, obudziła się przed 6 (pospała jakiś 2.5 h), dostała butlę to pspała prawie do 10.Do teraz wisiała na cycku, a właściwie na dwóch. Teraz leży sobie w łóżeczku, mam nadzieję na śniadanko 🥴
Miłego dnia, i bez takich przygód jak miała izunia, jeszcze mam serducho w gardle jak sobie przypomnę



tyyy... ja .teraz jak zaplacze to lece jak na skrzydlach.Liczymy,ze to byl pierwszy i ostatni raz.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
meti84 napisał(a):
A moja nocka dziś taka sobie. Zuzka obudziła się o północy i do drugiej wisiała na cycu, aż w końcu dałam jej butlę to usnęła... na pół godziny 😞 Znowu dostała cyca i usnęła, obudziła się przed 6 (pospała jakiś 2.5 h), dostała butlę to pspała prawie do 10.Do teraz wisiała na cycku, a właściwie na dwóch. Teraz leży sobie w łóżeczku, mam nadzieję na śniadanko 🥴
Miłego dnia, i bez takich przygód jak miała izunia, jeszcze mam serducho w gardle jak sobie przypomnę



tyyy... ja .teraz jak zaplacze to lece jak na skrzydlach.Liczymy,ze to byl pierwszy i ostatni raz.




No, wierzę Ci i też mam taką nadzieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj miałam wychodne po prawie dwóch tygodniach 🙂 mała się werandowała, bo pogoda przepiękna, tata sprzątał a mamusia się pomalowała, wyprostowała włoski, ubrała obcisłe spodnie sztruksowe błękitne i czarną bluzeczkę i na to kurteczkę, tatusiowi spodobałam się wyraźnie, po brzuchu już prawie zero śladu i znowu mam talię osy 🙂 jeszcze dupa troszkę przyduża została, ale to nic, mi tam się ona podoba 🙂 no i pojechałam na zakupki 🙂 kupiłam malutkiej Oilatum krem i tą emulsję do kąpieli, bo strasznie, ale to przestrasznie łuszczy się Jej skórka, pewnie po tej jebanej fototerapii 😞 teraz czekam na gości bo ma przyjść mój kuzyn z żoną i 3 letnim synkiem 🙂
Izu, ale się strachu najadłaś, ja pierdziele. Mi się chyba zaczyna coraz bardziej instynkt włączać, bo tak do tej pory byłam jakaś taka obojętna 😞 aż wstyd się przyznać, ale teraz za żadne skarby świata nie zamieniłabym się z nikim. Jak spojrzy na mnie tymi swoimi jeszcze żółtymi oczkami to odpływam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurde Iza ale przeżycie 🤢

Widzisz Kasia, a tak się martwiłaś o figurę. Przy dziecku nie ma czasu na takie pierdoły jak jedzenie, więc będziemy laski jeszcze lepsze jak przed ciążą 😉 A co do skórki to mojej się też łuszczy choć nie była naświetlana. Głównie na rączkach i stópkach. Położna mówiła, że to normalne. Samo Oilatum do kąpieli nie pomogło, ale ten krem nawilżający już tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...