Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Amfisbena przesyłam ci linka co do tego wózka co ja mam :
http://allegro.pl/item713416430_najnowsza_kolorystyka_fotelik_samochodowy_folia.html
Ten wózek też jest prosto od producenta dlatego tak tanio - a bardzo mili są tam bo im chyba z piętnaście pytan zadałąm zanim kupiłam i na każde mi odpowiadali cierpliwie oczywiście @-em 🙂
bardzo jest fajny ma duze kółka i amorki 🙂
Ja tez mysle Montusia że mogłabyś pojść z nami na zakupy zobaczysz co i jak i wogole 🙂)))


Amfisbena a Ty wybierasz sie na usg 4d?
Ja juz nie mogę sie doczekac chociaz drogie jest jak niewiem:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No, niegłupi, niegłupi... wózek, oczywiście 😁 a ta gondola to ma 76x34 wewnątrz czy na zewnątrz? Bo ja chcę dużą gondolę, żeby zbyt szybko boba nie przerzucać do spacerówki. W gondoli ma mieć wygodnie i ciepło. A patrząc po nas, to dzidziuś będzie duży! 😁
O 4d nie myślimy na razie. Pewnie, że chcielibyśmy, ale dopóki nie wyjaśni się kwestia naszych finansów i pracy Damiana, to 4d nie wchodzi w grę, niestety. Może pod sam koniec coś się unormuje, ale pewnie wtedy właśnie będziemy na etapie zakupu wóza :P
A, i tak się zastanawiam, czy nie jesteście zainteresowane kosmetykami oriflame? Bo ja siedzę od kilku miesięcy w tej firmie, i tak jak na początku byłam sceptyczna bardzo, tak teraz jestem zadowolona ze zmiany marki. Jakby co, to służę radą i dobrym rabatem! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba wewnątrz aż tak to się nie zagłebiałam bo ja i tak większośc czasu to bede w foteliku wozić bo ja to samochodem głównie jeżdże 🙂)

Co do Oriflame to ja też się w to kiedyś bawiłam heheh; ale powiem Ci ze za bardzo nie byłam zadowolona ze wszystkich ich kosmetyków...
no ale może troche im się poprawiły jakosciowo bo to bylo pare lat temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Herbata z cytryną i z miodem i pod kołderkę, wygrzać się! Polecam też czosnek z miodem - skuteczny, ale nie wiem, czy będziesz mogła to zjeść. Ja nie masz awersji to jest super! A do nosa wodę morską - najlepsza i najbezpieczniejsza w odtykaniu! 😁 Więcej Ci doradzić nie mogę... :P A, a na głowę to mi pomaga bardzo mocna czerwona herbata!

Zdrowiej, maleńka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej Szczecinianki 🙂

Tusieńka - fajna laska z Twojej córuni 🙂 Wiesz, mój Grzesio kawaler.. :P

Amfisbena - witaj w klubie konsultantko 🙂 Ja w oriflamie siedzę od 2006r, a w avonie od 2003r 🙂Dla mnie obydwie marki jakościowo porównywalne, oriflame jest troszkę droższy od avonu. No i przez to z avonu mam profity, bo więcej osób u mnie zamawia, natomiast oriflame to tak dla siebie zamawiam. Zresztą, Nie traktuję bycia konsultantką jako formę zarobku, tylko jako formę miłego spędzenia czasu przy kawce i katalogu, oraz czasami w centrach obsługi konsultantek 🙂

Co do wózka, to ja kupiłam w hurtowni na Struga ( BebeClub obok Kauflandu ) taki 3 w 1 Kadex Elipse - polska fura, kosztowała 1026 zł razem z fotelikiem. Jestem z niego zadowolona, fajnie się prowadzi, lekko się składa 🙂
Natomiast co o fotelika, to uważam, że la noworodka jest ciutkę za głęboki, dziecko jest skulone i trzeba pod dupcię coś podłożyć by jako tako "siedziało". Natomiast im dziecko starze i stabilniejsze, to lepiej się mu siedzi i fotelik zdaje egzamin, zarówno czy to w samochodzie, czy doczepiony o kółek 🙂

heh, zaczyna się robić coraz zimniej, az nie chce się w taką pogodę na spacer wyjść 🥴

A czytałam coś o przychodni na Kadłubka 🙂 Ja tam będę 8. września z Grzesiem u ortopedy 🙂

Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już mi troszke lepiej kupiłam syrpoek dla cięzarnych w aptece 🙂
na bazie czosnku(ale daje;p), i mi troche poprzechodziło tylko bół głowy został...
A herbatka to obowiazkowo juz czwarta poszła 🙂
a czosnek z miodem blee chyba mnie za bardzo odrzuca hihihi

Co do hurtowni na Struga to bylam tam niedawno i najtanszy był po 1200 w zasadzie prawie taki sam jak ten co mam za 580 zł 🙂

Hej hej Kasienko 🙂 my bedziemy na kadłubka 7-go 🙂
Pozdrawiam i buźki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, ja ci muszę powiedzieć, że jak z avonem, to nie wiem... kilka razy cos tam kupiłam i najbardziej chyba byłam zadowolona ze sprayu nabłyszczającego do wlosów. W ori takich nie ma 🙂 Ale jeśli chodzi o oriflame, to i ja i moja mama,babcia,siostra jesteśmy zachwycone, bo akurat każda z nas ma wymagającą skórę (każda inną, a kosmetyki sobie radzą). Też nie mam zamiaru wciskać ich nikomu i zarabiać na tym kokosów, bo odsprzedaję znajomym tylko za cenę, jaką ja zapłaciłam. Proponuję, bo sama jestem zadowolona i dlaczego kto inny ma nie skorzystać? A najlepszą moją klientką jest pani portierka z naszego akademika 😁 hmmm... to może kiedyś uda nam się natknąć na siebie na jakimś szkoleniu czy cuś 🙂
Kadex Elipse...hmmm... zaraz obczaje na necie co to za bryka 🙂
kurczę, ale ona ma obrotowe kółka... my nie jesteśmy do nich przekonani... boję się, że jak przyjdzie szczecińska chlapa zimą, to mi będzie tańczył na chodniku, a nie jechał tam, gdzie go chcę poprowadzić... i nawet jak się je zablokuje, to mają 2 cm odrzutu;/ a do tego jeszcze i ja i damian mieszkamy w lesie, więc już tam to w ogóle na spacer nie wyjdziemy... 😉
gosiaczek, kuruj sie kuruj... na głowę to jeszcze polecam masaż stópek, jesli tylko ma Ci kto zrobic... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Mam na imie Kasia i pochodze ze Szczecina. W grudniu zostane mamusia Emilki 🙂 Przenioslam sie tutaj z e-mamy, bo tam zrobil sie prawdziwy syf i po malutku zaczynam zapoznawac sie z tym portalem. Czy moge dolaczyc ? Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze Pociechy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Katrina, powiedz nam cos wiecej o sobie. 🙂

ambisfena-My jak jestesmy w PL to kupujemy wszystko co sie da, napoje, mleka, srodki czystosci, mleko dla Lenki,pamersy, herbatki, wedliny, sery no wszystko co sie tylko da. Tutaj tylko pozniej kupujemy warzywa i owoce no i troche ciuszkow dla Lenusi, bo tu w H&M sa przepiekne. 🙂 Mamy tu znajomych i oni tez kuouja wszystko w PL, tutaj nic sie nie opalaca kupowac, wszystko jest bardzo drogie. No ale oczywiscie juz jak sie nam pokoncza rzeczy to tu kupujemy, ale tez Meza brat czesto jezdzi do PL to robi nam zakupy.

gosiaczek- i jak zdrowko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia1986-to może kiedys spotkałyśmy się na szkoleniu w Oriflame 🙂 tak kolo 2003 to tez latałam na szkolenia od nich 🙂

Tusienka a zdrówko tak sobie jutro chyba musze lekarza odwiedzić bo coś mnie klatka piersiowa zaczyna boleć 😞
A syropek i herbatka z miodem nie pomagga mi.

Jak Wam niedziela mija Mamuśki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj gosiaczek widze ze Ciebie przeziębienie męczy a ja wczoraj miałam atak migreny - głowa owinięta w zimny ręcznik i cały dzień leżenia - po południu pomogła mi coca-cola i wieczorem jakoś mogłam w miarę funkcjonować.

A jak poszłam do apteki po południu to farmaceutka powiedziała mi, że mam jechać do lekarza. Jakoś nie chciaąłm az tak mocno panikowac i wróciłam pod ciepłą kołderkę.

Witam nowa mamuśkę Katrina84 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki gosiaczek jutro ide do swojego ginekologa i z nim porozmawiam - już połroku nie miałam migreny wcześneij to tak cyklicznie przedokresem miałam jeden dzień wyjęty z zycia. Generalnie mam migreny spowodowane wachaniami hormonów, więc i tak muszę z nim porozmawiać.

Na szczeście mam juz męża w PL więc wszystko jest już w różowych barwach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia, i w tym kadexie nie ma żadnego odbicia po zablokowaniu? Są tak na sztywno przymocowane??? no muszę isć do sklepu i sama zobaczyć na własne oczy, bo na ulicach widzę, że się babeczki męczą z tymi obrotówkami, jak chcą podjechać pod krawężnik czy przez dziurę... z damianem mamy już taką schizę na punkcie wózków, ,że jak jakiś widzimy na ulicy, to robimy konkurs, kto pierwszy zgadnie markę i model - ja wygrywam zwykle :P
tusienka, to czym Wy tu przyjeżdżacie? Tirem??? 😁 ale wierzę, że tu się może bardziej opłacać, wierzę... 🙂 może jakąś paczkę Wam wysłać?? :P
gosiaczek, jak klata boli od środka, to niedobrze... mnie tak zawsze boli na zapalenie oskrzeli - średnio dwa razy do roku choruję na to cholerstwo i nie wiem czemu, bo dbam o siebie jak o jajo!!!
montusia, a na migreny to ponoć pomaga fioletowe prześcieradło. Moja mama ma migrenę z tych samych powodów co ty i też zawsze przed miesiączką - wtedy owija się cała w filetowe prześcieradło, zamyka w ciemnej, zimnej i cichej sypialni i po kilku godzinach jej przechodzi... a i jeszcze musi wypić czerwoną herbatę (mi tez pomaga) i zjeść kiełbasę (sic!) 😁 😁
Leczcie się, dziewuchy! I dbajcie o siebie i brzuchy, bo to teraz taki wredny okres!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amfisbena - jak zablokujesz koła to są sztywne. Ja mimo wszystko wolę jeździć z obrotowymi kółkami, bo wtedy dla mnie wózek jest zwinniejszy 🙂
Jak chcesz zobaczyć ten wózek to przejedź się do BebeClub na Struga obok Kauflandu, tam mają te wózki 🙂

Co do bólu głowy w ciąży, to zdarzało mi się również je miewać. Nie brałam żadnych leków przeciwbólowych; gdy miałam możliwość to kładłam się spać i jakoś samo przechodziło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jak prowadze ten wózek na obrotowych to źle mi się jeździ hehe-kazdy woli inaczej 🙂

Mnie raczej rzadko boli klatka piersiowa ostatnio też właśnie na zapalenie oskrzeli -dlatego jutro lece rano do lekarza,
No ale Amfisbena widzimy się na szkole rodzenia tak czy tak 🙂

Tusieńka wiesz jak wszystkie wyślemy Wam po paczce to troche bedzie heheh 🙂:laugh: ; ja też się domyslam ze musi byc tam drogo...

Amfisbenapowiadasz że fioletowe hihih to już wysyłam swojego do sklepu bo mnie głowa bardzo boli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amfisbena - dziekuje za przyjecie 🙂 Czemu nie spie po nocach ?! Chyba ciaza wparwia mnie w bezsenny stan 😉 Czasem nie spie do 2-3, po prostu nie moge zasnac.
Montusia - ja Ci moge doradzic przyjmowanie Nos-py na jakiekolwiek bole, skoro an skurcze lydek i B-H, mozna stosowac, to i na migrene.
Chociaz ja mimo silnych skurczy od dluzszego czasu, nic nie biore, nie potrafie umyslnie faszerowac sie i Niunie 🙂
Tusienka - wiem jak to jest...moj byly mieszka za granica i zawsze pakuja z kolegami zakupy po sam dach by tam jak najmniej kupowac 😉
Lece sie polozyc. Kolorowych snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki 🙂

ambisfena-Jezdzimy normalnym samochodem i to nawet nie kombi :P Teraz ogladamy jakies wieksze samochody np. wlasnie kombii, my bierzemy zawsze te mniejsze rzeczy, jedzenie itd, a zgrzewki i wieksze rzeczy bierze nam kolega, ktory jezdzi tu busem.
Hi hi dzieki za propozycje, ale dzis wlasnie wrocil moj szwagier i przywiozl nam co trzeba, z reszta za 3 tyg. jedziemy do PL. 🙂))

Lece, bo Lenusia placze, ide ją ukochać 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...