Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Mamuski 🙂
Musze sie pochwalic ze mój synek waży 1400 gr.
🙂
byłam dzisiaj u lekarza na kontroli i wszystko jest dobrze...

Ale zmartwiła mnie koleżanka bo jej siostra była w ósmym miesiącu i straciła dzidzie -urodziła martwą i lekarze nie wiedza czemu 😞 bo wyniki miała dobre.

Nina no to masz problem nie lada... nie mam pomysłu co by Ci podpowiedziec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ale się dziś dotleniłam cały dzień byłam w lesie i zbierałam grzyby, zebrałam tylko pół koszyka bo ciężko się schylać. Więcej chodziłam niż zbierałam grzyby, będę spała jak niemowle dzisiaj 🙂

amfisbena najbanalniejszy prezent może wydać się najlepszy - bądź ty jego prezentem wielka kokarda na brzuch - kolacja przy swiecach i dalej już sama wiesz. Prezent nie zawsze musi być rzeczą ja ze swoim mężem prześcigamy się w wymyslaniu prezentów bardziej "widowiskowych" niż materialnych.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, to też problem, bo on niestety nie nalezy do mężczyzn wrazliwych na takie sprawy... Nie ma nic wspólnego z romantyzmem... Jeju, wiem, opisuje go jak monstrum i pewnie zastanawiacie się, co ja w nim widzę... :P Ale to na szczęście tylko tak brzmi... nie da sie opisać człowieka w dwóch zdaniach... Oprócz tego nie za bardzo będziemy miec warunki na uskutecznianie fantazji, bo na weekend czeka nas przeprowadzka do nowego lokum 😁 Wiem tylko, że to musi być jakiś męski gadżet typu zegarek, pasek, piersiówka czy coś w ten deseń...

Gosia, taki wielki facet??? Pięknie! Masz już foty 3d? powklejaj nam coś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Szczecinianki,zapisuję się bo też jestem ze szczecina.Jestem równo na półmetku,w czwartek idę na echo serca płodu już się nie mogę doczekać,aby zobaczyć maleństwo,mam nadzieję że wszystko będzie ok.i poznam płeć.Pozdrawiam Serdecznie wszystkie mamcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy na forum Mała27 😘

korzystam z chwili kiedy Mały śpi i zaglądam do Was 🙂

Amfisbena - rzeczywiście ciężki orzech do zgryzienia z prezentem dla Twojego lubego :P a może jakich ciuszek dla niego do chodzenia? koszulka, spodenki,fajne bokserki.. :P

Gosiaczek - po 30 tc fajnie widać dzidziusia na 3D. U mnie w galerii możesz zobaczyć jak bardzo wyraźnie pokazują dzidziusia 🙂

pozdrawiam Was Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Mała27 na forum,
jesteś w 20 tygodniu ciąży to super, że nie zostanę sama z brzuszkiem jak już Wy wszytskie urodzicie 🙂

amfisbena kup mężowi jakiś ładny zestaw piersiówka i np dwa kieliszki ładnie są takie zestawy opakowane 🙂 idą zimniejsze dni i może przyda mu się na męskim wyjeździe z kolegami 🙂

Pozdrawiam dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mała27, witaj wśród szczecińskich brzuchatych! 🙂 Zaglądaj i odzywaj się! 😁

Hehe, a co do tej piersiówki, męski wypad to raczej nie w stylu mego Nie-Męża - on nie ma czasu na takie wypady, niestety. Ale coraz bardziej skłaniam się ku jakiemuś męskiemu wyjściu z okazji jego urodzin, np. na gokarty, na mecz (nie powiem czyj, bo mnie szczecińscy kibice zlinczują, ale my nie stąd!), do kasyna, na paintball czy cuś... Tylko musze mu do tego załatwić kumpla, bo na gokartach to ze mną raczej się nie pościga - lepszy będzie fumfel, który też tak jak on zawodowo jeździ autem...

I pochwalę się Wam, że jutro, najpóźniej pojutrze, przeprowadzamy się! Hurra! Zaraz właśnie idę pakować pierwsze kartony, żeby nie przedłużać! 😁

A co u Was, Mamuśki? Kasia i Gosia na posterunku, jak widzę, Montusia też daje znak od czasu do czasu, Tusienki dawno nie było... I są nowe nabytki... Może by tak jakąś imprezę zorganizować, skoro nas już tak duzo? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do parapetówki, to mamy skromne plany - chcemy ją połączyc z naszymi urodzinami... :P
Ale ja mówiłam o takiej imprezie tylko dla brzuchatych... spacer po parku (Kssia z Grzesiem 🙂), jakiś soczek, ewentualnie lody, pogaduchy o dzieciach i ciuszkach... bez szaleństw sobotnich nocy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no, co ja czytam 🙂 jestem za "imprezką" :P ale nie wiem czy mi Grzesiu pozwoli 😞 bo jak coś to wpadłabym z nim dosłownie na chwilkę.
Macie ta przewagę, że Wam dzieci jeszcze nie płaczą, nie domagają się cyca i nie robią kupki w najmniej oczekiwanym momencie hehe :p

A tu Grzesiu z rana 🙂tylko nie śmiać się tu z jego różowych śpiochów :P - są jeszcze po mnie 😁


Na razie, papa 🙂 [img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie115-957dc3850a08fb94995afc44d4e793e5.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, Grześ wygląda fachowo w różowych śpiochach! Prawdziwy mężczyzna nie boi się tego koloru i on wygląda na zadowolonego, że go nosi. Boski ten Twój synek... Kogos mi przypomina i smiem twierdzić, że będzie z niego przystojniak, co złamie tysiące serc niewieścich... :P
A poza tym, zawsze możemy wybrać na nasze spotkanie miejsce, w którym swobodnie będziesz mogła zająć się Grzesiem, gdy będzie głodny itp. Zastanówmy się, gdzie jest przyjazne miejsce z pokoikiem dla mamy z dzieckiem... ??? Myślę, że na bank cos wymyślimy!

No, to bebeczki, szykować się na "imprezkę"!!! Zgłaszać oficjalną chęć przybycia, to będziemy ustalać terminy i miejsca!

Ja się dziś przeprowadzam! A na weekendos zjeżdżają moi rodzice z okazji urodzin! 😁 😁 😁

Gosia, widzimy się w szkole podczas treningu kapieli nowordka??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ah, to Wy macie w tej szkole treningi kąpieli noworodka? 🙂 nieźle 🙂 ja z mężem od razu na głęboką wodę zostaliśmy rzuceni -żywa laleczka, bardzo ruchliwa i płacząca :P

Polecam Wam kupić do wanienki taką dużą gąbkę kąpielową ( w reali ok. 15 zł ) Fajnie na niej dziecko leży, nie trzeba je trzymać i można spokojnie je myć 🙂 Aha, i na początek dobry jest płyn oilatum -super miękka skóra po nim, nie trzeba już oliwką smarować po kąpieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Gosiu, na początku też nie kąpaliśmy z tą gąbką. Niby było wszystko ok, mały nie płakał, lubił się pluskać. Ale gdy położyliśmy go na gąbkę, to widzę że swobodniej sobie fika, stabilnie leży i w ogóle jest zadowolony 🙂
Może położna mówiąc że te gąbki są niedobre miała na mysli to, że szybko gromadzą się w niej bakterie - to fakt, trzeba ją często wymieniać albo dbać o to by dokładnie wyschła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki...
Damian był dzielny i jestem z niego dumna, że tak dokładnie wykapał laleczkę 😁 buhaha! On ma wprawę - niedawno jeszcze brata kąpał, bo ma takiego niespełna trzyletniego. Dla niego dziecko to nie wyzwanie - gorzej ze mną! 😁

Gosia, moze ten samochód jakoś zabezpieczyc jakimis poduszkami dookoła? :P

I wiecie co? Ja myślę, że w tych poradnikach i szkołach rodzenia to taka propaganda bardziej jest, niz rady z zycia wzięte odnośnie wyreczania mamy przez tatę... Wydaje mnie się to niemożliwe, by facet absolutnie wszystkim się zajął w domu tak nagle z dnia na dzień i to jeszcze wraz z pojawieniem się szokującego nowego członka rodziny! Ja tam w nich nie wątpię, tylko twierdzę że to zbyt duża zmiana. Tu chyba bardziej chodzi o uświadomienie facetom, że mają się wziąć do roboty i pomagać, a nie czekać aż my wszystko zrobimy... No, ale może się mylę... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Hehe dobry pomysł 🙂 powiem swojemu zeby gabko obłożył:laugh:
A co do facetów to ja sobie nie wyobrażam żeby robil mój wszystko w domu... Przecież on pracuje to jakoś nie wyobrażam sobie ze zdązy posprzatac ugotowac itd... no nie ma opcji, a pracowac musi no bo z czegos trzeba zyc co nie.
Zobaczymy Nina jak to bedzie na ile bedziemy miały siły robic w domku a na ile bedzie ich pomoc potrzebna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Wczoraj cały dzień się denerwowaŁAM tym echem serca,bo dopiero badanie miałam na wieczór.Ale naszczęście wszystko jest wporządku i bardzo się z tego cieszę.Tylko że bobas tak ściskał nóżki że nie chciał pokazać co tam ma 🙂 lekarz powiedział,że raczej to dziewczynka... może na 3d w 30 tyg.pokarze nam co nieco
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...