Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jeszcze raz gratuluje Gosiu pieknego słodkiego synka 🙂 My tez wybralismy imie Filip jesli bedzie chlopiec oczywiscie.

Ale troszke sie dzisiaj zmartwiłam bo byłam u mojego lekarza i powiedzial mi, ze mam anemie 😞 najprawdopodobniej z powodu złego odzywiania i kazał mi jesc duzo miesa, jajek i pic mleko. A ja jem to wszystko w naprawde duzych ilosciach no moze oprocz mleka. Przypisał mi zelazo i pare innych leków. Napiszcie mi prosze czy ktoras z was miała moze tez anemie i czy wyszła z tego, nie chce zaszkodzic maluszkowi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia pieknego masz syna,zgrabniutki,drobniutki super chlopak..przechpdzisz teraz trudne dni ale dasz rade kazda z nas to czeka wszystko jest do przezycia,ladnie wygladasz usmiechnieta to najwazniejsze i dziekuje za info odnosnie szpitala juz na 95 procent jest przekonana iz urodze w zdrojach.Teraz czekamy na zdjecia od Niny i jej coreczki,fajnie ze mozemy sobie tutaj popisac dobrze ze istnieja takie fora,pozdrawiam wszystkie mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ale masz przystojniaka 🙂
ja na poczatku myslalam o wojskowym ale teraz sie zdecydowałam na police pomimo "wrednych pigułek" jednak stawiam na porod aktywny za 1 razem tez korzystałam z prysznica i worka sako
teraz tez niebede lezec bo zwariuje 🙂
pozdrawiam was dziewczyny

Gosia - przezyłas koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewuszki 🙂

Gosiu, synek sliczniutki, sama slodycz poprostu.Gratulacje i wspolczuje twoich przejsc w szpitalu.Takich lekrza to poprostu udusic!!!
Ja bylam w poniedzialek u lekarza, wszystko dobrze, waga mi rosnie i brzuszek tez 🙂Mam juz w sumie 5 kg do przodu.
A co do szpitala to rozwazalam wlasnie Wojskowy albo w Policach ale po tym jak nasza Gosie tam wymeczyli zedycuje sie na Police.
Faktycznie ostatnio trafilam tam na izbie przyjec na malo sympatyczna "pigule" ale jak juz wychodzilam to byla milsza, moze dlatego bo lekarz byl w gabinecie?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez chyba sie skusze na police

Gosiu ja robiłam tak na poczatek
1 raz - 30min
2 raz godzinka
i tak codziennie po pol godzinki wiecej na swiezym powietrzu az do 3 godzin bo jadł co 3 godzinki zreszta tak mi polozna poradziła . ja akurat chodziłam na spacerki z wozkiem ale mozna tez ubrac malucha i w pokoju z otwartym oknem połazic z nim
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!!!

To już czwarty raz, jak zabieram sie za napisanie czegokolwiek do Was... niestety, z kazdym razem przerywa mi moja córa... mamy ostatnio kiepskie dni... tydzień miałam aniołka, ale po wizycie dziadków w drugi dzień świąt wszystko się zmieniło - mała nie śpi, słabo je, strasznie sie denerwuje, gdy coś przy niej majstruje... próbuję na wszyskie sposoby, ale nie wiem, o co jej chodzi... podejrzewam, że ma problem z brzuszkiem, bo strasznie sie preży i napina, robi sie bordowa na buzi, a w kilka minut poźniej robi kupkę...na kolkę to nie wygląda, bo by się darła w niebogłosy i miała twardy brzuszek... i tu pytanie do Kasi, bo Grześ też chyba miewał problemy z brzuszkiem: znasz jakieś magiczne sposoby na ulżenie dziecku? Masaż, ćwiczenia nózkami, rozgrzewanie brzuszka na nic...dietę mam lekkostrawną (co mnie męczy w okresie świateczno-poświatecznych resztek) i nie wiem, o co chodzi...położna też nie wie... kupiłam wczoraj herbatkę z kopru włoskiego dla maluchów i sama piję to paskudztwo... może pomoże... Kasiu, jezeli masz jakieś rady, to ja poproszę!!!

Gosiu, mojej Helence spodobał się Twój Filipek... i nie może doczekać się pierwszej randki 😁 Ale najpierw wyleczę jej brzunio, żeby nie zwróciła obiadku na chłopaka:P
Werandujesz juz małego? Mi położna kazała czekać, aż mała skończy dwa tygodnie, tydzien powerandowac i dopiero na spacer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Pojawiła się Nina gratulacje córeczki 🙂 teraz czekamy na Twoje zdjęcia 🙂

Moze Twoja córka ma tak zwane zagazowanie jelit na szkole rodzenia położna nam o tym mówiła, i mamusia wtedy musi przejść na lekkostrawną dietę.

Dziewczyny mam pytanie czy juz macie wybranych swoich pediatrów dla dzieciaczków ? Może kogoś polecicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Jak tam przygotowania do sylwestra ? Ja mam 2 pikolo jak wogóle wytrzymam do 24 🙂

Zaraz idę do sklepu póżniej piekę babkę cytrynową i przygotuje na wieczór bułeczki nadziewane 🙂

Chociaż straciłam apetyt - chyba zaczynam się już denerwowac bo czas ucieka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania do lekarza!!! nie czekaj dziewczynko za kazdym razem kiedy plamienie idzie sie do szpitala na kontrole lub do

prowadzacego dzwoni sie...
Gosia ja tez naleze do przychodni na Kadlubka ostatnio czesto tam bywalam na badanaich krwi i moczu i u rodzinnego Kopcia chyba go zmienie bo cos nie pasuje mi za malo jest zorientowany we wszystkim jak dla mnie.Wczesniej mialam Nowakowicz to jak byly te zmiany w sluzbie zdrowia to mi dali innego a z tej bylam zadowolona,zawsze moge zmienic i przychodnie i lekarza.
A ja mam skierowanie na cc ze wzgledu na moj kregoslup,lekarz neurochirurg mi wystawil i zmieniam lekarza prowadzacego,poniewaz zdziera za duzo kasy.Moj neurochirurg polecil mi Dr.Uzara jest to syn i ojciec a pracuja w zdrojach,podobno swietni specjalisci szczegolnie ojciec 6 stycznia ide na wizyte i usg.
Nina wrzuc fotki coreczki...
pozdrawiam was i zycze Szczesliwego Nowego Roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje drogie mamuśki przesyłam Wam życzenia noworoczne

Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. A gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i mamy Nowy Rok 🙂
jej.. w maju stuknie mi kolejny roczek 🤨

jak tam Mamuśki? 🙂 dajecie radę z maluchami?
A co u Was, ciężaróweczki? 🙂 jak samopoczucie?

u nas po staremu, Grzesiowi wyszły trzy górne zęby, jutro albo pojutrze będzie czwarty 🙂, 5.01 Grzesiu skończy 5 miesięcy 🙂 ale ten czas leci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski.

ja daje rade nie jest zle 🙂
tylko ta rana po cc nie bardzo sie goi... grr i boli troche.

I maly ma problem z kupkami spina sie strasznie, a ja nic praktycznie nie jem takiego zeby mogl sie spinac.... bo ostatnio prawie wogole nie mam apetytu...
Zastanawiam sie od czego tak.

pozdrawiam mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny... dżizas.. Grześkowi wyłazi 6 ząb! :O wyjdzie na to, że na 5 miesięcy będzie miał 6 zębów.. hoho, szybki zawodnik 😉

Montusia, lepiej zaopatrz się w takie czopki uspokajające - Viburcol. Można je częściej stosować. Ja ten syrop podałam raz i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze użyję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...