Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania zrob sobie sama fotke aparatem na jakims gladkim tle lub niech ktos Ci zrobi w miare jasnym miejscu.i jak chcesz mozesz mi podeslac ja Ci ja poprzerabiam w pare godzin bedziesz miala.
Montusia ja zawodowo sie nie zajmuje fotografia,ale mam pojecie spore bo sie tym interesuje po za tym ostatnie lata pracowalam w fotomodelingu,wiec wszelkiego rodzaju zdjecia uwielbiam.Co do przerobki nie ma problemu i tak siedze teraz cale dnie w domu wiec bede miala zajecie.pozdrawiam was
Gosia zrob fotke synkowi w miare dobrym zblizeniu to tez bym z checia podrobila.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahoj dziewczęta! I Wasze Maleństwa!

Bardzo bym chciała częściej tu do Was zaglądać i być na czasie, ale nie daję rady! Przykro mi, że nie udaje mnie się zapoznać i zżyć z Wami tak, jak to sobie wyobrażałam zakładając wątek... My ciągle albo w rozjazdach, albo z kupą gości w chałupie na głowie... A jak już zostajemy same, to jemy i przebieramy kupki bez wytchnienia 🙂

Ale cieszę się, że Wy tak intensywnie się forumujecie 😁

Kasiu, Grześ jak zwykle boski... On ma ten uśmiech przyklejony do twarzy? Zawsze taki radosny - widać, że szczęśliwy dzidziuś!

Madziorka, super zdjęcie! Pozazdrościć... ja takiej sexy pamiątki z ciąży nie mam:P

A która to pisała, że nie czuje się w ciąży?!?!? Karcę (poważnie)!!!

Gosiu, moja Helenka ma humorki, jak każdy człowiek. Raz jest lepiej, raz gorzej i tak jak mówisz - wpada w histerię bez wyraźnego powodu... Trzeba przetrwać. Chociaż ja sądzę, że akurat z nią, to im będzie starsza, tym będzie gorzej - kiedyś takich awantur nie robiła... ;/ Co do chusty - już ją przestała lubić i panikuje, jak ją próbuję włożyć, więc jestem załamana, bo sesja tuż,tuż, a ja nie mogę się ruszyć na uczelnię. Miałam nadzieję, że jak ją sobie włożę do chusty, to prześpi egzamin i da mamie zaliczyć semestr... Ale jest złośnicą... Jak już nie daję rady, to idę z nią na spacer - na dworze śpi jak suseł po 3 godziny! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, nie mam pojęcia czemu Filipek tak w histerię wpada, ale u mnie Grzesiu podczas snu potrafi nagle się zerwać ze snu i w płacz. Jak rozmawiałam kiedyś z sierpnióweczkami na ten temat, to często dzieci tak mają, bo kształtują się im połączenia w mózgu - jednym słowem, mózg rośnie 🙂 także myślę, że to u Filipka przejściowe i z tego wyrośnie 🙂

Amfisbena, a może na czas egzaminu nich z Helenką tatuś zostanie? 🙂 odciągniesz im mleczko, te 2 godzinki powinni wytrzymać, a i Ty nie umęczysz się z malutką na egzaminie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U niemowląt zachodzą także stany pośredni miedzy jawa , a snem. W tych pośrednich okresach niemowlę reaguje na bodźce zewnętrzne, co więcej ich działanie jest silniejsze niż w okresie całkowitego rozbudzenia.

Gosiu, to z jakiegoś mądrego artykułu w necie... Gość powołuje się na fachową literaturę, więc mozna mu chyba wierzyć. Może to o to chodzi??? Nie wiem... Moja mała też kiepsko sypia. Dziś na przykład nie spała od 10 do 14.30... ale jak zasnęła to śpi do teraz z małą przerwą na jedzenie... 🙂 W nocy za to będzie cyrk! 😁

Kasiu, raczej nasz Tatuś z Helenką nie zostanie, bo Tatuś w dzień pracuje, a w jego firmie nie ma "zwolnień", urlopów itp. Z resztą to nie jest kwestia kilku egzaminów, tylko potrzeby regularnego chodzenia na zajęcia, bo u nas większość za obecność zaliczają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah, Nina, to masz nieciekawie ze szkołą.. Oby wykładowcy pozwolili Tobie z malutką przychodzić. A może jakaś zaprzyjaźniona "babcia" się znajdzie chętna o opieki?
Ja aktualnie nie mam co liczyć na teściów, którzy zwykle zostawali z Grzesiem. Mały będzie z tatą, bądź będzie jeździł do moich rodziców. Szkoda że Ty masz ich daleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz Nina jak ja już bym urodziła, i bym już była w formie mogła byś podrzucać do mnie małą, a teraz z brzuszkiem to Ci nie pomogę.

U mnie dziewczyny, ktore mialy dzieci na studiach to szukały po akademiku kto ma luke w zajeciach i wtedy podrzucały maluszkow do "cioci" może znajdziesz jakieś mile dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂

jak Wam mijają zimowe dni? Ja staram się z małym wychodzić, ale czasami to juz nie mam siły prowadzać tego wózka po sniegu. Wszystkiemu winne są małe kółka z przodu, które często wpadają w śnieg 😞 z jednej strony wózio fajny bo lekki, zwrotny i fajnie się składa, a z drugiej okazał się niepraktyczny na zimę. Teraz gdybym miała kupić wózek, to nie wiem czy taki z mniejszymi kółkami z przodu 🤨

a tu " świeża" fotka Grzesia 🙂 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Grzesiu-cb6bb13f3a653a5985bc4e930f1af4ea.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...