Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tato ma jeszcze jedną hurtownię przy Jysku tj.na przystanku Mieszka I jak jedzie np. 61.w sumie trzeba się troszkę cofnąć bo przystanek jest na przeciwko Media Markt i Cerrfour, a Tato i Jysk są parę metrów przed ale łatwo trafić. Tam jest duży wybór wszystkich akcesoriów od wózka i łóżeczka oraz fotelik samochodowy po smoczki butelki i rzeczy dla mam do szpitala np. majtki jednorazowe po porodzie.
Na pewno z centrum jest ona bliżej niż ta na cukrowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jesli chodzi o hurtownie to u nas nie ma ich wiele ale wymienie adresy.
Salon Artykułów Dziecięcych Oleńka:



Ulica: Powstańców Wielkopolskich 39
(wjazd od ul. Milczańskiej między Biedronką a Żabką)

Pn-Pt: 10:00-19:00
Sob: 10:00-18:00
Miasto: 70-111 Szczecin
(091) 812 11 35



Maciej Węglarz - hurtownia tato
Cukrowa 12
71-004 Szczecin


Hurtownia Art. Dziecięcych
BEBE CLUB
ul. Czesława Piskorskiego 12-wjazd od struga
70-809 Szczecin


"Świat Dziecka" Hurtownia Artykułów Dziecięcych
Krakowska 38, 71-017 Szczecin, Poland



Boboland Hurtownia artykułów dziecięcych i niemowlęcych Adres: Struga 42,
70-784 Szczecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane
wczoraj niemoglam sie dopisac bo mialm problem z netem niestety 😞

Dziecko kopie o 5 rano i sie niewysypiam a jak kichne lub kaszlne to mam skurcz 😞
masakra jakas heh
ale 1 i 3 lutego mam usg

1 u mnie na wizycie a 3 mam polowkowe 🙂
wreszcie sie upewnimu co bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

madziorkasklep Świat dziecka od 1 lutego przenoszą do nowej siedziby na ul. Świerczewska 38 koło sklepu DDD.

Byłam tak w piątek i juz na Krakowskiej to sklep pustkami świeci bo właśnie już wszystko przenosza na nowy adres.

A dziś z rana byłam z mężem na tobruku w hurtowni z ubrankami dla dzieci w murze - i powiem wam że jest tam naprawde taniej no i ceny normalnie hurtowe są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśki,
co do hurtowni, to odradzam Oleńkę na Powstańców - mają najdrożej ze wszystkich hurtowni 🥴

ja osobiście polecam Boboland na Struga za Realem albo Bebeclub na Struga obok Kauflandu 🙂 No i Tato na Cukrowej, ale tam najwięcej mają wózków, ciuszków trochę mniej ( fajnie wiszą każde osobno na wieszaczkach ), często są tam przeceny i można naprawdę tanio kupić ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.

u lekarza babka powiedziałą ze to moze byc od tego ze maly ma jeszcze slady zoltaczki.
eh poboierali mu dzisiaj krew normalnie masakra jakas, babka najpier porbowala z zyly z juednej i drugiej raczki ale sie nie udało potem z palca tez nie dała rady, czekałąm z nim pol godziny na inna podobno najlepsza w pobieraniu krwi dziecia i ta znowu probowala mu z zyly tak mu tam gmerala ze masakra i nie udało jej sie i tak, potem z palca a z palca zajelo jej to prawie pol godziny bo dwie probowki musiala napełnic a krewka mu kapala po kropelce biedny tak plakał i krzyczął tam, a ja mało nie zemdlalam tam , nie moglam na to patrzec, eh biedny pokluty caly paluszki sine ma 😞

jutro wyniki i mam z nimi isc do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O boze to gdzie ty u tego lekarza byłas???
Biedaczek malutki ja bym tam chyba padła albo zabiła te baby tam jak sie nieumieja ogarnac we własnej pracy !!!!

Gosiu albo Kasiu czy ktoras z was ma 3kolowy wózeczek ?? bo mysle nad takim
http://www.allegro.pl/item898852901_bexa_b3_wozki_3w1_fotelik_samoch_kola_pompowan.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, ja mam 4kołowy Kadex Elpipse. Jakoś za 3kołowym nie rozglądałam się, bo nie wydaje mi się on stabilny 🤢 Natomiast plusik tego wózka co pokazałaś to to, że przednie koło jest takiej samej wielkości jak tylne, więc nie będziesz miała aż tak dużych problemów podczas prowadzenia na śniegu, tak jak ja mam obecnie. Ogólnie wózeczek jest ładny 🙂 Duży wybór kolorów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, i zwróć uwagę na długość gondoli, im dłuższa tym dłużej Ci maluszek w niej pojeździ. Ja mam dość krótką i musiałam już przełożyć na spacerówkę.
Ja brałam pod uwagę tylko wózki 3 w 1, żeby miały nosidełko do samochodu wczepiane w kółka 🙂 No a one to z reguły albo maja małe gondole, albo mniejsze kółka z przodu..

a ja siedzę teraz z laktatorem i ściągam mleko z prawej piersi :P Mam brodawkę dość pogryzioną i nie mogę przez jakiś czas nią karmić. Dobrze, że chociaż z lewej mogę karmić normalnie, ale i tak uważam żeby Grzesiu nie przygryzał.

Buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...