Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc
zgadzam sie z opinia ze widac po Gosi ze wraca do formy 🙂

a ja mam od paru dni skurcze 😞 nawet do 20 x dziennie niektóre bardzo bolesne i czuje czasem parcie jak na poród 😞
no masakra ale ide do lekarza w poniedzialek to jej powiem co i jak

a ogólnie dobrze sie czuje nie tyje wogóle od stycznia mam ciagle 10kg na + i jestem z siebie dumna bo do konca juz tak niewiele za ja zaplanowalam okolo 15+ 🙂

ja tez mialam multum ubranek a jeszcze kupuje w sobote od znajomej caly wór dla dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja tez mam oelno ubranek dla corki ledw pomiescilam w komodach,tez juz poprane poprasowane,zachwycam sie najbardziej malutkimi sukieneczkami sa jak na lalki extra...
Wczoraj bylam u fryzjera robilam odrost bo za 3,5 tyg porod wiec po nie bede miala czasu a zawsze wole wczesniej,bo roznie to bywa.
maniciure i pediciure sama sobie w domu zrobie poniewaz specjalizuje sie w tym takze zaden problem,choc zastanawiam sie nad tym bo mi sie nie chce a do nog nie moge dokladnie siegnac.

Chodze juz odliczam z moim,on chyba bardziej czeka i przezywa.
Mam wielki problem ze spaniem wczoraj prawie cala noc nie spalam bo zebra puchna,a na plecach slabo sie robi dluzszy czas no i tak w kolko,spie na wpol siedzaco.Dzis odespalam.

Ogolnie sie dobrze czuje,jezdze autem ale co raz mniej zauwazyalam ze stalam sie bardziej nerwowa to chyba zblizajacy sie porod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a dzieki wracam powoli, najgorzej z waga, bo dopiero mam 10 kg mniej a jeszcze zostało 15 do zrzucenia,

No co do ciuszkow to w mig beda zamale te do 3 miesiecy, moj nosi juz na 68 🙂

Ania233 nie czekaj do poniedzialku skurcze to nie przelewki, tak do 10 na dobe moze byc ale nie wiecej, podjedz do szpitala najlepiej.

Madzia to masz taka sama specjalizacje jak ja 🙂
Tylko ja juz od jakiegos czasu nie jestem w zawodzie , co do stópek to ja juz po 30 tygodniu tez nie mogłam sobie zrobic bo brzuszek przeszkadzał i nie chcialo mi sie 🙂.
Samochodu to jakies dwa tyg przed porodem tez nie prowadzilam nerwy i spuchniete stopy przeszkadzały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polezałam i przeszło mi 🙂

rozmawialam z lekarka mowi ze jesli dzis sie niepowtórzy to moge do poniedzialku zaczekac ale opoczywam dzis caly dzien

kochane jestescie i troskliwe dziekuje
co do rozwarcia mialam w poprzedniej ciazy 1,5cm od 3 miesiaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie rozwarcie na 1,5 cm zaczęło się jakoś w 29 tc, i gdyby nie krążek to bym wcześnie urodziła i nei wiem czy miałabym teraz Grzesia przy sobie 😞
jak tylko mi zdjęli pessar w szpitalu, na drugi dzień miałam skurcze, odszedł czop i urodziłam. Dobrze, że był donoszony do prawie 39 tc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc szczecinianki 🙂 ciepło dzis u nas 🙂 ja dzis mialam 5 skurczy wiec co dzien coraz to lepiej hii dobrzez ze jutro sobota to odpoczne przy mezulku a w poniedzialek wizyta juz niemoge sie doczekac bo zobacze mała i dowiem sie ile wazy mam nadzieje ze 1kg juz ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
znalazłam fajną stronkę, może się Wam przyda 🙂
http://www.edziecko.pl/zakupy/1,79393,4558760.html

a tu mój urwis :P fotka zrobiona jakies 3 tyg temu.. a minkę to ma jakby mamusię chciał nabić! :P [img size=288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie047-b8a3c4ced394df74cde066c9615f6451.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, u nas to było tak z pierwszym że miał ciutkę opuchnięte dolne dziąsło. Wieczorem bardzo nam płakał, jakąś godzine, ale nie skojarzyłam, że to może być ząbek. Rano zobaczyłam na dziąśle biały paseczek zęba 🙂 przedostał się z dziąsła, ale jeszcze nie wyszedł.. a wieczorem już był na wierzchu całkowicie 🙂

co do pchania raczek do buzi, widocznie go swędzą dziąsła 🙂
Być może idą mu ząbki, ale niekoniecznie to musi być. Mojego męża siostry córeczka ma 4 miesiąca, pcha rączki do buzi, ślini się już od 2 miesięcy.. i nadal brak zębów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestem dziś po pierwszym spacerze z małą 🙂

http://picasaweb.google.com/montusia1/PierwszySpacer#slideshow/5443329087909049378

Powiem Wam dziewczyny, że mam typowo kolkowe dziecko 😞 były już u mnie 2 położne. Bo nie wiedziałam co już mam z małą robić. Teraz wykonujemy różnego rodzaju masaże brzuszka, jak tylko nie boli brzuszek to leży na nim. Ja już wogóle jestem na takiej ścisłej diecie że głowa mała.

Czy pijecie jakieś herbatki np na lakatcje, na kolki ? Czy jakieś herbatki podajecie maluszką ?

Ja czasami podaje dodatkowo na kolki Infacol i jak narazie się sprawdza 🙂

Mam też pytanie czy dokarmiacie/ dokarmiałyście swoje pociechy sztucznym mlekiem czy tylko na cycku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia moj tez duzo plakał i miał kolki to chyba przypadłosc noworodków,
Ja nie pilam, herbatek na laktacje bo nie musiałam, ale pilam za to koperek , zeby troszke mojemu sie dostarczało, ale tak zeby sama jemu to nie podawałam,

Mnotusia zrob tak jak ja , kilka produktów i pomału wprowadzaj nastepne, jak chcesz moge ci wymienic co ja jadłam na początku 🙂

A co do dokarmiania to ja zaczęłam od jakiegos tygodnia mojego dokarmiac, bo juz sie nie najada, z tym ze dokarmiam go niemieckim mlekiem hipp-a bio na bazie naturalnego mleka matki i malemu nic nie jest 🙂
mam tez herbatke dla niego poprawiajaca nastroj tez z hipp-a tez niemiecka i ja moglabys malej juz podawac bo jest od pierwszego tygodnia 🙂 moze by jej pomogła.
A na kolki polecam ci SAB tez niemiecki lek działa duzo lepiej niz te polskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...