Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂

byłam dziś w medicusie na kontroli po porodzie ( dopiero :p )Nie chciałam iśc do lekarki, która mi ciążę prowadziła, bo po 1) z perspektywy czasu nie oceniam jej jako dobrego lekarza prowadzącego, 2) bierze 100 zł za wizytę, a w medicusie lekarz jest za 62 zł.
Nieznając żadnego lekarza poszłam do Mirosławy Kubińskiej - fajna babka 🙂 Trochę starsza, ale i pogadała, i delikatnie zbadała, zrobiła szczegółowy wywiad 🙂Po nadżerce, którą miałam na początku ciąży nie ma śladu 🙂
Wypisała mi receptę na tabletki Cerazette, od dziś od 22.00 biorę 😉

Aniu, mój Paweł przyjechał do porodu i nic się go na Pomorzanach nie pytali 😉 nawet nie musiał szafki wykupywać, spakował swoje rzeczy do plecaka, a plecak miał na porodówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej wam
Bylam wczoraj u lekarza,no wiec rozwarcie jest nadal i szyjka juz sie skrocila do polowy,jak mnie badal mowi ze czuje glowke..wiec wstpny termin porodu mam na 22,23 marzec bede wiedziala na ostatniej wizycie 17 marca to wtedy ostatnie tez usg.
Ale w przychodni usyszalam ze mam nisko brzuch to jeszcze w tym tyg powinnam urodzic,ale jak narazie lekarz powiedzial ze jest wszystko dobrze,ale ja juz czuje ze ona chce wyjsc rzuca sie w brzuchu uciska na krocze i odbyt mam nie raz skurcze acha ta koncowka jest juz meczaca..
Ale juz kazdy ode mnie z rodziny czeka na malą ja juz sama nie moge sie doczekac.
Gosia co to za sposob tam wymyslilas?ja mam kilka sposobow tez przez net ale to i tak mala kase trzeba zainwestowac zeby zarobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ile wazy i jaka duza jeszcze niewiem dopiero 17 marca bede wiedziala bo bedzie usg.


Ja mam takie uczucie w brzuchu straszne parcie na pecherz i na odbyt czasem takie mocne uderzenia w ciagu dnia nocy az podskocze.

ogolnie to kosc krzyzyowa boli i musze uwazac jak wstaje bo za szybkie ruchy powoduja bol.
Nie moge urodzic przed 20 bo my chcemy barana a nie rybke...hehe w sumie to jak sie urodzi wczesniej tez dobrze bo tylko jem jak oszalala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej właśnie mam chwilkę 🙂

Moja Nadia wczoraj dostała cycka o 23 i spała dziś do 5 rano a później się zaczeło nie spała do godziny 13 nie wiem co jej się stało oczy jak 5 zł i tylko cycek i leżenie na brzuszku, lub w bujaczku wogóle nie chciała spać więc poranne był lekko męczący

Teraz mam chwilkę dla siebie 🙂 chyba pójde się przespać 🙂

Dziś nie poszłam na spacer z małą bo strasznie wieje silny wiatr 🙂

Tak madziorka trzymaj mocno nogi i niech będzie baran najlepszy zodiak to jest - wiem co mówie 🙂 bo jestem baranem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej iskra!
fajna ta Twoja mala jaka papusna..
ja bylam wczoraj u lekarzai tez mam skierowanie na cesarke ale lekarz powiedzial ze do cesarki nie trzeba posiewu brac tylko do porodow naturalnych.Kazdy jakos inaczej
ja mam usg 17 marca i 22lub 23 marzec cesarka.tez dostane skierowanie na nastepnej wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej logowałam sie,
wygrałam jak narazie 72 zł.
Tylko trzeba zebrac jeszce dodatkowe punkty zeby wypłacili.
jak sie zalogujecie to jest tam link kazdy ma swój i tak jak ja wam wysłałam tak wy komus innemu musicie wysłac, ale mysle ze to nie bedzie duzy problem w koncu kazda z nas ma duzo znajomych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, może w kwietniu albo w maju wspólny spacerek z dzieciaczkami? 🙂Teraz nie am co, bo jeszcze zimno i, no i nie wszystkie rozpakowane, a w maju większośc już będzie mamusiami 🙂 Te z Brzuszkami też mamusie mogą przyjść, dotlenią brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam, żeby ze spacerkiem poczekać na Magdę i Anię aż urodzą, one mają na koniec marca terminy cesarek. Wydaje mi się, że może by tak środek kwietnia? Jeśli one będą na siłach, to można się wtedy spotkać.
a Wy jak sądzicie? Kiedy Wam pasuje?
ja się dostosuję, dla mnie może być środek tygodnia, bo w weekendy zwykle mam szkołę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...