Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a co tu takie pustki? wróciła, heloł 😜

jej, jak sie ciesze że wróciłam, wieś nie dla mnie jeszcze byłam tam sama.. umordowałam się z Grześkiem, on tylko chciał ze mną być, nawet dobrze siku nie mogłam pójśc zrobić. Było ( jest ) bardzo gorąco, więc praktycznie cały dzień siedzieliśmy w domu bo na dworzu z dziećmi nie dało się wyrobić. Wieczorami jeździliśmy do Żnina pospacerować.

Paweł powiedział mi, że miał przeczucie, że coś złego się stanie.. i mały włos by się nie stało..na zakręcie tir skrócił sobie zakręt i w ostatniej chwili odbiliśmy.. inaczej byłoby BUM.. ( no i tu te moje spalone ręce ze snu się pojawiają.. ja tez coś przeczuwałam )

No, ale na szczęści wróciliśmy cało przede mną sterta prania i ogólnie chata do ogarnięcia.
Tęskniłam za mężem, on też. Fajnie było już go dziś zobaczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grześ zaczyna sam chodzić wczoraj w basenie bawilismy się z nim, że sam chodził w wodzie ode mnie do Pawła ( wodę miał do pach ). Przyszliśmy do domu no i zawołałam go do siebie.. i przeszedł i tak parę razy myślę, że Grzesiek przejdzie roczek, ale wolę nie zapeszać.

U nas w nocy była straszna wichura, teraz nie ma słońca, jest duszno bardzo. Grzes śpi przy włączonym wentylatorze. W nocy spał dziś na golasa, taką parno w domu mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to super 🙂
Filip zaczyna stawac na proste nogi ale raczkowac nie chce cos , nie mam zamiaru go zmuszac , siedzi ładnie prawie sie nie przewraca.

Mój mały juz od jakiegos czasu spi w samym pampersie, bo nie idzie wytrzymac okno otwarte 24 na dobę, tez mamy wiatrak.
ale dzisaj było w miare bo słonce za chmurami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to powiem Ci, że odkąd mamy te nowe autobusy Solarisy, ani razu nimi nie jechałam.. 😲 😮 🙃 Odkąd mieszkam na Golęcinie, przemieszczam się głównie autem, mąz mnie tego nauczył, bo jak mieszkałam na Pomorzanach, to do miasta jeździłam tramwajem.. a teraz (_|_) wożę autem, wygodniej i szybciej. No i z Grzesiem jakbym miała sama jechac busem to nie wiem czy dałabym radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...