Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
boję się ale jeśli nie znajdę nikogo z polecenia znajomych lub rodziny to nie będę miała wyjścia
przecież nie dam pół rocznego maluszka do żłobka - nie ma mowy
będę szukać gdzie się da - a zatrudnienie osoby z ogłoszenia będzie największą ostatecznością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz, ja już chyba wolałabym oddac do złobka, niż do obcej osoby. Żłobki mają jakikolwiek nadzór, jest tam więcej opiekunek.. no nie wiem, Twój wybór kochana, ale lepiej zastanów się nad najlepszym rozwiązaniem.

Ania zna ponoć dobrą opiekunkę, może nich Ci da namiary? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia z opowiadać męza sióstr, dzieci mają w żłobku dobrą opiekę, no ale3 panie na grupę15-20 osobową nie zdążą wszystkiego doplnować.
U nas w sierpnióweczkach koleżanki córeczkę ugryzło inne dziecko w policzek 😞 chwila nieuwagi

Wiesz, takiego 2 latka to spokojnie mozna dac, jest juz bardziej smaodzielny niż takie roczne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wyobrażam sobie budzić i ubierać półrocznego dziecka o 6 rano i wieść do żłobka i odbierać po 16
a tak niania przyjdzie dzidzia będzie sobie spała i zawsze to mniejszy stres dla niej
szkoda że nie ma w Szczecinie czegoś takiego jak na zachodzie albo nawet u nas z dużych miastach
wiem że we Wrocławiu jest firma która zatrudnia opiekunki tylko i wyłącznie z wykształceniem np pedagogicznym lub pielęgniarki (osoby mające przeszkolenie w opiece nad dziećmi)
są to sprawdzone nianie nie jakieś studentki z doskoku
można poczytać o ich referencjach, poznać opinię rodziców którym pomagała wcześniej
a płaci się mniej więcej tyle co niani z ogłoszenia - moja koleżanka nie miała wyjścia i zgłosiła się do takiej firmy jest bardzo zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na tej stronie niania.pl to niektóre kobiety nie budzą mojego zaufania :O juz prędzej wybrałabym jakąs po 40-50 lat niż np. http://www.niania.pl/opiekunka/kamila-pG nie wiem ale takiej dziewczynie na pewno bym dziecka nie oddała.

A jak już ma byc opiekunka to chyba najlepiej własnie z takich agencji, gdzie możesz potwierdzić referencje.

Co do żłobka, rzeczywiście, zrywac dziecko o 6 rano to masakra, jeszcze jak jest zimno i ciemno to w ogóle, potem dziecko jets rozdrażnione w ciągu dnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Gosia a patrzalas na Infoludku??
Pomimo tego ze nic sie tu prawie nie dzieje to was podczytuje.
U mnie bez zmian, jak bylo zle z facetem tak jest dalej, ale nie bede wam o tym pisala...
Malutkiej wyszedl juz pierwszy zab moze niedlugo pojawi sie drugi.
Jak byscie sie umawialy na jakis spacer to jestem chetna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...