Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane Szczecinianki 🙂

zaczynam budować swoją grupę okręgową w oriflame i poszukuję chętne osoby do tego by zostały konsultantką oriflame. Byłabym Waszym sponsorem i wprowadziłabym Was w ten świat kosmetyków i sprzedaży. Czy chciałybyście spróbować?
To nic nie kosztuje, a możecie zamawiać dla siebie kosmetyki znacznie taniej i jeszcze na tym zarobić proponując kosmetyki swoim znajomym 🙂
wchodzicie w to? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie...jestem ze Szczecina chętnie dołączę do forum. Mam pytanko co sądzicie na temat szkoły rodzenia? Ja z moją pierwszą córcią (w brzuchu) ... ojej to było 13 lat temu właśnie uczęszczałam na taką szkołę rodzenia. Wtedy było to bezpłatnie, teraz jak rozglądałam się w naszym mieście niestety wszystkie są płatne. Dziewczyny co Wy sądzicie, czy potrzebne jest takie przygotowanie, czy tego się nie zapomina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blondi75 napisał(a):
Witajcie...jestem ze Szczecina chętnie dołączę do forum. Mam pytanko co sądzicie na temat szkoły rodzenia? Ja z moją pierwszą córcią (w brzuchu) ... ojej to było 13 lat temu właśnie uczęszczałam na taką szkołę rodzenia. Wtedy było to bezpłatnie, teraz jak rozglądałam się w naszym mieście niestety wszystkie są płatne. Dziewczyny co Wy sądzicie, czy potrzebne jest takie przygotowanie, czy tego się nie zapomina 😉


Blondi, czemu się nie chwaliłas, że jesteś Szczecinianką? 🙂 tyle już na wrzesniu 2011 rozmawiamy 😉
w którym szpitalu chcesz rodzić? 🙂 ja pomorzany

ponoć dobra szkoła rodzenia jest na Kadłubka w przychodni, stąd Gosia chodziła i była zadowolona i z tego co kojarzę bezpłatna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek23. napisał(a):
a co do przygotowania to moj porod wygladał nie ciekawie i nic ze szkoly rodzenia nie przydało sie niestety


pamietam, bo miałas cesarke.. nie zazdroszczę. Zresztą sama opowowiadałaś jak w wojskowym Cię traktowali ;/

moja kolezanka ze studiów będzie miała cesarke w wojskowym, ale ona wspomina ten szpital dobrze (wczeniej lezała z problemami ginekologicznymi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...