Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
gosiaczek23. napisał(a):
Hej kochane ale tu pustki
umnie powiedzmy ze oki zycie mnie nie rozpieszcza i kopie po dupie ile wlezie.
Jakis pozytyw to to ze mlody dostal sie do zlobka i od wrzesnia wracam do pracy.
pozdrawiam i buzki dla was:*

Anastazja też dostała się do żłobka w Stargardzie i zaczyna 1 września
w ten sam dzień ja zaczynam nową pracę 😆
i z jednej strony się cieszę a z drugiej obawiam jak to będzie na początku bo chciałabym uczestniczyć w pierwszych dniach żłobka mojego dziecka a głupio tak nowemu pracodawcy mówić o wcześniejszych wyjściach czy późniejszych przyjściach w pierwszych dniach pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
gosiaczek23. napisał(a):
Hej kochane ale tu pustki
umnie powiedzmy ze oki zycie mnie nie rozpieszcza i kopie po dupie ile wlezie.
Jakis pozytyw to to ze mlody dostal sie do zlobka i od wrzesnia wracam do pracy.
pozdrawiam i buzki dla was:*

Anastazja też dostała się do żłobka w Stargardzie i zaczyna 1 września
w ten sam dzień ja zaczynam nową pracę 😆
i z jednej strony się cieszę a z drugiej obawiam jak to będzie na początku bo chciałabym uczestniczyć w pierwszych dniach żłobka mojego dziecka a głupio tak nowemu pracodawcy mówić o wcześniejszych wyjściach czy późniejszych przyjściach w pierwszych dniach pracy


jesli będzie wyrozumiały ten pracoawca to zrozumie i parę razy póści Cie wczesniej 🙂
ja za rok oddaje małego do żłobka, starszego do przedszkola, a sama udam sie od pracy, tylko ją muszę najpierw znaleźć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to fajnie ze sie dostala 🙂 ja musialam na pierwsze dwa tygodnie wziac w pracy urlop bo sa to dni adaptacyjne w zlobku i prowadzi sie tylko na pare godzin dzieci zeby sie oswoily z nowym miejscem.
mysle ze pracodawca zrozumie to 😉
pozdrawiam buziaki


HONORATKA napisał(a):
gosiaczek23. napisał(a):
Hej kochane ale tu pustki
umnie powiedzmy ze oki zycie mnie nie rozpieszcza i kopie po dupie ile wlezie.
Jakis pozytyw to to ze mlody dostal sie do zlobka i od wrzesnia wracam do pracy.
pozdrawiam i buzki dla was:*

Anastazja też dostała się do żłobka w Stargardzie i zaczyna 1 września
w ten sam dzień ja zaczynam nową pracę 😆
i z jednej strony się cieszę a z drugiej obawiam jak to będzie na początku bo chciałabym uczestniczyć w pierwszych dniach żłobka mojego dziecka a głupio tak nowemu pracodawcy mówić o wcześniejszych wyjściach czy późniejszych przyjściach w pierwszych dniach pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ogolem to pewnei jakies sa ale powiem ci tak kazdy ma inna opinie iinne odczucia, na temat zlobka tu gdzie moj maly idzie tez slyszalam rozne opinie jedne dobre drugie zle.... wiec chyba tak bedzie przy kazdym ,
A ja potrzebuje pomocy w kwestii takiej ie wiecie czy w szczecinie sa jakies firmy zajmujace sie doradztwem w sprawie zalozenia wlasnej firmy? pilnie potrzebuje a jakos na necie nic nie moge znalezc:/
buziolki dla was ciezarowki jak samopoczucuie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
no więc jestem po usg - 2 godziny obsuwy! no ale dzielnie czekaliśmy w poczekalni, MIchał szalał, aż wzorek na bluzce mi sie ruszał 🙂
No więc Michaś ma już 2500 gram i jest z nim wszystko ok. Ułożony główką w dół. Łożysko o dojrzałości 2 stopnia. Poza tym zobaczyłam takie wielkie jaja, az po kolana 🤪 🤪 więc u mnie dziewczynki na bank nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek23. napisał(a):
hehe no niezle niezle ale bedfziesz zdominowana przez facetów:p


aż 3 ochroniarzy ! 😁

szczerze - wolałam chłopczyka bo:
1. mam sporo ciuszków i zabawek chłopięcych po Grzesiu
2. wiem już jak wychowywać chłopczyka, jak pielęgnować
3. Grzes gdyby miał siostre to byłby sam jako facet wśród kuzynek - istny babiniec. A tak to będą trzymac się razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie szukam jakiś fajnych nie zniszczonych i dobrych gatunkowo ubrań na jesień i zimę w rozmiarze 80/86 łącznie z kombinezonem lub kurteczką
może macie się czym podzielić to chętnie odkupie 🙂
do tej pory kupowałam nowe ale teraz gdy mała zaczyna raczkować i brudzi większość niespierającą się zupką - zużywają się one o wiele wiele szybciej
mój mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
hej mamusie szukam jakiś fajnych nie zniszczonych i dobrych gatunkowo ubrań na jesień i zimę w rozmiarze 80/86 łącznie z kombinezonem lub kurteczką
może macie się czym podzielić to chętnie odkupie 🙂
do tej pory kupowałam nowe ale teraz gdy mała zaczyna raczkować i brudzi większość niespierającą się zupką - zużywają się one o wiele wiele szybciej
mój mail [email protected]


ja niestety odpadam bo trzymam dla drugiego dziecka. Ale poszukaj w lumpeksach, mozna na prawdę fajne rzeczy upolować. A te z lumpeksu "mniej szkoda" jak dziecko wybrudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...