Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Hej 🙂 ja się wcześniej troszkę udzielałam, a potem jakoś tak czasu zbrakło...bo tyle rzeczy się działo...ale najważniejszą z nich jest kupno mieszkania i moja kruszynka ma sie gdzie rodzić...jeszcze 3 tygodnie mi zostały


a który szpital wybrałaś?
ja rodziłam na Pomorzanach już 2 raz - bardzo sobie chwalę, świetna opieka położnych, same przychodzą do sali doglądać maluchów, na porodówce też wszystko ok, personel miły i wyrozumiały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Ja także będe rodziła na pomorzanach 🙂 Fajnie, że jesteś zadowolona z położnych, moja teściowa jest na pomorzanach położna 😁 a jaki lekarz Ciebie prowadził, bo mnie AlHeib


mnie alHaib \"badał\" na obchodzie 😜 badał to dużo powiedziane, zapytał się czy wszystko ok, powiedziałam ze tak, no i pozwolił wyjśc do domu 🙂
mnie prowadziła Gutowska-Czajka, żona ordynatora 🙂
u Rzepki miałam robione usg. On też był raz na obchodzie 🙂
a jak będziesz leżała na sali 414 to pod oknem po prawej stronie to moje łożko 😜 tylko uważaj bo okna nieszczelne, zabierz maluszkowi ciepłe ubranka bo nocą jest zimno i mój się przeziębił ;/

ps. ten Twój lekarz to przystojniacha 😆 jak wszedł do sali to od razu buzia mi się śmiała 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe bo arab :P a tak na poważnie mi prowadzi całą ciąże i jestem z niego zadowolona 🙂 jest dokładny a to najważniejsze. Wiem własnie, że okna są nie zabardzo i w nocy zimno, bo szpital wymaga gruntownego remontu, ale cóż...wybrałam go tylko ze wzgledu na obsługę bo tam mam pewność, żę ze względu na teściowa napewno dobrze się mną zajmą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe bo arab :P a tak na poważnie mi prowadzi całą ciąże i jestem z niego zadowolona 🙂 jest dokładny a to najważniejsze. Wiem własnie, że okna są nie zabardzo i w nocy zimno, bo szpital wymaga gruntownego remontu, ale cóż...wybrałam go tylko ze wzgledu na obsługę bo tam mam pewność, żę ze względu na teściowa napewno dobrze się mną zajmą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Hehe bo arab :P a tak na poważnie mi prowadzi całą ciąże i jestem z niego zadowolona 🙂 jest dokładny a to najważniejsze. Wiem własnie, że okna są nie zabardzo i w nocy zimno, bo szpital wymaga gruntownego remontu, ale cóż...wybrałam go tylko ze wzgledu na obsługę bo tam mam pewność, żę ze względu na teściowa napewno dobrze się mną zajmą


ja też wybrałam go bo wg pediartów tam najlepiej zajmuja się noworodkami.

No Arab... ahh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazlam dwie z opiniami w miare jedna przyjmuje na unii ale prywatnie do niej sa wstrzymane rejestracje a druga na wojciecha i do niej udalo mi sie prywatnie zarejestrowac bo na fundusz gdziekolwiek to juz nei ma ocji.

musze sie pozalic troche bo mlody mi tak daje w kosc ze nie daje rady momentami o wszystk wyje nic mu nie pasuje zacal gryzc dzisaj ugryzl nnie az do krwi;( nie moge juz po malu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesiące później...
  • 6 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...