Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, szukam DARMOWEGO usg na ubezpieczenie NFZ. Gdzie w Szczcinie moge je zrobić?

Orientowalam się i do szpitala na Pomorzanach od tak nie moge, usg jest dla pacjentów z oddziału. A moze jest gdzies jakas przychodnia, gdzie po prostu idę, zapisuję się i czekam na swoją kolej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja robilam usg na Pomorzanach, tylko ze ja bylam zapisana w poradni patologii ciazy! Od nich dostalam skierowanie szlam na gore i tam mi robili. Moze zapytaj sie w poradni czy nie mozesz sie zapisac!
Zalezy tez kto jest Twoim lekarzem prowadzacym, bo jak ktos z pomorzamn to umow sie z lekarzem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Dołączam się do koleżanki niżej. Tam gdzie jest twój lekarz prowadzący tam zrobisz za darmo, no chyba, że chodzisz prywatnie to wtedy nie wiem jak to jest.


choze prywatnie do żony ordynatora szpitala na POmorzanach (gutowska-czajka) i ona daje mi kierowanie na usg do dr Rzepki też prywatnie i to kosztuje 200 zł. Jako ze teraz krucho z kasą stoje, wiec nie usmiecha mi sie 200 zł wydawac na usg.
Edyta, podsunęłaś mi pomysł - jak będzie mi wypisywała skierowanie to zapytam się jej czy nie moge przyjść do szpitala
A słuchaj, z Twoją ciażą było coś nie tak, że byłas zapisana do porani patologii ciąży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierwsza ciaze stracilam w wyniku obumarcia plodu. Takie fachowe okreslenie!
W tej na poczatku ciazy było troche ciezko bo ciagle jakies krwawienia i plamienia! Wogole chodzilam do dr Kwiatkowskiego prywatnie, ale kiedys mial dyzur a ja dostalam wlasnie plamienia i kazal mi przyjechac zaprowadzil mnie do tej poradni i zalozyl karte i powiedzial ze jak cos sie bedzie dzialo to mam tu sie zglaszac a polozna go powiadomi jak przyjade! Wogole bardzo polecam dr Kwiatkowskiego bardzo nam pomogł gdyby nie On to moze do dzis bym nie maila swojej corci! A po porodzie jak sie okazalo ze mala jest chora to bardzo sie interesowal i przychodzil sie pytac jak mala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EdytaS napisał(a):
Ja pierwsza ciaze stracilam w wyniku obumarcia plodu. Takie fachowe okreslenie!
W tej na poczatku ciazy było troche ciezko bo ciagle jakies krwawienia i plamienia! Wogole chodzilam do dr Kwiatkowskiego prywatnie, ale kiedys mial dyzur a ja dostalam wlasnie plamienia i kazal mi przyjechac zaprowadzil mnie do tej poradni i zalozyl karte i powiedzial ze jak cos sie bedzie dzialo to mam tu sie zglaszac a polozna go powiadomi jak przyjade! Wogole bardzo polecam dr Kwiatkowskiego bardzo nam pomogł gdyby nie On to moze do dzis bym nie maila swojej corci! A po porodzie jak sie okazalo ze mala jest chora to bardzo sie interesowal i przychodzil sie pytac jak mala!


tylko ze świecą szukać takiego lekarza!
przykro mi, że z pierwszą ciążą się nie udało 😞 ale teraz masz piekną córcie i to jest najważniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak to prawda trudno znalesc takiego lekarza mi sie na szczescie udalo!
Kocham moja corcie najbardziej na świecie i wszystko bym dla niej zrobila, ale o pierwszym maluchu nigdy nie zapomne! Ale tak to juz wlasnie jest z mamusiami kochaja nawet nienarodzone maluszki!
Wszystkiego najlepszego dla Waszych bąbelków z okazji dnia dziecka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam zarejestrowaną córkę na 17 czerwca do okulisty w szpitalu MSWiA ale nie mieszkam już w Szczecinie i poszłam na to badanie profilaktyczne prywatnie
wiem że kolejki do okulisty są mega długie ja rejestrowałam się w lutym na czerwiec
może któraś z was chce to przepiszemy na inne nazwisko
mój mail [email protected] poczekam do niedzieli a jak nikt się nie zgłosi to po prostu zadzwonię tam i zrezygnuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny mam zarejestrowaną córkę na 17 czerwca do okulisty w szpitalu MSWiA ale nie mieszkam już w Szczecinie i poszłam na to badanie profilaktyczne prywatnie
wiem że kolejki do okulisty są mega długie ja rejestrowałam się w lutym na czerwiec
może któraś z was chce to przepiszemy na inne nazwisko
mój mail [email protected] poczekam do niedzieli a jak nikt się nie zgłosi to po prostu zadzwonię tam i zrezygnuję


ja za okulistę dziekuję, bylismy na kontroli jakos po roku czasu w Zdrojach i kazali nam przyjść dopiero jak mały skonczy 3 latka.
Może Gosia by chciała? 🤨

Honoratka, a Wy juz nie mieszkacie w tym mieszkaniu co kupiliście na Kaliny? Pamiętam, jak bardzo je sobie chwaliłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
dziewczyny mam zarejestrowaną córkę na 17 czerwca do okulisty w szpitalu MSWiA ale nie mieszkam już w Szczecinie i poszłam na to badanie profilaktyczne prywatnie
wiem że kolejki do okulisty są mega długie ja rejestrowałam się w lutym na czerwiec
może któraś z was chce to przepiszemy na inne nazwisko
mój mail [email protected] poczekam do niedzieli a jak nikt się nie zgłosi to po prostu zadzwonię tam i zrezygnuję


ja za okulistę dziekuję, bylismy na kontroli jakos po roku czasu w Zdrojach i kazali nam przyjść dopiero jak mały skonczy 3 latka.
Może Gosia by chciała? 🤨

Honoratka, a Wy juz nie mieszkacie w tym mieszkaniu co kupiliście na Kaliny? Pamiętam, jak bardzo je sobie chwaliłaś 🙂

Ja wynajmowałam na Horeszków i to je na pewno chwaliłam ale facet powiedział ze chce je sprzedać za 280tys a miało zaledwie 40m powierzchni użytkowej bo to było poddasze wiec się nie opłacało i poszukaliśmy czegoś innego, i teraz kupiliśmy mieszkanie w Stargardzie bo tu mam zamiar niedługo wrócić do pracy
ehh jakoś nie mogę dziś pozbierać myśli i sie poprawnie wysłowić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jeżeli chodzi o mieszkania i kredyty to ceny sa katastrofalne ;/ moj szwagier kupil teraz mieszkanie niby nowo wybudowane ale tylko 4pare metrow za 200 tys to przegiecie, ja az sie boje zaczynac szukac bo wlasnie zaczelismy sie nstarac o kredyt. Mam nadzieje ze jakoś to bedzie. I własnie tez sie nad Stargardem zastanawiamy, bo slyszalam ze tam sa tansze ?Honoratka czy to prawda? czy ceny takie jak w szczecinie?


A sorki za brak znakow ale skaleczylam palca bardzo mocno i ciezko mi alt naciskac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rzeczywiście mieszkania są średnio o 40 tys tańsze porównując ten sam standard i lokalizację np w centrum Szczecina 50m2 odremontowanego nie znajdziesz za mniej niż 230-240 tys i to w leningradach lub innych blokowiskach
my z palcem w nosie znaleźliśmy takie za 180 w Stargardzie i to w jeszcze lepszym stanie też w betoniaku 4 piętrowym a nie molochu po 200 rodzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
porównajcie sobie dowolne biura nieruchomości
a wiadomo że bez pośrednika są i o 20 tys tańsze mieszkania tylko trzeba się naszukać
gdybyście chcieli aby wasze sprawy poprowadził pośrednik nieruchomości polecam http://www.arma.nieruchomosci.pl/oferty_nieruchomosci,wszystkie_oferty.html
zawsze ma dość ciekawe nieruchomości
znam tą panią zawodowo i nam bardzo pomogła dosłownie ze wszystkim od kredytu po przejęcie nieruchomości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
U mnie ciężko, mój znowu na poligonie a mi sesja sie zaczeęła wiec siedze i kuje non stop, juz mam dość.


uu to nie zazdroszczę. Ja przezywałam nerwy bo promotorka nie chciała mi zatwierdzić pracy mgr ale na szczęście pozwoliła drukować.
Ja w tym semesetrze sesji jako tako nie miałam, kilka przedmiotów na koniec łatwo poszło.

Trzymam kciuki za pomyśle zdanie sesji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej 🙂 Co tam u was? Widze, że to forum to prawie martwe

Byłam ostatnio znowu na usg, mała waży juz pół kg 🙂 i tańcuje w brzuchu tak mocno, że wszystko widać na zewnątrz, jak ja sie już nie mogę doczekać aż bedzie ,,po drugiej stronie'' brzuszka :P ona jest tak blisko mnie, a jednocześnie tak daleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska21 napisał(a):
Hej 🙂 Co tam u was? Widze, że to forum to prawie martwe

Byłam ostatnio znowu na usg, mała waży juz pół kg 🙂 i tańcuje w brzuchu tak mocno, że wszystko widać na zewnątrz, jak ja sie już nie mogę doczekać aż bedzie ,,po drugiej stronie'' brzuszka :P ona jest tak blisko mnie, a jednocześnie tak daleko


super, ze z malutką wszystko ok 🙂

no ten wątek szczeciński rzeczywiście bardzo spokojny, pisze tu zaledwie kilka dziewczyn i to wtedy kiedy mają czas. Gosia długo się nie odzywała, mam nadzieję, że wszystko u niej ok.
Ja mam wizytę w środę, ale usg dopiero w 32 tc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...