Skocz do zawartości

Brak apetytu rano | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!

Chcialabym bardzo wiedziec, jak to jest u Was. Ja rankiem nie mam absolutnie apetytu. Czasem jem pierwszy posilek o 15/16 po poludniu. To chyba niezbyt zdrowo, ale nie moge sie zmusic. Czy Wy tez tak macie? I czy, mimo wszytko, nie powinnam zaczac rozsadniej jesc, nawet jezeli musialabym sie zmuszac? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez na poczatku ciazy nie mialam apetytu,najpierw ze wzgledu na mdlosci a potem jakos nie chcialo mi sie jesc.Ja radzilabym zebys troszeczke sie zmusila,chociaz jakis jogurt albo owoc,cos co pobudzi Twoje trawienie.A poki co lykaj sobie jakies witaminki dla "ciezarowek",to uzupelni ewentualne niedobory.Coz...zycze smacznego!!! 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Framboos...niestety musisz się zmusić do regularnego jedzenia. Jedz częściej ale mniejsze porcje. Najważniejsze jest śniadanie by dać energię sobie i dziecku na początek dnia. Pamiętaj że teraz nie jesteś sama...masz w sobie dziecko do wykarmienia i może Ty rano nie jesteś głodna ale te malutkie serduszko bijące w Tobie potrzebuje byś regularnie jadła. Jedzenie o godz 15/16 to jest kiepski pomysł. Możesz się doprowadzić do silnej anemii a w rezultacie stracić dziecko.
Zresztą każdy lekarz Ci to powie. Ciąża to nie okres na jedzenie kiedy się ma ochotę 🙂
Zrób sobie też morfologię i sprawdź wyniki czy nie masz już anemii i udaj się do lekarza by on coś Ci zaradził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Framboos28!
W zupełności się zgadzam z wilsonką. Koniecznie musisz coś przekąsić z rana. I uświadom to sobie że już nie jesteś sama!Tylko musisz dbać o tego malutkiego człowieczka który w Tobie sie rozwija. Nikt nie każe Ci się objadać, ważne abyś dostarczała maleństwu niezbędnych minerałów i witamin. Zjedz troszkę musli z jogurtem, do tego jakiś owoc. I bedzie oki 🙂
A teraz biegiem do lodówki aby cosik zjesc 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochan musisz jeść aby zadbać o prawidłowy rozwój Maleństwa. A moim zdaniem łykanie witaminek na pusty żołądek to niezbyt dobry pomysł. Ja też nie mam apetytu z rana ale już tak się nauczyłam, że pierwsze co robiem po porannej toalecie to śniadanie i witaminki. Wkońcu tu chodzi o nasze Maleństwa 🙂 Smacznego


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...