Skocz do zawartości

Przeczucia co do płci dzidziusia :) | Forum o ciąży


Amii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
😉 ja od rodziny tez słyszałam ze bedzie chłopak ze wyładniałam i w ogole...i tak w sumie sie z moim chłopakiem nastawilismy na synka a tu masz ci los na usg lekarz stwierdził ze bedzie córeczka 🙂 ale i tak sie cieszymy tylko lekkie zaskoczenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja od początku czułam i czuje ze bedzie dziewczynka, muj mąż to stasznie chce miec curcie narazie na 3 usg sie powierdziło ze bedzie dziewczynka , choc na poczatku tez niektórzy muwili ze wyładniałam to pewnie bedzie synek ,ale ja mam staszne przeczucia ze bdzie natalcia już za 4 tyg sie okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na tym etapie jeszcze sama nie wiem jak to jest z tymi przeczuciami. Co prawda wydaję mi się że to będzie chłopczyk, ale nie wiem czy to przeczucie, czy to wynika z tego, że zawsze chciałam miec pierwszego chłopca. No i mój mąż na samą myśl o chlopcu ma łzy w oczach... tak bardzo by chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm...
ja odkad pamietam kiedy tylko zapragnelam byc w ciazy to pragnelam miec Syna... w tej chwili na 65% nosze pod sercem wlasnie Synka ... czekam na kolejner USG by sie upewnic. Ale ja mam przeczucie co do tego i wiem ze nosze w sobie Syna czuje po prostu czuje, ze to jest Syn i juz :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMII ja dowiedziałamsie juz w 14 tyg lekarz powiedział ze to na 90 procent coreczka a tydz temu byłam na usg i potwierdzil na 99 procent w 24 tyg ma sie potwierdzic juz na 100 procent\ 😉
ja ciagle czuje ze todziewczynka:P ale gdyby był chłopie tez bym sie cieszyła jest mi to obojetne poprostu. chciałabym tylko zeby wszystko bylo w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Ja bylam nastawiona na syna bo maz bardzo chcial. Wyprobowalam wszystkie dostepne metody zeby zwiekszyc mozliwosc poczecia syna 🙂 W 20tc mialam wizyte a kilka tygodni przed nia ciagle myslalam "A co jesli bedzie diewczynka?". Poszlismy na USG i okazalo sie nasz "chlopak" bedzie Przy kucac przy sikaniu 🙂 hehe
Jednak przeczucia to potezna sila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to jeszcze nie wiem co będe mieć i przeczuć jako takich nie mam. 19 będe mieć usg i dopiero się dowiem o płci swojego maleństwa, bo wcześniej się ukrywało :P
Mi ogólnie jest wszystko jedno czy będe mieć córeczke czy synka będe kochać tak samo, zresztą liczy się to by było zdrowe 🙂
Mój mąż zawsze chciał mieć córeczke.
Z tych tabel co są na necie wychodzi mi synek.
Ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzy razy byłam w ciąży. Podczas pierwszej cały czas mówiłam o dzidzi Basia i urodziła się Gabrysia. Za drugim razem przez 9 miesięcy był Janek, a urodził się Mateusz. W trzeciej ciąży już się przeczucie nie spełniło, bo całą ciążę był Dzidek, a okazało się, że jest Marysią.
Podczas usg lekarz mi nie powiedział, jaka jest płeć dziecka, chcieliśmy mieć niespodziankę. Ważne moje kochane, żeby było zdrowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...