Skocz do zawartości

Przeczucia co do płci dzidziusia :) | Forum o ciąży


Amii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja na początku miałam przeczucie, że będzie dziewczynka, teraz tak myślę, że jednak chłopczyk. Pewnie jest to podyktowane domysłami rodziny, osób z pracy, że właśnie ładnie wyglądam (podobno chłopak nie zabiera urody 🙂), że już w 4 m-cu widać brzuch, przepowiednie odnośnie produktów, które je się w ciąży itd. A propos, snów-mężowi śniła się dziewczynka 🙂Zobaczaczymy w styczniu na usg,będzie połowa ciąży, więc może już wtedy da się określić płeć,ale jednak zawsze jedno powtarzam-najważniejsze żeby było Maleństwo zdrowe 🙂

Pozdrawiam przyszłe mamusie i te obecne również!!!

Ps. z kalendarza chińskiego wychodzi dziewczynka,a z innego że chłopak i bądź tu mądry 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
ja na początku jadłam kwaśne,wiec myślałam,że chłopczyk...jednak jak zaczęłam zajadać się słodkim, straciłam na urodzie i mam duży brzuch-wszyscy mówili,że będzie córcia. i też tak czułam... no i dziś wiem,że noszę Klaudię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
my kiedy produkowalismy planowalismy córę
😉

chyba jednak średnio się postaralismy bo wyszedl chłop jak dąb 😎

wszyscy od poczatku mowili ze bedzie chlopak,
takie tez mialam przeczucie,
jednak przez 6 miesięcy mowilismy do syna
w formie żeńskiej wierzac iz bedzie cora hihi 😉 😉

a teraz czekamy na Viktora, Yoachima, Vibo czy coś w tym klimacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od poczatku bylam przekonana ze bede miala córke( mimo ze ładnie wygladalam w ciazy,mialam ochote na kwasne ostre w ciazy,i mialam brzuch taka pileczke bez zadnych boczkow,czyli by wskazywalo na chlopca ale to tylko takie gadanie)i sprawdzilo sie mam swoją ukochaną coreczke,intuicja dziala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
kamis21 napisał(a):
ja od poczatku bylam przekonana ze bede miala córke( mimo ze ładnie wygladalam w ciazy,mialam ochote na kwasne ostre w ciazy,i mialam brzuch taka pileczke bez zadnych boczkow,czyli by wskazywalo na chlopca ale to tylko takie gadanie)i sprawdzilo sie mam swoją ukochaną coreczke,intuicja dziala 😉




wg tego opisu powinnam mieć chłopca 🙂
tak nawet mi wróżą... 🙂
Ciekawe czy się sprawdzi, niedługo się przekonam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zawsze przekonuje się, że pierwsza myśl jest dobra.
Od początku miałam przeczucie, że będzie to dziewczynka, nawet mężowi śniła się córeczka, ale po drodze zaczęły się proroctwa, że mam smaki jak na chłopaka i szybko brzuszek mi wywaliło itd. i zaczęłiśmy się wahać. Ale podświadomie pierwsze przeczucie pozostało i teraz czekamy na małą Olcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

A ja na początku czułam,że będzie córka,za to przyjaciółka utrzymywała,że będzie synek i co ...mam synka a moje przeczucia zawiodły 😁

Teraz jestem w 7 tyg. i nie mam przeczucia,choć chciałabym córcię za to ta sama przyjaciólka wróży mi bliźniaki...oby nie...jeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zanim zaszłam w ciążę marzyliśmy o chłopaku. Na początku ciąży mielismy przeczucie że będzie jednak chłopak 🙂 Moi rodzice woleliby wnusie, więc wzbudzili w nas trochę niepewności, nawet mój luby powiedział, że cos czuje że bedzie dziewczynka...ale szybko ta mysl mu przeszła 🙂
Na usg gin powiedziała nam, że na 90% będzie chłopak, co nas wcale nie zdziwiło, nawet sie szczególnie nie ucieszyliśmy, bo byliśmy przekonani o tym 🙂
No a moi rodzice nadal uperają się przy wnusi, bo jak jest 90% to maja jeszcze jakieś szanse 😉
No a dzidek nie chciał ostatnio współpracować na usg, więc nadal jest to 90%. Ale wiadomo, wszystko może się zdarzyć....przekonam się niedługo 🙂 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z pierwszą ciążą nie było u nas żadnych wątpliwości "będzie chłopak" i jest chłopak 😁
nawet jeden raz nikt z najbliższej rodziny ani znajomyc nie zaryzykował stwierdzeniem,ze może być to dziewczynka 😁
Teraz już przy drugiej ciąży nikt nie jest pewien płci,a nawet utworzyły się dwa obozy - jeden twierdzących,że to będzie chłopaczek bo zbyt ładnie wyglądam,drugi,że dziewczynka bo zaduże mnie męczą mdłości 😉
Ja sama mam nadzieję na córunię tym bardziej,że ginekolog na USG nie mogł dopatrzyć się siusiaczka 😆
Kupiłam już nawet kilka pięnych maleńkich sukieneczek 😁 ale jeśli okaże się,że urodzi się synek to i tak będę szczęśliwa-najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
ja miałam przeczucia,że chłopczyk,bo niby teoretycznie powinien być chłopak (kochaliśmy się bardzo często i także w tym dniu kiedy rzekomo doszło do zapłodnienia,z tym,że rzekomo,bo według usg) a tu się okazało,że będzie dziewczynka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mdłości nie miałam prawie wogóle,ale nie miałam apetytu,a zachcianki raczej na kwaśne,brzuszek z początku bardziej szpiczasty niż okrągły-wszystko wskazywało na chłopczyka,ale po jakimś czasie babcia powiedziała,że wróży mi dziewczynkę od samego początku,tylko nie chciała zapeszyć i się nie odzywała a ja sama zaczęłam mieć przeczucia co do dziewczynki. na początku ciąży miałam sen,że urodził mi się chłopczyk (zanim o tej ciąży się dowiedzialam) a podobno sny tłumaczy się na odwrót,więc znowu wychodziło,że dziewczynka i na usg okazało się,że jednak mimo wszystkiego będzie dziewczynka,czyli moja podświadomość od 5 miesiąca wygrała 😁 nie ma co się sugerować zachciankami i zakładami innych-jestem tego idealnym przykładem 😁 😁 😁
a ostatnio w rodzinie urodził się chłopczyk-a do końca twierdzili,że będzie dziewczynka i pełno takich historii się słyszy dookoła,więc na 100% jest pewne dopiero jak się urodzi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka90 w 100% sie zgadzam. Tez przy pierwszej ciąży byłam pewna ze będzie dziewczynka, więc jak na usg usłyszałam ze chłopak to mnie zatkalo tylko byłam w stanie powiedzieć ze nie mam imienia dla chłopaka a bebeczka na to ze mam teraz czas ;D Mąż był od poczatku pewny ze chłopak teraz też mówi że bedzie chłopak a ja nie jestem pewna bo dużo gorzej się czuje niz w pierwszej ciąży, tyje tak samo jak z synem, bardzo po woli, tylko 3 kilo na plusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...