Skocz do zawartości

Tabelka Stycznióweczek 2012 :) | Forum o ciąży


magditta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u mnie byl porod kleszczowy i epidural, bo dzidzia nie dala rady wyjsc naturalnie, wiec nie wiem jak to zaklasyfikowac w tabelce... ani sn ani cc...
pisze jedna reka bo wdrugiej gabrysia sobie slodko spi, stad zero duzych liter i usmiechow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Magditta,

moja Gabrysia miala 2600 g i 49 cm - kruszynka byla 😞 - uzupelnij przy okazji nastepnym razem, ok? Teraz juz nadrabia zaleglosci, co mnie bardzo cieszy 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta te dane które ja wiem to:
Skoreczka Błażej miał 3200g i 58cm-choć pewnie by sama uzupełniła 😉
Kruszyna poród cc, Zosia miała 4230g i 54cm 🙂
Kacha poród sn
Evelcia Marcel ważył 3860g i 52cm, poród sn

Reszty nie wiem, ale jeszcze poszukam jak coś znajdę to dopiszę 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik koleżanka kupiła wodny roztwór fioletu w aptece i gazikiem smarowała. Przy czym żeby nie było nawrotu pilnuj wygotowywania lub sterylizowania smoczków, butelek, smoczków uspokajaczy itd. 😉
Wg rad pielęgnacyjnych Magditty stosuje się Aftin i posmaruj też brodawki jeśli karmisz 🙂piersią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! Cciałabym z radością poinformować, że 20.01.2012r. o godz. 17:15 przyszedł na świat mój kochany Nikodem 🙂 Poród odbył się prze CC, maluszek ważył 4000g i mierzył 62cm ! pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie i przyszłe zniecierpliwione zapewne mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obicalam opisać mój poród ale jak juz sie za to wzielam to mi komp się wyłaczyl i juz potem mi się nie chciało 😉
Musze powiedziec ze bylo ciezko. Poniewaz 14 grudnia miałam mocne i regularne skurcze wiec trafilam do szpitala ok 3ciej w nocy ale nad ranem mi przeszło wiec wpakowali mnie na sale i tak przelezałam swieta, nowy rok, roczek chrzesniaka oraz moje urodziny w szpitalu 🤢 psychicznie juz wysiadalam. Skurcze mialam caly czas ale rozwarcie za male wiec jedyne co slyszalam od ordynatora to 'no to czekamy' 😮 no i doczekalam terminu no i prosze,wzieło mnie 🙂 pełne rozwarcie miałam bardzo szybko tak jak i skurcze parte ale mimo szczerych checi i wysilku dziecko nie chcialo przejsc. Bylo juz widac wloski ale miednica mi sie na tyle nie rozeszla by mogla cala przejsc no i wzieli mnie na cesarke.Razem z cesarka w tm zszycie mnie porod trwal 4 i pol godziny. Ania wazyla 3215g i miezyla 51cm 🙂 dostala 10 punktow i w ogole wszystko ok. Nie miala zoltaczki,za to ja musialam dodatkowo jakis antybiotyk jesc bo mnie nie dosc ze musieli pozszywac po cesarce to na dole tez bo tam tez mialam porozrywane. Masakra! Takze nie wsominam dobrze tego porodu. Ale najwazniejsze ze moj skarb jest juz na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...