Skocz do zawartości

Tabelka Stycznióweczek 2012 :) | Forum o ciąży


magditta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dusta będzie miała córeczkę a Kasiulka będzie miała synka a Ciocia_boja córeczkę-tego nie masz 😉

ja nie miałam wpisanej córeczki u Otoony więc sobie od Ciebie uzupełnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/15092011r.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5494/15092011r.jpg[/IMG][/URL]

dzięki Nikusia 🙂 Dziewczęta nie korzystają z wątku dane do tabelki dlatego czasem się gubię i nie wyłuskam wszystkich nowinek 🙂 Na szczęście ty czuwasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maugodziaata napisał(a):
a jak mam uzupełnić swoją rubryczkę?:P

Tylko wpisujesz swoje dane a uzupełnia je Magditta 🙂)
zapraszam do wątku "z terminem na styczeń " na rozmowę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki po raz pierwszy. Ja również jestem stycznióweczką, lecz nie miałam bardzo czasu i możliwości odwiedzać was i pisać z wami na forum, ponieważ moja ciąża jest troszeczkę skomplikowana. Chciałabym się dopisać do tabelki i mianowicie: moj wiek to 24( niespełna lecz już za kilkanaście dni). Płeć naszego dzidziuni to: chłopiec, imię: Oliwier, termin porodu: 02-04 styczeń. a pierwsze ruchy poczułam 31 lipca czyli 18/19 tydzień o ile się nie myle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia to super, że jednak nas znalazłaś 😉. Już Cię dopisuje do naszej listy i zapraszam do wątku "z terminem na styczeń" tam rozmawiamy o naszych problemach, radościach wymieniamy się radami itd.
Na dobry początek oklaski. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...