Skocz do zawartości

łóżeczka turystyczne | Forum o ciąży


asia85a

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
turystyczne lozeczka sa dobre, jak gdzies wyjezdzacie, albo wlasnie jako kojec dla dzieci. w sumie raczej bez znaczenia jaka firma, bo wszystkie sa mniej wiecej takie same, roznia sie tylko kolorami, czasem troszke rozmiarem, i niektore maja 2 kolka, a inne same "prety" przy podlodze. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
turystyczne lozeczka sa dobre, jak gdzies wyjezdzacie, albo wlasnie jako kojec dla dzieci. w sumie raczej bez znaczenia jaka firma, bo wszystkie sa mniej wiecej takie same, roznia sie tylko kolorami, czasem troszke rozmiarem, i niektore maja 2 kolka, a inne same "prety" przy podlodze. 😉

Tez jestem tego samego zdania,niewazne czy kosztuje 200 zl czy 80 ja kupilam swoje za 160 zl,a moja siostra za 90 i powiem wam ze niczym sie nie roznia,a wrecz te tansze jest solidniejsze 🙂Wiec jakbym drugi ra kupowala to napewno wybralabym tansze 😉 no i musi byc ciemny kolor my mamy kolorowe i bezpszerwy jest brudne bo maly jak cos je te wyciera w porecze rece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też mamy takie lóżeczko, nam się sprawdziło nawet do spania. Zakupiliśmy tylko do niego materac taki jak do drewnianego. Mały był bezpieczny, główką nie uderzał o szczebelki, bardzo sie denerwowal natomiast w łózkach ze szczebelkami. Co do firmy to chyba nie ma znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
U nas też sprawdza się turystyczne - lepiej niż klasyczny drewniak. Nawet dziś mały wciąż w nim śpi. 😉

My pokusiliśmy się o łóżeczko polskiej firmy Arti, a dokładniej ten model. Na wakacjach, jak był mniejszy przydała się budka z moskitierą. Dwa kółka w sam raz ułatwiają przestawianie, jeżdżenie. 😉 Z boku odpinane na zamek "wyjście/wejście" idealne dla starszaka. Przy tym modelu były jeszcze pluszowe misie, którymi mały jak był młodszy się zabawiał, oraz moduł grająco - świecąco-wibrujący, również dostarczając mu swego czasu rozrywki. 🙂 No i wiadomo, wyższy poziom, przewijak, etc. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaKasia napisał(a):
Drogie mamy, uzywacie tych łóżeczek turystycznych jako takich do codziennego spania, zamiast drewnianych?



dokładnie tak 🙂 🙂 od urodzenia Maxia czyli od prawie 15 miesięcy 🙂i jest rewelacyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaKasia napisał(a):
Wlaśnie zastanaiwm się na kupnem takie, rozważam za i przeciw. Napisz proszę jak jest ze stabilnością takiego łóżeczka.


powiem tak jeśli wytrzymuje to co mój Max w nim wyprawia to jestem pełna podziwu dla jego wytrzymałości, bujanie, potrząsanie,szarpanie,kopanie nóżkami, szorowanie po siatce wszelkim dostępnymi zabawkami,,,,, etc

poza tym świetnie się je czyści, no i oczywiście nie ma problemu ze spaniem gdziekolwiek byśmy się wybierali, dziecko ma swoje łóżeczko, ze swoimi zapachami, pościelą....

POLECAM!!!!

aaaa najważniejsze i nieocenione w łóżeczku turystycznym są PŁOZY DO BUJANIA..........to jest dopiero rewelacja, nawet w nocy kiedy dziecko płacze nie musisz zrywać się na równe nogi możesz je bujać siedząc przy nim, śpiewając, głaszcząc i nie musisz nosić na rękach , kiedy nie jest to niezbędne............dla mnie nieoceniona pomoc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 napisał(a):
My mamy też turystyczne o troszkę niestandardowych wymiarach bo 100 / 70 ale jest rewelacyjne.Bezpieczne, łatwo się je czyści, wygodne bo obszerne tylko dokupiliśmy materacyk .Nigdy bym nie zamieniła na drewniane.


uwazam, ze sprawa pogladow i gustu. a o gustach sie nie dyskutuje 😉 🙂
bo ja mam odmienne zdanie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaKasia napisał(a):
Zaczynam sie przekonywać do tego typu łóżeczek, w domu bedę mieć na pewno takie drewniane, ale czesto bywamy u rodziców na weekendy i wtedy to turystyczne sprawdziło by się idealnie 🙂


dokladnie, turystyczne, powinno pelnic swoja role lozeczka turystycznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaKasia napisał(a):
Drogie mamy, uzywacie tych łóżeczek turystycznych jako takich do codziennego spania, zamiast drewnianych?

Tak. 🙂

Dobre łóżeczko turystyczne nie jest wcale mniej stabilne od drewniaka (choć mogłoby się wydawać, ale tak nie jest).

Nasze łóżeczko naprawdę też wieeele już przetrwaało... Drewniaki też mieliśmy dla porównania (3 różne 😉). Ale powiem, że żadnego bym nie wymieniła na turystyczne. 🙂 I przy następnym dziecku już tylko takie. 🙂


kaasiaak napisał(a):
MamaKasia napisał(a):
Zaczynam sie przekonywać do tego typu łóżeczek, w domu bedę mieć na pewno takie drewniane, ale czesto bywamy u rodziców na weekendy i wtedy to turystyczne sprawdziło by się idealnie 🙂


dokladnie, turystyczne, powinno pelnic swoja role lozeczka turystycznego 🙂


Oj nie tylko, nie przesadzajmy. Przecież jak się wsadzi do środka normalnie materac to czym ono w zasadzie się takim różni od drewnianego, żeby na co dzień w nim nie spać? Naprawdę niczym, a wręcz może mieć więcej plusów. Moje dziecko przez sen rzucało się jak dzikie. Efekt był taki, że obijało się o szczeble i budziło przerażone z płaczem. Turystyczne ma miękkie ścianki, dzięki temu okres burzliwych snów przechodzimy bardzo spokojnie. Łatwiutko się czyści, jak już wiele osób wspomniało. No i to, że można je wszędzie zabrać i to jest to samo, ukochane łóżeczko, niezależnie od miejsca to według mnie też duuży plus. Ale o tym też już ktoś tu wspominał. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu nie kupie drewnianego łóżeczka mamy turystyczne i jestem mega zadowolona a do tego mały nie obijał sobie główki o szczebelki -patrz nauka siadania, stania itd - płacz za każdym bombnieciem bym słyszała a tak bez płaczu guzów, wstawać tez się nauczył w nim bez problemu a do tego wszędzie gdzie jedziemy śpi w swoim łóżku bez stresów... ja tam widzę same plusy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, kazdy ma prawo do swojego zdania i decyzji. zauwazylam, ze wlasnie ostatnio nastala "moda na lozeczka turystyczne" jako podstawowe.
moja mala nie poobijala sie, bo ma wysoki i przez cale lozeczko bamber.
przyznam, ze jak sie miala urodzic, to zastanawialismy sie rowniez nad taka opcja, ale w ostrzezeniach przeczytalam, ze nie jest wskazane do codziennego uzytku. nie bez powodu jest to lozeczko turystyczne.
nie denerwujcie sie jednak 😉 i tak kazda robi jak uwaza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...