Skocz do zawartości

Szpitale Warszawa - opinie forumowiczek | Forum o ciąży


Malalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć brzuchatki

Pomyślałam, że warto założyć wątek o szpitalach, gdzie każda mamusia będzie mogła umieścić informacje o tym gdzie rodziła, jak rodziła, wrażenia negatywne i pozytywne. Dzięki takiemu zestawieniu każdej przyszłej mamie ułatwi to wybór szpitala. Pomysł ściągnełam z innego forum 🙂 gdzię wątek fajnie funkcjonuje i jest wiele ciekawych informacji na temat szpitali.

Żeby był porządek myślę, że każdy post powinien wyglądać mniej więcej tak, gdzie podajemy następujące informacje:

1. Data porodu (miesiąc i rok)
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala
3. Czy poród był rodzinny?
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy
5. Opieka medyczna podczas porodu - jak oceniacie
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - jak oceniacie
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa - jak oceniacie
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu (opieka nad dzieckiem, wskazówki, porady.


W każdym poście podajemy powyższe informacje.

Dla każdego miasta zainteresowana osoba zakłada osobny wątek, tak dla porządku. Ja założyłam dla kilku większych miast.

Myślę, że dzieki tym wątkom i umieszczonym w nich informacjom może powstać ciekawe zestawienie i konkretne informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesiące później...
  • Mamusia
Świetny pomysł. Ja już daję znać co i jak na Karowej

1. Data porodu (miesiąc i rok): 29 październik 2004
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala Warszawa, Szpital Kliniczny i. ks. Anny Mazowickiej
3. Czy poród był rodzinny? Miałam cesarskie cięcie i do sali pooperacyjnej mąż mógł wejść tylko na ułamek sekundy
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy www.szpitalkarowa.pl
5. Opieka medyczna podczas porodu - jak oceniacie: Anestezjolog tłumaczyła krok po kroku co się dzieje, co robią i co będzie za chwilę. To głównie z nią miałam kontakt. Reszta robiła swoje za parawanem
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - jak oceniacie: Dziecko po porodzie stało cały czas koło mojego łóżka. Przy mnie pobierano krew, robiono badania... W sali pooperacyjnej opiekę nade mną oceniam bardzo wysoko.
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa : Opieka lekarska nad dzieciątakiem pierwsza klasa. Najlepiej wspominam właśnie lekarzy, którzy przychodzili do Maluchów 🙂
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu (opieka nad dzieckiem, wskazówki, porady): Jakoś szczególnie nie przypominam sobie. Położne nauczyły -głównie zainteresowanych tatusiów- kąpać swoje pociechy. Wiele informacji i wskazówek dotyczych opieki nad Maleństwem i związanych z połogiem dostałam do karty z wypisem ze szpitala
9. Ogólnie oceniam szpital raczej dobrze.
Najlepiej oceniam opiekę lekarską nad noworodkami i opiekę nade mną przez te 12 godzin po cięciu. Kobiety uwijały się w tej sali pooperacyjnej i były naprawdę wspaniałe. Odpowiadały na pytania, rozwiewały wątpilowości. Troszkę ciężko było po 12 godzinach jak już zawieźli mnie do zwykłej sali i dali dziecko. Jeszcze dobrze nie mogłam stanąć, Mała płakała a ja nie miałam mleka i byłam bezradna. Na wezwania zawsze ktoś przychodził ale raz czy dwa. Za trzecim już widać było, że osoba przesadza. Dzięki temu bardzo szybko wróciłam do siebie po tej cc.
W chwilach zwątpienia -np jak Mała dostała żółtaczki- mogłam liczyć na miłe rozmowy. Położna laktacyjna przychodziła, pomagała, radziła.
Sprzątanie sal 3 razy dziennie. Panie przemiłe, jak coś tam przemiękło, potrzeba było prześcieradło czy coś - serce by oddały. Wszystkie badania dzieci robione w towarzystwie rodziców. Każdy tłumaczył po co, co robi, omawiano potem wyniki.


Na 100 % daję szpitalowi 95%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małalena napisał(a):
Cześć brzuchatki

Pomyślałam, że warto założyć wątek o szpitalach, gdzie każda mamusia będzie mogła umieścić informacje o tym gdzie rodziła, jak rodziła, wrażenia negatywne i pozytywne. Dzięki takiemu zestawieniu każdej przyszłej mamie ułatwi to wybór szpitala. Pomysł ściągnełam z innego forum 🙂 gdzię wątek fajnie funkcjonuje i jest wiele ciekawych informacji na temat szpitali.

Żeby był porządek myślę, że każdy post powinien wyglądać mniej więcej tak, gdzie podajemy następujące informacje:

1. Data porodu (miesiąc i rok)
2. Miejscowość i pełna nazwa Szpitala
3. Czy poród był rodzinny?
4. Strona internetowa Szpitala - jeśli znamy
5. Opieka medyczna podczas porodu - jak oceniacie
6. Opieka nad matką i dzieckiem, czy była opłacona położna - jak oceniacie
7. Opieka pediatryczna i noworodkowa - jak oceniacie
8. Informacje udzielane przy wyjściu do domu (opieka nad dzieckiem, wskazówki, porady.


W każdym poście podajemy powyższe informacje.

Dla każdego miasta zainteresowana osoba zakłada osobny wątek, tak dla porządku. Ja założyłam dla kilku większych miast.

Myślę, że dzieki tym wątkom i umieszczonym w nich informacjom może powstać ciekawe zestawienie i konkretne informacje.


1.19.01.2010
2.Warszawa,Szpital świętej Zofii
3.rodzinny
4.www.szpitalzelazna.pl
5.bardzo dobra.
6.była opłacona położna ,opieka super.
7.Bardzo dobra i miła.
8.Też bdb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...