Skocz do zawartości

Szpitale Kraków - opinie forumowiczek | Forum o ciąży


Malalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...
  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Ja pierwsze dziecko urodziłam na Kopernika i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu.
Teraz planuję rodzić albo na Ujastku ale w Siemieradźkim.


w siemieradzkim nie polecam chyba ze zaplacisz za porod.ja osobisie rodzilam w zeromskim i jestem bardzo zadowolona i moje drugie dzieciatko urodze wlasnie tam a to juz nie dlugo bo w styczniu hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Ja pierwsze dziecko urodziłam na Kopernika i już nigdy więcej nie popełnię tego błędu.


A ja będę bronić Kopernika. Fakt, nie wiem jak jest jeśli chodzi o poród naturalny, bo ja miałam cc. 8 mies. temu pogotowie mnie zgarnęło z odklejonym łożyskiem wprost na salę operacyjną, także nawet inny szpital nie wchodził w grę. Ale uratowali życie mojej córce, bo się po prostu znają na rzeczy, no i mają dobry sprzęt.
Potem leżałam na wg mnie wystarczająco komfortowej sali. Było nas w pokoju 4, także każda miała swój kąt, odrobinę prywatności, no i łazienkę pod ręką. Łazienka skromna, ale czysta i miała wszystko co potrzeba. Wszystkie cztery byłyśmy po cc i miałyśmy dzieci w inkubatorach, ale od razu dostałyśmy do dyspozycji laktatory i potrzebny osprzęt, także dzięki temu wszystkim nam się udało szybko rozkręcić laktację, co do dziś sobie chwalę.
W sumie szpital odwiedzałam przez miesiąc, bo tyle jeszcze córka tam leżała. Na patologii noworodka były ze dwie niemiłe położne, ale to tyle z minusów, większość była neutralna albo pozytywna, a niektóre naprawdę mocno wspierające. Na 1. piętrze gdzie ja leżałam też zresztą były same pozytywne.

Podsumowując - polecam Kopernika. Owszem, może nie ma jakiegoś szalonego luksusu (nie wiem jak jest na innych porodówkach), ale warunki są zwyczajnie ok. Szpital jest oblegany, więc czasem trzeba swoje odczekać, ale za to medycznie nie ma chyba w Krakowie lepszego i bezpieczniejszego miejsca. Teraz jestem w drugiej ciąży i nie biorę pod uwagę, że mogłabym rodzić gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej .z tego co mówiły mi koleżanki to w takiej sytuacji jak opisalas annavrin w koperniku jest swietna opieka, troche gorzej to wygląda jeśli chodzi o poród sn.

A czy ktoś ma jakieś świeże opinie jeśli chodzi o Rydygiera? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...