Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Niunia... to chyba normalna reakcja jeśli nie planowaliście drugiego dziecka. Pomyśl, że trudno będzie cholernie na początku ale jak młodsze będzie miało już z rok to będziesz miała spokój bo dzieci będą niemal 😉 samowystarczalne, będą razem się bawiły a Ty będziesz miała czas dla siebie.
Gratulacje, witaj w gronie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia 😘 🙂
Dziś już jakoś lepiej na myśl że znów zostanę mamą! Ale i tak jestem pełna obaw bo mamy z córcią wielkie problemy - tzn Ona ma problem z bioderkami 😞 od środy ma założony gips od klatki piersiowej do samych kostek 😞 Bidulka jeszcze się do niego nie przyzwyczaiła, cały czas płacze a ja razem z nią! Tak mi jej szkoda 😞 źle się ją nosi jest bardzo ciężka w tym gipsie a ja praktycznie ciągle muszę ją nosić żeby ją czymś zając! Ehhh szkoda gadać mam nadzieję że się to nie odbije na Maleństwie. W poniedziałek idę na wizytę do gin i zobaczymy co powie 🙂
Na razie nie mam żadnych oznak ciąży poza tym że nie mam okresu a od porodu miałam go tylko 2 razy 🙂
Przepraszam że Wam tak smęcę ale musiałam się wyżalić w jakiej sytuacji jestem i żebyście nie pomyślały że jakaś wyrodna matka ze mnie i że nie chcę tego dziecka 🙂 Bo tak nie jest!!! 🙂 Pewnie że chcę tylko się strasznie boję 🤔 No a tatuś od wczoraj już mówi do brzuszka i do córci jak to będzie jak pojawi się na świecie siostrzyczka lub braciszek 🙂
Pozdrawiam serdecznie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia nie smęcisz, w końcu po to jesteśmy żeby jakoś przejść przez te 9 miesięcy 🙂
Biedna ta Twoja córcia, takie maleństwo a już w gipsie. Co do noszenia to i ja się boje, bo przecież mój klocuszek waży prawie 13 kg a to troche jest. Jeszcze ostatnio nie da sie z nim wytrzymać, krzyczy, bije, nie chce spać. Oszaleć można. Trzeba przetrwać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamy!!!
chyba do Was dołaczę!! dwie kreski widoczne !!!
Jestem juz Mama 2 letniego urwisa!!!i mojapierwsza ciaze tez przezyłam na brzyszku wtedy sierpien 2009 pozdrawiam goraco!!
czekamy na pierwsza wizyte u lekarza mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Koti 🙂 myślałam że tylko ja będę mamusią w tym gronie a tu proszę chyba większość z naszego grona to już mamy 🙂 fajnie, będzie się można poradzić mam starszych dzieciaczków bo ja na razie to się wszystkiego uczę 😜
Zmykam bo dziecię się właśnie obudziło 🙂
I muszę się Wam pochwalić - moja Niunia chyba się powoli przyzwyczaja do tego gipsu, mam nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej!! Musi być!! 😉 Wiem że to dla jej dobra, cały czas sobie to powtarzam!
A Wy jak się czujecie bo ja to ciągle bym spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Witamy Koti 🙂 myślałam że tylko ja będę mamusią w tym gronie a tu proszę chyba większość z naszego grona to już mamy 🙂 fajnie, będzie się można poradzić mam starszych dzieciaczków bo ja na razie to się wszystkiego uczę 😜
Zmykam bo dziecię się właśnie obudziło 🙂
I muszę się Wam pochwalić - moja Niunia chyba się powoli przyzwyczaja do tego gipsu, mam nadzieję że z każdym dniem będzie coraz lepiej!! Musi być!! 😉 Wiem że to dla jej dobra, cały czas sobie to powtarzam!
A Wy jak się czujecie bo ja to ciągle bym spała 🙂

Widzisz Niunia powoli wszystko sie ułoży. Ja się czuje dobrze, tylko Piotruś mi daje popalić. Spac mi sie chce przewaznie wieczorami gdy on jest najbardziej aktywny;/ No nic jeszcz 2 miesiace i troche spokoju hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej czuje wscieklosc bo jak pojechalismy do szpitala nikt mi nie pomogl uslyszalam tylko ze mam czekac do jutra i ze zarodek ma trzydziesci procent szansy i ze nic nie moga zrobic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ciaze zaczynaja potrzymywac po 10 tygodniu ciazy a nie w piatym bolal mnie brzuch troche mocniej a potem zaczelam plamic jak przy @ jak wrocilam do domu ze szpitala odeszly skrzepy zrobilam test juz jest negatywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...