Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj, a zębów to nie chcą rwać ciężarnym ze względu na krwotoki.
Walcz o swoje Eliza!!!
Powodzenia.Mnie dzisiaj czeka wieczór przy garach - jutro już czasu nie będzie. Biedne moje plecy 😞
A pochwalę się Wam, że mój syn dzisiaj w dzień uciął sobie 3,5h drzemkę, a ja razem z nim 🙂 Teraz tatuś będzie się martwił jak położyć dziecko spać na noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh cieżki wieczór miałam. Moje dziecko dopiero usneło a jest 22.30. Nie wiem co mu się porobiła. Od 3 dni nie chce w ogóle iść spać i wstaje po 6. Wykoncze się jak tak dalej pójdzie. Mam nadzieje że ta kruszynka w brzuszku będzie grzeczniejsza, a ulubionym zajęciem będzie spanie 🙂 Dobraj nocki mamuśki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc mamusie. Wczoraj nie pisałam bo bardzo późno wróciłam do domu bo mi się samochód zepsuł u lekarza i musieliśmy holowac!
A więc lekarz powiedział że to na 99% ciąża, że wszystkie objawy na to wskazują, macica powiększona i rozpulchniona i tak się właśnie robi w ciąży ale pęcherzyka na razie nie widac 🥴
Powiedział że to jeszcze wczesna ciąża i mam się zgłosic za 2 tygodnie na usg bo wtedy będzie już widac czy jest pęcherzyk czy nie. Mam tylko nadzieję że to nie pozamaciczna ciąża, tego się boję. No ale jestem dobrej myśli 🙂
Eliza współczuję z bolącym zębem, coś o tym wiem!! Mam nadzieję że wrócisz z dobrymi wieściami.
Wszystkim przeziębionym życzę szybkiego powrotu do zdrowia a każdej z nas miłego dnia 🙂 bez żadnych dolegliwości 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny w Mnie -Nas wyszyskto ok w sumie to dopiero poczatek wiec gdzie jeszcze ...
w poniedziałek zapisalam sie do lekarza tak kontrolnie aby potwierdzic to co juz chyba wiem 😁
mam tylko taki mały dylemat 07 10 mamy zarezerwowany lot do Londynu .przesledziłam wszystkie fora w podobnym temacie- wczesna ciaza- lot samolotem i zdania sa podzielone a wy cos wiecie na ten temat??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koti napisał(a):
Czesc Dziewczyny w Mnie -Nas wyszyskto ok w sumie to dopiero poczatek wiec gdzie jeszcze ...
w poniedziałek zapisalam sie do lekarza tak kontrolnie aby potwierdzic to co juz chyba wiem 😁
mam tylko taki mały dylemat 07 mamy zarezerwowany lot do Londynu .przesledziłam wszystkie fora w podobnym temacie- wczesna ciaza- lot samolotem i zdania sa podzielone a wy cos wiecie na ten temat??

Koti to zależy tylko i wyłącznie od Twojego samopoczucia. Mozesz mieć problem ze spuchnietymi nogami ale jeśli nie bedziesz całego lotu siedziec to ja nie widze przeciwskazań, nio chyba że ciąża jest zagrożona( a z tego co wiadomo to nie jest) to nie wolno latać. Tyle wiem, zawsze możesz zapytać lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to się nie przywitałam, więc witam wszystkich. U nas w sumie spoko, tylko padnięta jestem bo moje dziecko znowu ma problemy ze snem. Ja sie wykoncze. Nie dość ze poszedł spac o 22.30 to wstał o 6. Myślałam że go udusze. Ide sie połozyć bo właśnie legł. Papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koti ja też myślę że jeśli ciąża nie jest zagrożona to nie ma przeciwwskazań, ale najlepiej będzie jeśli zapytasz lekarza
Justyna nie przejmuj się pobudkami, wiadomo że teraz chcemy pospać jak najwięcej ale z dziećmi tak to już jest 🙂 na pocieszenie powiem Ci że moja zasnęła o 22, o 2 w nocy już mieliśmy godzinną pobudkę i płacz i przed 7 znów się obudziła i już nie zasnęła 😞 ja się wykończę z tym gipsem! Zawsze nam potrafiła całą noc przespać a teraz co noc się budzi i zawsze z godzinę płacze 😞
Moja Mała właśnie leży spokojnie na łóżku więc mogę coś skrobnąć. W między czasie gotuję jej zupkę. Myślicie że jak zrobię więcej to mogę zamrozić i wykorzystać później??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
ja z biezanowa starego. a TYdokładnie skąd?
ja rodziłam w szpitalu MSWiA na Galla i drugie dziecko na pewno tez tam 😆 😆 😆


Dopiero teraz przeczytałam bo zazwyczaj jestem tu na forum tak z doskoku 🙂 jestem z limanowej i tam właśnie rodziłam i drugie dziecko też na pewno tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Jak ja lubię wieczory kiedy to już dzieckiem mąż się zajmuje 😉
Justyna, mój Bartek codziennie chodzi spać o 22:30... Ale za to wstaje o 9 🙂 🙂 Baaardzo mi ten układ odpowiada. Zobaczymy co będzie jak pojawi się drugie dziecię... Ale przynajmniej przez najbliższe 7 miesięcy mam nadzieję się wysypiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny, u nas ok. Dziś idę na pierwszą wizytę do gin. Ciekawe co mi powie. Mąż i córcia jadą z nami 🙂 Jak narazie czuję się świetnie, tylko córcia spac nie daje w nocy. Dziś mąż wtsał do niej ale po chwili i tak wołała mamę. A co do lotów samolotem to w III trymestrze podobno już nie powinno się latac a tak to zależy tylko od samopoczucia mamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim!
Niby wyspana a jednak zmęczona - i tak co dzień.
Coś mi się wydaje, że moje mdłości przejdą niedługo w zgagę (tak jak w pierwszej ciąży). Nie chcę..... Przecież to takie okropne. Tym razem chyba jednak od razu zapodam Rennie bo ostatnio wypróbowałam chyba wszystkie naturalne metody i w sumie nie pomagały za bardzo. Dopiero ulga była po Rennie. Chyba, że macie jakiś magiczny sposób na zgagę?? Chętnie wypróbuję. Chcę zdusić w zarodku to cholerstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Dzień dobry wszystkim!
Niby wyspana a jednak zmęczona - i tak co dzień.
Coś mi się wydaje, że moje mdłości przejdą niedługo w zgagę (tak jak w pierwszej ciąży). Nie chcę..... Przecież to takie okropne. Tym razem chyba jednak od razu zapodam Rennie bo ostatnio wypróbowałam chyba wszystkie naturalne metody i w sumie nie pomagały za bardzo. Dopiero ulga była po Rennie. Chyba, że macie jakiś magiczny sposób na zgagę?? Chętnie wypróbuję. Chcę zdusić w zarodku to cholerstwo.

Dudasia wiesz co mój teścio przez 2-3 tygodnie codziennie rano przed sniadaniem pił łyżkę oliwy z oliwek. Mój mąż mówi że działa, ja zgagi nie miałam nigdy więc nie wiem. Tylko czy kobieta w ciąży może pić oliwe? NIby jest zdrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale Wam zazdroszczę tych wizyt u ginekologa 😉 tu ginekolog bada raz, jak jesteś po terminie, co mnie ominęło w pierwszej ciąży. Dobrze ze są polscy lekarza, a w styczniu bede w domku 🙂 Już się nie moge doczekać hehe
A co do samopoczucia, to ja czuje sie super, nawet bardzo spać mi sie nie chce, tylko troszkę piersi zaczynają boleć. Ale niech rosną, bo teraz to... szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczór Kochane!!!
Z moim samopoczuciem tak sobie. Miałam nudności w ciągu dnia, no i bóle w donej części brzucha. Piersi też czuję. Pozatym jest ok.
W pn dzwonię do Medicoveru i umamiam sie do gonekologa. Może będę miała termin jeszcze w przyszłym tygodniu.Jestem ciekawa co mi powie.
Mojej rodzince jeszcze nie powiedzieliśmy o ciąży. W sob będzie impreza urodzinowa i imieninowa mojej Mamy i chcemy wtedy zrobić niespodziankę i im wszystkim powiedzieć. Mam nadzieję ich mile zaskoczyć.
Jak tak czytam posty to podziwiam Was Kochane. Dajecie sobie radę z jedynym Maleństwem, a pod sercem nosicie kolejne. Ogarną c to wszystko jeszcze przy objawach ciąży to niebywała sprawa. Mi czasami się kompletnie nic nie chce.
Życzę miłego wieczórku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...