Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej mamuśki ja dziś cały dzień zabiegana, rano musiałam upiec ciasto bo jutro do tesciowej na imieniny się wybieramy, w między czasie Mała mi w kośc dawała tak że placek piekłam do samego południa 😉 Później jakis obiad i tak zeszło że nawet czasu nie miałam żeby wejśc na brzuszka 🙂 zaraz zmykam bo mam całą sterte prania i musze wykorzystac czas póki córcia śpi! A powiem Wam że dziś jest nieznośna - podobnie jak wczoraj!
Ja się dziś dobrze czuję, żadnych mdłości ani innych dolegliwości więc zmykam coś porobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza mam nadzieję że to przez pogodę! U nas też dziś słoneczko świeciło i cieplutko było. Moja jak tylko wychodzimy na dwór to taki uśmiech strzela że szok 🙂 Strasznie lubi przebywać na polku 😆
Dudasia super że udało się tak szybko załatwić, zobaczysz wszystko będzie w porządku 🙂

A ja mam teraz chwilkę wolnego po całym dniu bieganiny, jakiegoś powera dziś dostałam 🤪 😁 Zrobiłam co zaplanowałam tak że odpoczywam póki Mała śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki!
U nas ostatnio masakra. Piotrek tak mi daje w kość, ze czasem mam go dość. Nie wiem naprawde o co mu chodzi, a ja powoli trace cierpliwość.
Jeszcze zeby tego bylo mało miałam dziś delikatne brazowe plamienie, pewnie po wczorajszym przylulaniu z mężem. Mam nadzieje ze sie nie powtórzy, bo trzeba bedzie do lekarza iść;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza u nas aż takich upałów nie ma, ciepło jest ale nie gorąco, w sam raz na spacery z Małą. Gdyby były upały to bym się chyba załamała bo by mi się córcia w tym gipsie ugotowała, a tak to jest ok 🙂
Justyna ja mam to samo z Małą, po dzisiejszym dniu wysiadam, dobrze że mężuś dziś nie idzie do pracy to się nią trochę zajmie, teraz cały wieczór marudzi i w ogóle nie chce jeść, nie wiem od czego to 🤢 I mam nadzieję że u Ciebie z tymi plamieniami to tylko mały incydent i się nie powtórzy więcej bo z tego co wiem to takie plamienia na początku są niebezpieczne! No ale miejmy nadzieję że u Ciebie to takie jednorazowe było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja rowniez mam nadzieje,ze to tylko jednorazowe bylo,to plamienie...bo na samym poczatku ciazy jak juz niunia wspomniala to jest niebezpieczne.

niunia no u nas to ugotowac sie mozna...wszystkie okna na szeroko pootwierane a nawet malego przewiewu nie ma 😞 fajnie,ze maz Ci juz dzis moze pomoc,zawsze troszke odpoczniesz po calym dniu meczacym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza2707 napisał(a):
fajnie,ze maz Ci juz dzis moze pomoc,zawsze troszke odpoczniesz po calym dniu meczacym


To tylko dziś pomoże bo jutro i w niedzielę znów do pracy 😞 Ach te jego zmiany w pracy 😞 Mała po wielkich trudach właśnie zasnęła, trochę mleka wypiła i zobaczymy ile pośpi! Ojjj jak mi się marzy żeby do rana 🙂 Teraz idę się mężem zając żeby mi później nie wypominał że go zaniedbuję 😆 Mam tylko nadzieję że nie skończy się jutro plamieniami tak jak u Justyny 😁 😁 😁 Może jeszcze zajrzę, a gdyby nie to dobrej nocki wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem kochane mamusie że takie plamienia sa niebezpieczne ale też normalne niestety, jak jest ich dużo to trzeba do lekarza a jak jednorazowe to raczej nie ma sie czym martwić. Zreszta i tak do lekarza polskiego bym nie poszła bo dziś nie przyjmje, a na pogotowiu by mnie odesłali do domu, bo do nich to tylko "jak krew leci ciurkiem". Masakra z tym krajem... No nic uciekam i życzę miłej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 ja mam dziś zapracowany dzień jak w każdą sobotę 😉 Od rana sprzątam, byłam na zakupach, obiad i tak schodzi! Megan rodzice na pewno się ucieszą, u nas jeszcze nikt nie wie, zamierzamy powiedzieć mojej mamie po następnej wizycie u lekarza, kiedy już wszystko będzie wiadome. Na razie jeszcze trochę jestem w niepewności więc po co mówic. A teściom i reszcie rodziny to może troszkę później, no nie wiem zobaczymy w praniu 😆 A to kłócie to chyba normalne, mnie też co chwila pobolewa brzuch, najwięcej wieczorem jak już na łóżku leżę! I też mam nadzieję że to nic poważnego bo mi jeszcze ta pozamaciczna grozi i każdy ból napawa mnie strachem 🥴 Mam nadzieję że wszystko będzie ok!
Mieliśmy dziś do teściów jechac na imieniny ale chyba jutro pojedziemy, ani ja dzisiaj ani mąż nie mamy ochoty, tym bardziej że on dziś na noc idzie. Musielibyśmy wcześniej jechać i zaraz wracać a ja jeszcze trochę robotki mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...