Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eliza2707 napisał(a):


ja jakas przeziebiona jestem,nos zatkany w gardle zaczyna drapac 😞 😞 😞


Eliza to szybko coś weź, żeby się przeziębienie bardziej nie rozwinęło! Mi lekarz zawsze mówił że na przeziębienie w ciąży mam brać wapno i witaminę C! Witamina C się zgodzę ale wapno?? Nie wiem po co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, nie było mnie 2 dni a tu tyle napisałyście, że miałam co czytac. U nas ok, narazie dolegliwości ciążowych nadal brak, jedynie trochę zmęczona jestem i nic mi się nie chce, ale przy córci nie da się za wiele odpocząc i muszę wziąśc się w garśc. U nas też pogoda do d.... Niby słońce świeci ale wieje strasznie i tak nieprzyjemnie jest. Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś od rana wzięło mnie na wspominanie starych zdjęć i zaraz wam coś pokaże 🙂



to Bartek w 1 dobie po urodzeniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela u nas też na razie świeci słońce ale jutro ma już być deszcz! Brrrrr......
Kasia u mnie też z dolegliwościami na razie znośnie, nie mam co narzekać 🙂 pojawiają się już mdłości ale nie codziennie 🙂 To prawda przy dziecku się nie da odpocząć - niech się cieszą te mamusie które dzieci jeszcze nie mają, choć chyba mało takich tutaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to juz wspomnienia a pomyśleć ze w maju to samo będzie mnie czekać 🙂
a tak w ogóle to spojrzałam na kalendarz ciąży tu na brzuszku i jest nas dużo więcej majowych mam 🙂 tylko chyba jedynie nas czytują.... 😞 😞 😞 😞 dziewczęta pisać tu z nami!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
hehe no to juz wspomnienia a pomyśleć ze w maju to samo będzie mnie czekać 🙂
a tak w ogóle to spojrzałam na kalendarz ciąży tu na brzuszku i jest nas dużo więcej majowych mam 🙂 tylko chyba jedynie nas czytują.... 😞 😞 😞 😞 dziewczęta pisać tu z nami!!!!


No włąśnie dziewczyny które podglądają piszcie z nami, zawsze to raźniej jak nas więcej będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...