Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Cześć dziewuszki 🙂
Obiad się gotuje, syn śpi - jest chwilka na neta 😉

Justyna, nie chce mi się ale się zmuszam do ruchu 🙂 Z Bartkiem na basen bo mamy wykupiony kurs więc nie odpuszczam. Z reszta ona ma tam taką radochę, że aż się zastanawiam czy jednak nie zapisać się na kolejny kurs 😜 Od stycznia do końca marca czyli do końca 8 miesiąca bym musiała Bartka tam zaciągać 😉 Chodzenie to luzik, gorzej, że tam jest sporo ćwiczeń gdzie głównie rodzice podrzucają albo inne manewry dziecmi robią 😁 No i jeszcze czasem trzeba go podnieść, przenieśc bo nie z wszystkim sobie sam poradzi... No nie wiem jeszcze. Decyzję muszę jednak w miarę szybko podjąć 🤔
Na siłke chodzę jak Bartka przejmuje już tata na kąpiel i spanie - zazwyczaj 20-21 bo klub do 22 czynny. No i tak jak mówiłam mam go kilka metrów od domu. No grzech nie chodzić. Basen mam 100 metrów od domu... Już bliżej się nie da 🙂 no chyba, że ktoś ma w domu 😉


korzystaj póki możesz ;D ruch to zdrowie ja też staram się aktywnie spędzać dzień. 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Mam wrażenie, że moja dzidzia jest spokojniejsza brzuchu niż Bartek. może to jednak dziewczynka 😉 Kurcze, następne USG już za niecałe 2 tyg! To będzie 20 tc więc już kurde powinno się na 100% wyjaśnić 🙂 Bosko! Ale nastawienie na Huberta jest po tym jak lekarz zasugerował w 12 tc..
Robicie sobie USG połówkowe 4d? Ja się zastanawiam ale pewnie tak, jakoś po Nowym Roku. Ale tylko dlatego, że można lepiej zbadać serduszko, układ krwionośny cały i mózg.


ja połowkowe raczej 3 D zrobie bo 4D chce zrobić pod koniec ;p ja dopiero idę do lekarza w środę może już mi powie co bedzie 😁 chciałabym syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki!
Dudasia nio ja tak blisko nie mam, basen to hoho nawet nie wiem zbytnio gdzie. Siłowni co prawda blizej ale do 22 więc nijak się nie da. Ehhh no nic trzeba sobie jakoś radzić inaczej hehe
Tysia w takim badz razie zycze Ci syna, i żeby był grzeczniejszy niż mój pierworodny hehe
Co do usg to ja najwczesniej moge zrobić po 22 stycznia. Juz sie nie moge doczekac 🙂 Chciałabym dziewczynke, ale mi bez różnicy bo ciuszki mam na jedno i drugie wiec nawet większych zakupów nie musze robić. Nio wózek trzeba nowy bo tamten sprzedałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ja wpadam się pożegnać z wami i z tym forum 😞 😞 😞Usuwam swoje konto ze względu na ostatnie wydarzenia z fikcyjnymi kontami tutaj 😞 😞 😞 😞 dziś znowu okazało się że na marcówkach pisała jakaś psychopatka posiadająca 2 profile, poczytajcie sobie od tego momentu http://brzuszek.net/forum,odp-marcowki-2012,354,883739.html,str=9708
Szkoda bardzo, ale takie zabawy to nie dla mnie 😞 😠 😠 😠
Trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa!!!! Zdrówka i lekkich porodów 😘 😘 😘 😘
Kurcze 1 grudnia czyli wczoraj strzeliło mi tu na Brzuszku 3 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładne rzeczy. Szkoda Bartulex 😞 U nas chyba przez chwilę jakieś dwie laski próbowały ale chyba je zniechęciło to, że stosunkowo niewiele tu się dzieje 😉
Teraz wydaje mi się, że nikogo podejrzanego nie ma, nie 😉
Ech...
Ja po tańcach - dzisiaj już czułam się trochę jak mały słonik, pewnie dlatego, że był szybki układ jive z podskokami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
czesc mamuśki!
Dudasia nio ja tak blisko nie mam, basen to hoho nawet nie wiem zbytnio gdzie. Siłowni co prawda blizej ale do 22 więc nijak się nie da. Ehhh no nic trzeba sobie jakoś radzić inaczej hehe
Tysia w takim badz razie zycze Ci syna, i żeby był grzeczniejszy niż mój pierworodny hehe
Co do usg to ja najwczesniej moge zrobić po 22 stycznia. Juz sie nie moge doczekac 🙂 Chciałabym dziewczynke, ale mi bez różnicy bo ciuszki mam na jedno i drugie wiec nawet większych zakupów nie musze robić. Nio wózek trzeba nowy bo tamten sprzedałam 🙂


ważne ,żeby nasze maluchy były zdrowe wiadomo chciało by się córkę czy synka ale na to nie ma reguły i to i to będziemy kochać 😘 no ciuszki też mam na jedno i drugie więc bez problemu a wózek dostane od siostry bo w 30 stycznia br urodziła Emilke :P i wózek ma czarny w kwiatki

no przykro nam ,że likwidujesz konto 😞 3maj się papa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):

Ja po tańcach - dzisiaj już czułam się trochę jak mały słonik, pewnie dlatego, że był szybki układ jive z podskokami 😉


no to idziesz na całego tancereczko nasza 😁 😘 😘 😘 😘 brzucholki ja uciekam się kąpać i spać bo własnie się obudziłam a głowa jak bolała tak boli 😮 😮 😮 dobranoc słodkich snów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzisiaj od rana aktywnie - na Rynku Jarmark Bożonarodzeniowy (ale mi się chciało grzańca... ). Później 2 galerie zaliczyliśmy żeby uzupełnić prezenty na Mikołaja. Za rok to już trzeba będzie to bardziej dyskretnie robić - bez dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki!
Ja jak zwykle ostatnio zabieram głos weekendami. Jakoś w tygodniu nie chce mi się siedzieć w domu przy kompie, wystarczy mi, że w pracy siedzę. Ja niestety muszę ograniczyć aktywność fizyczną 😞. Moja gin w środę przepisała mi luteinę i kazała się oszczędzać. Niby wszystko w porządku, ale trochę kuje mnie w boku. Na razie dmucham na zimne 🙂 Inaczej będziemy siedzieć na zwolnieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meg-p napisał(a):
Witajcie Mamuśki!
Ja jak zwykle ostatnio zabieram głos weekendami. Jakoś w tygodniu nie chce mi się siedzieć w domu przy kompie, wystarczy mi, że w pracy siedzę. Ja niestety muszę ograniczyć aktywność fizyczną 😞. Moja gin w środę przepisała mi luteinę i kazała się oszczędzać. Niby wszystko w porządku, ale trochę kuje mnie w boku. Na razie dmucham na zimne 🙂 Inaczej będziemy siedzieć na zwolnieniu.


no Hej meg 🙂 ja też brałam 1,5 miesiąca luteine zapobiegawczo bo na początku lekarz powiedział ,że jakiś krwiaczek się nie wchłonął i to było głównie po to :P ale już nie biore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Tysia czuje sie tak sobie, zmęczona jak zwykle. Ale Ty masz brzuszek. No myślałam że mój jest duży ale widze ze sama nie jestem. Może wstawie jutro jak bede miała czas, bo mamusie chyba bede musiała Was opuścić na troszkę bo w poniedziałek sie przeprowadzam. Już nie moge się doczekać z jednej strony a z drugiej przeraza mnie ponowne pakowanie i rozpakowywanie( ostatnio przenosiłam sie 4 miesiące temu;/) No nic chociaż bede miała posprzątane na Świeta hehe Obiecuje że jak tylko mi podłączą neta to się odezwe do Was. Ale nie żegnam sie jeszcze bo wpadne jutro zobaczyć co słychać.
Dobranoc brzuchatki, pogłaskajcie brzuszki odemnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Hej!
Tysia czuje sie tak sobie, zmęczona jak zwykle. Ale Ty masz brzuszek. No myślałam że mój jest duży ale widze ze sama nie jestem. Może wstawie jutro jak bede miała czas, bo mamusie chyba bede musiała Was opuścić na troszkę bo w poniedziałek sie przeprowadzam. Już nie moge się doczekać z jednej strony a z drugiej przeraza mnie ponowne pakowanie i rozpakowywanie( ostatnio przenosiłam sie 4 miesiące temu;/) No nic chociaż bede miała posprzątane na Świeta hehe Obiecuje że jak tylko mi podłączą neta to się odezwe do Was. Ale nie żegnam sie jeszcze bo wpadne jutro zobaczyć co słychać.
Dobranoc brzuchatki, pogłaskajcie brzuszki odemnie!


dobranoc Justyna :* słodkich snów i równiez pogłaszcz brzuszek 😁 a co do mojego brzusia to rośnie jak oszalały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Hej Kochane 😘 😘 😘

ja bez mocy i weny padam na pysk po tej pracy...8h na nogach to zaduzo.

a co u Was? 😘


no hej 😘 ja też padam własnie goście wyszli z imprezy rodzinnej :O teraz nic tylko zawijać do wanny i spać zeby się wyspać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Hej Kochane mamusie 😘 😘 😘 koniec weekendu buuuu 😞

jutro jeszcze musze isc do pracy a we wtorek do lekarza i mam nadzieje,ze da mi zwolnienie


ja jutro zamierzam powiedzieć ;D ale co do zwolnienia to chciałabym sobie w domku już siedzieć ale zobaczymy jak mi zdrowie pozwoli to sobie pochodze mysle,że po nowym roku już albo koło lutego pójde na elke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tyssia no ja juz dluzej nie dam rady 8h na nogach to zdecydowanie za duzo...trzymam kciuki,zeby wszystko bylo ok 🙂 i rozmowa przebiegla bezproblemowo 😘


no ja mam o tyle luz ,że siedze ale 8 h przy komputerze niby nie ma przeciwskazań ale mówi się ,że kobieta powinna pracowac przy komputerze 4 h...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
no tez o tym czytalam...max chyba do 6h,ja stoje i ta su*** nawet krzesla nie chce mi dac na stanowisko pracy a wie dobrze,ze jest taki wymog i musze miec krzeslo w razie jak sie zle poczuje lub juz nie dam rady stac


a gdzie pracujesz kochana? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...