Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to może faktycznie stan zapalny, bo ewidentnie bolą mięśnie. Zauważyłam, że ta niby zwiększająca się w drugim trymestrze wydzielina z pochwy jest dosyć duża a wiadomo to sprzyja takim stanom.
Mam wrażenie, że w ogóle i te mięśnie słabe... chyba trzeba zacząć ćwiczyć te m. Kegla przed porodem 😁
Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane wrocilam!!!!!!!!!!!1 🤪
mam zwolnienie pierw do 19.12 a 16.12 mam do niej zadzwonic i ona wysle m i poczta kolejne juz do konca roku huraaaa 😁 😁 😁 😁
ja tez mam uplawy,ale jak ten cham lekarz tak i ta Polka powiedzieli,ze to normalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Kochane wrocilam!!!!!!!!!!!1 🤪
mam zwolnienie pierw do 19.12 a 16.12 mam do niej zadzwonic i ona wysle m i poczta kolejne juz do konca roku huraaaa 😁 😁 😁 😁
ja tez mam uplawy,ale jak ten cham lekarz tak i ta Polka powiedzieli,ze to normalne 🙂


No widzisz! super :* ciesze się bardzo ,że udało Ci się załatwić ;p a te upływy troche mnie zaniepokoiły ale jak normalne to normalne ;D kamien z serca 😁 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie, ja znowu na chwilke oderwana od porządków.
Eliza super że masz zwolnienie. Tak myslałam że od Polski dostaniesz hehe
Co do upławów mamusie to normalne!!! Może byc ich naprawde dużo. Jeżeli nie piecze, nie swędzi i nie ma dziwnego zapachu jest wszystko ok 🙂
I chyba tyle. Uciekam na ciasto i herbatkę a później do łózia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z tymi zwolnieniami w Polsce to fakt normalne 😁 chociaż nie wszędzie... Ja na szczęście w poprzedniej ciąży (prywatnie) teraz na NFZ nie miałam i nie będę mieć problemu.
O dziwo, bo tak szczerze to nie myślałam, że teraz od niego dostanę a on ostatnio sam zaproponował 😁 więc pewnie od stycznia skorzystam
Ta wydzielina to normalna, tak jak napisała justyna_ malutka oby nie było tych objawów co wymieniła ale jeśli jest za duża to właśnie może doprowadzić do stanu zapalnego, bo wilgotne środowisko sprzyja. Więc ja zaczęłam po prostu używać wkładek. Poprzednio w ciąży nic takiego nie miałam, nawet nie pamiętam by ta wydzielina była taka jak teraz duża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie!
Tyssiiia GRATULACJE!
ja idę na usg na początku stycznia i wtedy dowiemy się czy synuś czy córeczka, chociaż wszyscy dookoła mówią, że chłopak. ja pracuję jeszcze tydzień, a potem pójdę sobie na troszkę na zwolnienie, żeby odpocząć w ten świąteczny czas. potem mam zamiar wrócić jeszcze na trochę do pracy. zobaczymy jak się będziemy czuć.
Elizka korzystaj z laby, och ja sobie obiecałam, że w tym roku pojedziemy na weihnachtsmarkt do berlina, ale znów nici z planów 😞. studiowałam w Słubicach i Frankfurcie/Odrą i w tym świątecznym czasie brakuje mi w Łodzi tej atmosfery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ładnie rośniecie, ładnie 🙂
Ja na wyjeździe jestem więc tylko chwilę ma na neta.
Elizka, doczekałaś się w końcu ruchów Maluszka? Pytam bo nic się nie chwalisz 😉
Ja właśnie stwierdziłam, że na bank to dziecko jest dużo spokojniejsze niż Bartek na tym etapie. Ciekawe czy to się przełoży na charakter 😉

A z tymi upławami - ciekawe w takim razie dlaczego moja gin mnie katuje lekami skoro nie mam żadnych odczuć typu swędzenie, pieczenie... Może zobaczyła, że jest jakis stan zapalny.... Wizyta w czwartek u jakiegoś kolesia - zobaczymy co ten powie tym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane mamusie 😘 😘 😘 gdzie sie podziewacie?
ja sobie dzis pospalam,niedawno wstalam 😜 a od 3 dni zawsze rano jak zjem sniadanie wymiotuje 😮 na szczecie tylko po sniadaniu 😉
a co u Was slychac?jak Wam weekend mija?opowiadac tu szybko 🙂 ja porzadki Swiateczne porobilam i teraz juz na spokojnie odliczam dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...