Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
http://imageshack.us/photo/my-images/51/dsc0021wy.jpg/ a to my tak sobie rosniemy 🙂

czesc kochane 😘 my 20 bedziemy w Berlinie lub 21 zalezy kiedy dokladnie do Polski bedziemy jechac 😁 😁 😁


pięknie rośniecie kochane 😘 😘 😘 słodki widoczek :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam brzuszki 😘 😘

my wstaliśmy zjedliśmy śniadanko i teraz mój R z tatą zrywają tapetę bo powoli zaczynamy remont 😁 porządki świąteczne już też powoli poczynione 😁 a maluszek kopie mnie dzisiaj od samego rana w prawy bok 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamusie! Oj fajny dzionek sie dziś zapowiada. Wstałam przed 9 🙂 Nie pamietam kiedy tak pospałam z dzieckiem hehe Szkoda tylko ze nie poszlismy do kościółka bo masz o 9 nio ale nic. Dziś zamierzam troszke posprzatac zeby juz wszystko było na tip top 🙂
Eliza rośniecie pięknie. Ja musze namówic meza zeby mi jakas fotke walnal bo nie mam zadnej z brzuszkiem;/
Do pozniej mamsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki!
u nas już świątecznie - mamy choinkę!!!
mała zachwycona! 🙂 mama trochę mniej bo trzeba mieć oczy dookoła głowy żeby bombek nie zjadła 😉

a i też juz od kilku dni czuję maleństwo - na 100% bo wcześniej miałąm wątpliwości co to było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!!
oj ja też zazdroszczę choinki.
Elizka no pięknie rośniecie, ja też muszę załączyć fotkę, bo już chyba najwyższa pora się pochwalić 😉.
my byliśmy dziś u moich rodziców, więc dzionek szybko minął. porządki dopiero przed nami, ale jak chodzę do pracy, to w ciągu tygodnia nawet nie chce mi się palcem kiwnąć. zostawiam to sobie na czas tuż przed świętami - jak będę już na zwolnieniu. wtedy będę pewnie do was częściej zaglądać 🙃.
życzę wam zatem miłego tygodnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tysia ja tez za kurtka dlugo chodzilam... 😮 ale w koncu kupilam 😜
my zaraz siadamy i wybieramy imie 😁 pozniej sie pochwalimy hehe 😁 mala dzis daje czadu i kopie 🙂


Elizka a Gdzie kupiłaś kurteczke? w jakimś konkretnym sklepie? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski!
Tysia slicznie rośnie Ci brzuszek 🙂
My dziś byliśmy po paszport dla Piotrka w Dublinie. Na szczescie słoneczko było bardzo grzeczne w samochodzie. Aż jestem pod wrażeniem że przesiedział w sumie 6 godzin na tyłku. Dobrze ze juz wszystko załatwione, teraz tylko odbiór i można jechać do Polski 🙂
aaana my też już mamy ubraną choinkę. Już nie mogłam sie doczekać bo w tym roku bardzo pozno była bo przeprowadzka nas zastała hehe Ale juz sie błyszczy 🙂
Ja uciekam do mezusia bo jakoś tak mi sie steskniło hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...