Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam mamusie!
Koti kobieto Ty sie nie martw na zapas. Masz jeszcze 6 tygodni aby poczuć ruchy! NIkt nie powiedział ze musisz juz czuć w 16 tygodniu. Równie dobrze mozesz poczuć dopiero koło 22. Co prawda niby w drugiej ciazy czuje sie szybciej ale to sparawa indywidualna. Moze dzidzia jest tak ulozona ze nie czjesz. Ja tez czuje ale bardzo zadko.
A tak pozatym to u nas jako tako. Coraz mi ciężej ale wiem ze to dopiero początek. Któraś pytała o podnoszenie maluszka. Hmmm czasem mam z tym kłopot bo Piotrek jest juz dość ciężki ale narazie jest spoko. Staram sie go az tak czesto nie nosić. Wanny nie mam, samocchodu również więc źle nie jest.
Uciekam bo mam sterte prasowania;/ Do jutra mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa

ostatnie USG miałam 24 listopada i i teraz 22 grudnia będę miała kolejne wraz z wizyta
muszę jakoś wytrzymać do przyszłego czwartku nie mam żadnych plamień ani nic mnie nie boli jakoś specjalnie .
Wiec Moja córcia jest po prostu leniuszkiem i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wITAM!
Do koti potwierdzam czas jeszcze jest na ruchy, ja wyjątkowo w tej ciąży czułam wcześniej ale tak naprawdę wyraźnie, niezależnie od tego co robię to od ok tyg. A wcześniej to raczej jak się położyłam i tak na spokojnie. Jak mi się zdarzyło 2 razy, że miałam zaparcie przez ok dobę to miałam tak twardy brzuch, że w ogole w tych dniach nic nie czułam.
Eliza ja mam chrześniaka Bartosza (11,5 lat)- urodzony przyszły szef kuchni! 😁 Jeszcze nie widziałam chłopaka w tym wieku by tak wiele rzeczy robił w kuchni- od pieczenia do gotowania wymyślnych potraw.
No to pozostaje tylko Ci czekać na to co tam w brzuszku gmera Cię paluszkami 😁
Ja idę na usg w poniedziałek (19/12)
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Cześć dziewczynki,
ja dzisiaj po wizycie z USG, wszystko dobrze, SYN prawidłowo się rozwija 🙂 Wiek z USG 22t2d więc się duże dziecko szykuje 😉
Hubert Michał będzie


no moje było w 16 tygodniu tak jak dzidzia z 18 wiec też duże 😁 niech rosną ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki! Oj widze ze dzis rozmowa o imionach. Ja mam Bartłomieja i nie narzekam 😉 A Piotruś hmmm urwis straszny ale najukochańszy pod słońcem hehe pewnie jak każde dziecko. U nas jak bedzie dziewczynka to albo będzie Maja albo Zuzia a jak chłopczyk to nie wiem, jeszcze nie wymyśliliśmy;/ Może nie bede musiała myśleć hehe Kurcze jak ja Wam zazdroscze żę możecie sobie ot tak pojsc zrobic USG tu kosztuje majątek, a my teraz krucho z kasa po przeprowadzce wiec na USG raczej nie uzbieram. No nic za 6 tygodni bede w domku to zrobie sobie 3d/4d i bede wiedziała wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tysia mam identyczne skarpeteczki hahahhaha 😁 😁 😁 kupilam chyba dwa tygodnie temu 😜


skarpetki też kupiłam z 2 tygodnie temu ale dzisiaj spodenki dokupiłam i prezent gotowy ;D jeszcze przyjaciółka dzisiaj przyniosła prezent kocyk więc Adaś będzie miał najwiecej prezentów ;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nieźle, my nawet dla Bartka nic pod choinkę nie kupiliśmy a co dopiero dla Huberta 😉 lNo ale tak to jest - dla drugiego dziecka się już tak nie kupuje bo przecież wszystko ma w spadku po starszym bracie 😉
Dzisiaj patrzyłam na Lego Duplo dla Bartka w necie ale to już tak późno, że chyba jednak kupimy coś w sklepie żeby nie było opóźnienia w dostawie.
Dzisiaj byłam na silce i zrezygnowalam z bieżni - teraz nic nie boli. Jak jutro będzie w miarę ok to znaczy, że ona jest winowajcą moich bóli. Dzisiaj orbitrek, rower i sepper był 🙂 Po Nowym Roku chyba zacznę częściej na basen chodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry!!! 😁
Asia Imiona dla chłopca bardzo w moim guście! 😁
Tysia i wszystkie co znają płeć ale wam zazdroszczę bo już wodzę wzrokiem po tych ubrankach dla dzieci ale nie wiem jeszcze dla kogo mam kupić. U mnie to nawet jak będzie druga córka to i tam muszę prawie wszystko kupić z ubranek, bo taka ze mnie dobra duszka, że pooddawałam śpiochy z pierwszego roku (ok 40 sztuk, raczej ich nie odzyskam), bo Mania i tak nie mogła ich nosić bo nosiła takie sztywne siateczki od stóp aż za kolana. Ale body coś się znajdzie ale na kolejne lata gdyby była córa to głowa będzie spokojna 😁
No oby do poniedziałku, może pokaże co tam ma między nóżkami.
ps. stał się cud- moja mam zaczyna się przekonywać do imienia Brygida! 😁 a mnie za to zaczęła akurat wczoraj chodzić po głowie Luiza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
ja dzisiaj w gościach byłam. Bartek zasnął mi w aucie w drodze powrotnej i musiałam go wtachać do domu z garażu - on w uubraniu to chyba 15kg waży! Przynajmniej zaoszczędzony czas z kładzeniem spać. Obiad mam prawie gotowy więc dzisiaj luzik popołudnie.
Dobrze, odpocznę sobie bo Bartek coraz bardziej daje w kość - w sensie swej aktwności. No nie ogarniam tego chłopaka pomału 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...