Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
koti napisał(a):
Cześć Mamy ...
coś czuję ze najbliższa wizyta u lekarz 22.12 nie bedzie przyjemna odebrałam dzis wyniki moczu a tam niespodzianka 😮 glukoza obecna w laboratorium od razu zrobiono mi badanie krwi i cukier naczczo 110 nie zaciekawcie o wygląda

po za tym katar nie odpuszcza

ojojojoj miejmy nadzieje ,że żadna cukrzyca nie grozi... bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Ja do lekarza mam na 5.01 🙂 🙂 🙂
joannar dziekuje 😘 na bank bedzie uadny po tylu miesiacach zobacze w koncu mojego pieska i rodzinke huraaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪


haha to chyba ja będe tez coś koło tego miała wizyte z Adasiem 😁 robiłyscie badanie 3d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, cześć dzieciaki 😁
pozdrawiam również ze śnieżnej Warszawy 😁 co prawda w wersji mini ten śnieg ale wreszcie rano z okna zobaczyłam biel 😁
Ja też idę jakoś po Nowym Roku na te badania krwi i moczu, raczej nie przewiduję kłopotu ale kto go tam wie.... tym bardziej macie rację, że po tych świętach...
prezenty mam już wszystkie, teraz pakowanie i od jutra pieczenie ciast- obiecałam mamie. Wigilia w tym roku u brata więc robienie ciast będzie chociaż małym wkładem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A zapomniałam- ja miałam 3d/4d teraz i w 13 tyg.
Gdy doktor najeżdżał na twarz Igorka (3D) to ten myk i odkręcał się lub zasłaniał i tak kilka podejść 😁 I tak przy obydwu badaniach. Więc akurat więcej zobaczyłam na 2D :/
Mam śmieszne zdj z 13 tyg w 2D- wygląda jakby palił papierosa... każdy reaguje uśmiechem i komentarzem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo!
Ja tradycyjnie na sekundkę - musze wykorzystać do oporu drzemkę Bartka - dokończyć bigos, wstawić obiad i trochę w kuchni posprzątać. W planach na dziś jeszcze ubieranie choinki, pakowanie prezentów a wieczorem wizyta u teściów, ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Halo!
Ja tradycyjnie na sekundkę - musze wykorzystać do oporu drzemkę Bartka - dokończyć bigos, wstawić obiad i trochę w kuchni posprzątać. W planach na dziś jeszcze ubieranie choinki, pakowanie prezentów a wieczorem wizyta u teściów, ufff...


ulala to zestaw zadań na dziś widze w pełni 😁

u nas tyle sniegu napadało (zresztą cały dzień sypie) ,że nie ogarniam 😁 trzeba uważać na to ,żeby aniołka na śniegu nie strzelić 😁

Asiu wrzuć foto 😁 małego z papierochem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
hej, hej!
ale Tysia fajnie, że wy po remoncie, bo my dopiero za m-c zaczynamy.
koti czy te 110 to dużo ponad normę?
a no to udanego "urlopu" Eliza 😁



norma jest do 108 ponoc ale ile lekarzy tyle norm 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej brzuchatki
my po wizycie u gina - na 100% dziewczynka. Cała i zdrowa i baaardzo ruchliwa 🙂 - no to będą dwa dzikusy małe !! 🙂
Eliza szczęśliwej podróży!
Dudasia jak Ty dajesz radę z młodym non stop - podziwiam!!


gratulujemy dziewuszki 😘 😘 no i super ,że wszystko ok ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, chwilę sobie odsapnę przy kompie. A należy się! Kolejne ciacho zrobione, prezenty spakowane, mieszkanie zaczyna wyglądać odświętnie. Wczoraj Bartek w ukryciu popodgryzał piernikowe bombki 😉 Udało się to sfotografować 😉 Zaraz idę lukrować rogaliki z makiem - pyszne są, mmmm.... Jeszcze kilka zadań na dziś. Wczoraj poszłam o 2 spać, dzisiaj to pewnie jeszcze później 😞 Ale fajnie, lubię te przygotowania do świąt!

Wesołych Świąt gdybym już nie znalazła czasu na forum!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...