Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja chciałam drogiego chłopaka no i mam 🙂 Chociaż teraz się okazuje, że małżonek mój liczył na dziewczynkę.. Ja bym sie zdecydowała na 3-cie dziecko gdybym miała 100% pewności, że będzie to zdrowa dziewczynka 😉 No ale to na pewno nie w najbliższym czasie. Teraz będzie pora wrócić do roboty bo ja już od 2 lat w domu. Nie powiem, chwalę sobie. No ale jeszcze trochę to wypadnę z obiegu zawodowego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki.
mnie na szczęście omijają wymioty, skończyło się na mdłościach i baaaaaaaaardzo Ci Eliza współczują, bo jak słyszę że ciężarna wymiotuje to mi się przypomina poprzednia ciąża- wtedy była też w ciąży moja koleżanka z pracy i za każdym razem zanim dojechała do pracy to nawet 6 razy po drodze zwymiotowała.......
u nas w mieście też dziś trochę ponuro, z mężem staliśmy od rana w kuchni i gotowaliśmy i jeszcze z Manią ciasto zrobiłyśmy, a nawet nikt nie ma ochoty na jedzenie.
A swoją drogą do wcześniejszego postu: 7 dziewczynek................... to sie nazywa wytrwałość w dążeniu do celu.
ja też zamierzam skończyć na dwójce. już oswoiłam się z myślą że będzie chłopak- bo fajnie będzie mieć parkę. Moi rodzice mieli parkę, mój brat ma parkę no to i ja (chyba, przynajmniej na razie 😁) będę mieć parkę. Też fajnie- każdy bobo mały jest fajny 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...