Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej!
Co do kolek to Piotrek na szczescie nie miał więc ja nic nie kupowałam, ale kolezanki tez polecaja sab simplex. Wiem ze nasz espumisan tez jest ok, ale jak sie go stosuje jak sab simplex czyli 15 kropelek przed kazdym posiłkiem a nie jak pisze na opakowaniu 8 czy tam ile.
Co do bielizny to ja mam troche i na krótki rekawek i na długi. Zawsze mozna załozyć kaftanik czy bluzeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi, a po co Ci od razu zestaw? Nie zamierzasz karmić piersią? Bo jeżeli zamierzasz to Ci jedna wystarczy... Taka 125ml. Ja miałam z Aventu (mam nadal dwie z czego tej 250ml to chyba w ogole nie użyłam). Sporadycznie używana była do picia. Bartek generalnie bezbutelkowy. Po cycku zaczął pić z niekapków i bidonów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Emi, a gdzie zamierzasz rodzić? W sumie na dzień dobry w szpitalu też dają buteleczki... W każdym razie na zapas nie musisz się martwić 🙂

Ja zbytnio duzego wyboru w szpitalach nie mam 😞 w mojej okolicy jest praktycznie tylko jeden o w miare przyzwoitych warunkach, tam tez pracuje mój lekarz, wiec rodzic bede w zgorzelcu, kolezanka rodzi w marcu a brata siostra za 2 tyg wiec dowiem sie co tam daja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez własnie wydaje mi sie ze cena jest atrakcyjna dlatego mysle ze warto sie skusic. uciekam pomału bo mąż wraca dzis z popołódniowki bedz9ie tak ok 23 a chce naszykowac jakas kolacje romantyczna i siebie jeszcze na bustwo zrobic, takze dobranoc Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, u was tez tak sypie?
No dziś w nocy Marylka spała całkiem ładnie- praktycznie nie kaszle bo katar zaczął jej się wylewać nosem a nie po gardle. I tak nie ma co narzekać bo dziewczyna zawsze łapała tylko zwykłe przeziębienia.
Cena za zestaw Aventu też wydaje mi się być atrakcyjna. Ale Emi spr faktycznie te znajome co tam dostaną w szpitalu. Ja Mani kupiłam przed porodem 1 najmniejszą (na wszelki wypadek) a potem okazało się, że taka samą dostałam w szpitalu. A teraz nawet nie kupuje bo już dostałam w przychodni. Jak później mąż podawał jej z butelki mój pokarm bo ja wybrałam się na studia, to na tej średniej (nie pamiętam ile miała ml ) się skończyło. Dużej nigdy nie kupiłam. Ale to fakt jak się nie przyda to sprzedaż lub dasz w prezencie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki za wasze przemyślenia co do długości rękawa, zdecydowałam- na pewno będzie długi do szpitala. Poszperałam dokładnie w "spadku po szwagierce"- jakby co są tam body na krótki 62. Zresztą mam i niezbyt lubiane kaftaniki, ale po prostu się z nimi przeproszę 😁 Poza tym fakt Tesco blisko..... 😁 Mam tez sporo na 68 krótkich body. Ja też teraz używać będę półśpiochów na lato- by Igorkowi "pot nie cieknął po pleckach".... ;D
Na resztę rozmiarów muszę wydać kaskę ale to już będzie jesień- to tyle czasu, zresztą pewnie bratowa, znając ją, coś tam szykuje dla nas po synku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale się mąż wczoraj przejął jak mu powiedziałam, że złapał mnie taki skurcz w nogę (do dziś mnie boli) że chodzić nie mogłam. Dopiero po godzinie się uspokoił jak dotarła do niego druga część zdania "że w nogę" a nie skurcz macicy 😁 Cali panowie- nie słuchają co się do nich mówi a potem takie niedomówienia 😁
Z wieczoru to oczywiście najbardziej zadowolona była Marysia- lizak serduszko, czekoladki, kwiatki - jak to dzieci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂 ja już wyprawiłam mężulka do pracki a teraz się idę pomału szykować na miasto 🙂 u nas niby 0 stopni ale strasznie wieje 😞

Joanar: Ja mam najwięcej ciuszków na 62, pare na 56 i pare na 68, powiedz mi mniej wiecej po jakim czasie maluszeka zaczynamy ubierac już w 68? Bo nie wiem czy na 68 kupowac jeszcze letnie ciuszki czu już raczej jesienne?
A co do facetów to normalka oni wszyscy tak słuchaja a potem robią wielkie oczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Emi. Ja przy Marysi nie miałam najmniejsze 62. A o ile pamiętam po 3 m-cach przeszłyśmy na 68 i tak co 3 m-ce rozmiar większy. No ja rodzę na początku maja (lub w kwietniu...) więc na 68 mam na krótki rękaw kilka ubranek bo pewnie przydadzą się jeszcze w sierpniu- sugeruję się moją Marysią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak Henio będzie się dobrze rozwijał to na jesieni zacznie Ci sie przekręcać, więc myślę że Krótki rękaw się przyda bo nie będzie się zagrzewał, no i wiem z doświadczenia- nie przegrzewać dzieci!!!!!!!!!!!! Moja zawsze była ubrana lekko, lub na cebulkę i efekt taki, że przez ponad 4 lata miała tylko zwykłe przeziębienia a właściwie bardziej odkąd poszła do przedszkola- no tu normalka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to zależy od dzieca jaki rozmiar i kiedy bedzie nosiło, a pozatym rozmiar rozmiarowi nie jest równy. Jedne ciuszki na 68 sa większe inne mniejsze. Sama zobaczysz. Ale myśle ze kilka bodzinaków na krótki rekawek nie zaszkodzi, bo nie wiesz jak bedzie we wrzesniu, a pozatym zgadzam sie z Asia nie przegrzewajcie dzieciaczków. Ubierajcie ich tak jak siebie + jedna warstwa, albo nawet bez niej. Ja zawsze tak ubierałam Piotrusia i tez nie mam problemów z jego chorobami. Był tylko raz na antybiotyku jak miał 3 tygodnie, bo go nie oczyścili w szpitalu i sluz spowodował zapalenie oskrzeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki
Przepraszam że wcinam się w temat ale mam do sprzedania ciuszki po moim synku urodzonym w grudniu. Ciuszki są używane ale w bardzo dobrym stanie dobre jakościowo. Firmy GAP , Next, George , Marks & Spencer Early days . Ubranka są wyprane wyprasowane nie posiadają plam ani dziur w domu nikt nie pali papierosów więc nie są przesiąknięte zapachem. Chętnie wyślę zdjęcia ciuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej
u nas Domi dostał ospę !! 😞
ja niby już chorowałam w dzieciństwie ale boję się jak diabli bo jestem meeega osłabiona - myśłicie że mogę złapać ją jeszcze raz lub nie daj boże półpaśca??!!?? moja gin na urlopie .... 😞


aaana, wydaje mi się, że jak miałaś ospę to półpaśca nie powinnaś dostać.. No i nie wiem czy teraz możesz coś poradzić na zapas. Ech, dzwoń gdzieś do innego lekarza żeby Cię uspokoił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...