Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja dzis byłam na malutkich zakupach. Synuś dostał bodziaka, żeby nie było że ma wszystko po starszym bracie. Niech choć po urodzeniu bedzie w czymś nowym, a pozniej to juz niestety 😉


Oj tam nie musi wiedzieć że odziedziczył większość po braciszku hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
ja dzis byłam na malutkich zakupach. Synuś dostał bodziaka, żeby nie było że ma wszystko po starszym bracie. Niech choć po urodzeniu bedzie w czymś nowym, a pozniej to juz niestety 😉


Oj tam nie musi wiedzieć że odziedziczył większość po braciszku hehe 😜

nie wiekszosc tylko wszystko hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też dziś ciepło 🙂 snieżek topnieje, sprawdzałam pogode na 16 dni w naszej oklicy i chyba idzie wiosna 🙂 🙂 huraaaaa bo temeraturki same na plusie były i słoneczko pokazane, w końcu bez obaw o upadek bedzie mozna pospacerować, tylko jeszcze czeka nas najgorsze okres ciapyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już zapomniałam o tym teście, tak to dawno było 😉

Witam prawie poweekendowo! Byłam na wyjeździe stąd brak odzewu.
Fajnie tak potęsknić za synkiem i mężem, nawet przez raptem 2 dni 😉 Ale muszę przyznać, że długa jazda autem już mnie męczy 😞 Nie wiem czy mi się będzie chciało na Wielkanoc do rodziny jechać...
Padnięta jestem więc dzisiaj trzeba odespać. Czekam tylko na dostawę ekologicznych warzyw i lulu.
Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki 🙂
U nas piękne słoneczko, byłam juz dzis na spacerku, teraz trzeba się brać za szykowanie obiadku a będą dziś żeberka 🙂
Ja już miałam test glukozą 75g wypiłam i nie było takie złe jak ktoś lubi słodkie to da się przeżyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u lekarza nie byłam bo jako tako przechodzi mi domowymi sposobami zrobiłam syrop z cebuli miejmy nadzieje ,że pomoże nigdy mnie nie zawodził....

Justyna nie dolinuj się jeszcze troszkę i wiosna ☺️ ☺️ i niedługo nasze skarby będą na świecie tzn Wy już macie jedne teraz czekacie na drugie a ja na 1 upragnione 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj miałam masakrę bólową miednicy. To chyba po intensywnym weekendzie 🤢
Nie dałam rady wyjść z Bartkiem na spacer. Cały dzień tylko w żółwim tempie po domu. Teraz jest już lepiej. Oby jutro już było po wielki bólu bo na dłuższą metę tak się nie da funkcjonować 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...