Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Tysia a Ty glukoze masz dopiero za tydzień?


tak ja mam glukozę w poniedziałek bo w środę idę na wizytę do lekarza a mialkam zrobić 2 dni przed ,żeby miał na świeżo wynik i w razie czego ,żebyśmy zaczęli działać 🙂 zresztą ja miałam tylko nieprawidłowo wynik po godzinie bo po 2 już spadło wiec powiedział ,że cukrzyca to raczej nie jest tylko wynik dietozależny ale zobaczymy 🙂 nie martwie się na zapas ☺️

tak w ogole to dzień dobry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Tysia a Ty glukoze masz dopiero za tydzień?


tak ja mam glukozę w poniedziałek bo w środę idę na wizytę do lekarza a mialkam zrobić 2 dni przed ,żeby miał na świeżo wynik i w razie czego ,żebyśmy zaczęli działać 🙂 zresztą ja miałam tylko nieprawidłowo wynik po godzinie bo po 2 już spadło wiec powiedział ,że cukrzyca to raczej nie jest tylko wynik dietozależny ale zobaczymy 🙂 nie martwie się na zapas ☺️

tak w ogole to dzień dobry 😘


Napewno Tysiu to nie cukrzyca, bo po 2 godzinach masz wynik dobry, a po godzinie to chyba nie miał nikt sprawdzany tylko ty? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):


Napewno Tysiu to nie cukrzyca, bo po 2 godzinach masz wynik dobry, a po godzinie to chyba nie miał nikt sprawdzany tylko ty? 🙃


no własnie ja mu mówilam dlaczego ja miałam tak spawdzany a on ,że 75 gram tak się sprawdza :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):


Napewno Tysiu to nie cukrzyca, bo po 2 godzinach masz wynik dobry, a po godzinie to chyba nie miał nikt sprawdzany tylko ty? 🙃


no własnie ja mu mówilam dlaczego ja miałam tak spawdzany a on ,że 75 gram tak się sprawdza :/


Co laboratorium i lekarz to obyczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dalej nikogu nie ma 😞

U nas dzień minął dzis na leniuchowaniu, ale piekne słoneczko było i tez w miarę cieplo 🙂
Jutro mamy urodziny teścia i naszą 3 rocznicę ślubu cywilnego szok jak to zleciało, hmmm chyba zrobie jakis uroczysty obiadek jutro tylko nie wiem co jeszcze??? No i nie mam pomysłu kompletnie na prezent dla teścia, z moim tatem to jakoś łatwo zawsze a z teściem problem jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchate
Emi może dla Teścia książka / album jakiś? a na imprezkę polecam polędwiczki wieprzowe - szybko i łatwo się robi + np. tagiatelle lub kluseczki gnocci (gotowce) + zielona sałata (gotową umytą można kupić tylko dressing zrobić) i z głowy

Tysia jak dziś nastrój?

Dudasia młody ma coraz więcej siły to kopie! 🙂 a jak Twoje samopoczucie bo Ty chyba jesteś pierwsza do rozpakowania się wg terminów, nie?

my wczoraj u gin - wszystko ok na szczęście tylko muszę spr czy anemii nie mam młoda waży prawie 1,5 kg. Termin przesunął się na 29 maja :/

nie wiem jak Wy ale ja mam wrażenie że jak staruszka jestem - wszystko robię wolno, szybko się męczę - frustrujące to jak diabli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie 😘

dzisiaj humorek nieco lepszy...

Aaana ja też się czuje jak staruszka mam sklep z 30 m od domu i jak juz wracam to sapie jak 80 letnia babuszka 😁 brzuch ciąży...
nie mogę się wyspać bo Adaś tez się tak rozpycha ,że mam wrazenie zaraz ,że mi brzuch rozerwie 😁 ale fajnie to wygląda taki kilkucentymetrowy guz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł!!
Ja mam teraz trochę luzu bo jest u nas moja mama 🙂 Można powiedzieć, że czuję się wypoczęta raczej. No ale nie testuje swoich sił na spacerach, Młody bawić się chce tylko z babcią... Ja w sumie tylko gotuję no i sprzątam sobie na spokojnie - cudownie 🙂 sprzątanie to czysta przyjemność jak nie musisz jednocześnie opiekować się dzieckiem 😉 Wczoraj sobie uporządkowałam kuchenne zakamarki, poodkurzałam na szafach - dobrze, że mój M nie widział jak śmigam po blatach kuchennych 😉 Dzisiaj mam fryzjera, później muszę pozałatwiać kilka spraw tak więc wyrwę się z domu co mi z pewnością dobrze zrobi 🙂 trzeba zbierać siły na 9-ty miesiąc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lovela napisał(a):
Witajcie majóweczki 🙂
Ja mam termin na 26 i tak mi sie ciagna te dni,co 2tyg.mam wizyte u gina
mały jest juz glówka do dolu ,wyprawka kupiona juz sie doczekac nie moge


A wózeczek też już masz? Pochwal się jaki bo ja się nie mogę zdecydować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, jak Ty masz takie wertepy koło domu to jakiś terenowy wózek sobie spraw 😉 Masz domek więc wózek nie musi być lekki i zgrabny. Duże pompowane koła to podstawa!! Ja mam X-landera i jedną wadę w nim widziałam - brak amortyzatorów (teraz nie przeszkadza). Duże pompowane koła dają radę ale jak Bartek był w gondoli jeszcze to jednak w lesie nim troszkę telepało 😉 W każdym razie korzystam do dziś z wersji 3w1. Nie musiałam kupować zgrabniejszej spacerówki gdyż ta jest sympatyczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie X-lander jak dla mnie ma a zaletę, że nie potrzeba go wymieniać na lżejszą wersję bo ta jest ok. A Ty Tysia musisz gdzieś wnosić wózek? Ja w sumie sobie tylko wjeżdżam.. Bagażnik mamy ogromny więc tu też nie jest przeszkodą posiadanie takiej spacerówki.. Każdy musi indywidualnie wybrać co mu odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Emi, jak Ty masz takie wertepy koło domu to jakiś terenowy wózek sobie spraw 😉 Masz domek więc wózek nie musi być lekki i zgrabny. Duże pompowane koła to podstawa!! Ja mam X-landera i jedną wadę w nim widziałam - brak amortyzatorów (teraz nie przeszkadza). Duże pompowane koła dają radę ale jak Bartek był w gondoli jeszcze to jednak w lesie nim troszkę telepało 😉 W każdym razie korzystam do dziś z wersji 3w1. Nie musiałam kupować zgrabniejszej spacerówki gdyż ta jest sympatyczna 🙂


To że duże pompowane koła to napewno, jednak nie mogę zdecydowac się ciągle na markę i model, nie wiem już sama czy kupic droższy wózek z taką spacerówką co mi się od razu podoba, czy kupić tańszy z trochę brzydszą spacerówka, potem zobaczę jak będzie mi się jeździć spacerówka i ewentualnie dokupić sobie drugą jakąś mniejszą lżejszą, waga akurat dla mnie jest najmniej istotna bo mam domek więc cięzki wózek mi nie taki straszny. Ja rodzę też pod koniec maja i chciałabym aby Synuś pojeżdził w gondoli potem zimą i też się zastanawiam czy standardowa dł. gondoli na 78 cm doczeka do zimy czy raczej rozglądnąć się za większą gondolą na 82 cm, czy te 4 cm to rzeczywiście dużo dają???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...