Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Szukaj w takim razie dużej gondoli. Chociaż każde dziecko inne... i nie da się przewidzieć jakie będzie długie 😉 Bartek w swojej mieścił się spokojnie przez 4 miechy, później to już słabo 😉 A to wiosna była czyli bez śpiworków itd.. Ja zakłądam, że Hubert już na jesień (wrzesień, najdalej październik) wyląduje w spacerówce tudzież w przyczepce, która nadal mi po głowie chodzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Szukaj w takim razie dużej gondoli. Chociaż każde dziecko inne... i nie da się przewidzieć jakie będzie długie 😉 Bartek w swojej mieścił się spokojnie przez 4 miechy, później to już słabo 😉 A to wiosna była czyli bez śpiworków itd.. Ja zakłądam, że Hubert już na jesień (wrzesień, najdalej październik) wyląduje w spacerówce tudzież w przyczepce, która nadal mi po głowie chodzi 😁 😁


Roan Marita ma właśnie dużą gondolę, na forach piszę że niektóre dzieciaczki nawet do 10-11 miesiąca w niej jeździły a do 8 to praktycznie standart, jednak nie wiem czy ten wózek nie będzie dla mnie za niski, a na nic innego nie natknęłam się z dużą gondolą, może ktoś może coś polecić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Emi, pamiętaj też, że nie każde dziecko lubi długo w gondoli... Są dzieci, które szybko chce widzieć co się dzieje i koniec. W gondoli beczą. A wożenie na siedząco w gondoli to raczej mija się z celem.[/quote

No nic znów trzeba allegro przetrzepać hehe 🙂 a teraz lecę szykować się do teścia na urodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Właśnie X-lander jak dla mnie ma a zaletę, że nie potrzeba go wymieniać na lżejszą wersję bo ta jest ok. A Ty Tysia musisz gdzieś wnosić wózek? Ja w sumie sobie tylko wjeżdżam.. Bagażnik mamy ogromny więc tu też nie jest przeszkodą posiadanie takiej spacerówki.. Każdy musi indywidualnie wybrać co mu odpowiada.


no ja mieszkam w bloku na 1 piętrze i dla mnie ta spacerówka którą mam od kapsa jest za cięzka za to ta koochi jest lekka jak piórko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już chce też ,żeby Adaś na zime w spacerówce jeżdził niby ta spacerówka koochi jest od narodzin ,żeby dzieci wozić ale jakoś sobie nie wyobrażam tego mimo ,że na leżąco nawet całkiem spoko i z każdej strony zabezpieczona ale wiadomo ,że gondola to gondola a na zime jakoś średnio sobie wyobrażam w śpiworku i do tego gruby kocyk ,że da rade więc się przerzucimy na spacerówkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchatki!
Witam nową mamusie! Co wyboru między aspiratorem a gruszką polecam jednak aspirator( ja mam i miałam Fride i jak dla mnie rewelacja). Niby gruszka jest też ok, ale dla mnie aspirator lepiej działa 🙂
Emi- ja bym nie była taka pewna że 6 miesieczne i starsze dziecko bedzie chciało leżeć w gondoli. Szczerze to nie znam takiego 😉
Co do X-landera to nie wiem czy wszystkie sa takie modele, ale z tego co widziałam on ma strasznie szeroko rozstawione koła. Moja kolezanka ma problem z wejściem do niektórych sklepów. Zwłaszcza tych z mniejszymi drzwiami. Ale pozatym wózek jest super 🙂
My dziś mieliśmy spacerek bez spacerówki. Chyba Piotrus zostanie zmuszony do nauki chodzenia i nie bede musiała kupować podwójnego wózka 🙂 Wzięłam na wszelki wypadek rowerek ale też nie chciał w nim jeździć więc cała droga na nóżkach. Tylko gdzie i jak mam nosic zakupy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchate,

Emi polecam teutonię mistral S - miałam parę wózków i tylko ten na prawdę spełnił wszystkie moje oczekiwania - i do lasu i do sklepu. i do wnoszenia (3piętro) a co do gondoli - to nie licz że Ci dzieciak pojeżdzi w niej dłużej niż 6mcy. Moja już jak miał 3 to przesiadła sie do spacerówki bo był ryk że nic nie widzi

przyszedł dziś wózek dla 2ki P&T i ..... jestem zachwycona!!!!! jest prześliczny! - w mieszkaniu prowadzi się super - zobaczymy jak będzie w terenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Dudasia widziałam tą przyczepkę w "realu" i wyglądała... dziwnie - przednie koła (widziałam ją jako wózek) takie mini i plastikowe więc nie wiem czy są wygodne... ale jako przyczepka do roweru wyglądała solidnie - porządnie zrobiona i dzieciak zabezpieczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo wruciłam o teścia, pojadłam ciasta i na kolacje dopchałam sie jeszcze hamburgerem 🙂

Ja też mam aspirator do noska 🙂

Patrzyłam jeszcze na wózki i znalazłam cos takiego
http://allegro.pl/wozek-balerina-3w1-wielofunkcyjna-babyactive-i2211442355.html?source=oo
opinie z tego co czytałam to same dobre 🙂
wcześniej byłam już prawie zdecydowana na taki
http://allegro.pl/caro-3-w1-b-a-b-y-w-o-r-l-d-4gratis-i2195790467.html

a teraz znów nie wiem ten pierwszy ma wiekszą gondolę, a wam który sie bardziej podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Czesc brzuchatki!
Witam nową mamusie! Co wyboru między aspiratorem a gruszką polecam jednak aspirator( ja mam i miałam Fride i jak dla mnie rewelacja). Niby gruszka jest też ok, ale dla mnie aspirator lepiej działa 🙂
Emi- ja bym nie była taka pewna że 6 miesieczne i starsze dziecko bedzie chciało leżeć w gondoli. Szczerze to nie znam takiego 😉
Co do X-landera to nie wiem czy wszystkie sa takie modele, ale z tego co widziałam on ma strasznie szeroko rozstawione koła. Moja kolezanka ma problem z wejściem do niektórych sklepów. Zwłaszcza tych z mniejszymi drzwiami. Ale pozatym wózek jest super 🙂
My dziś mieliśmy spacerek bez spacerówki. Chyba Piotrus zostanie zmuszony do nauki chodzenia i nie bede musiała kupować podwójnego wózka 🙂 Wzięłam na wszelki wypadek rowerek ale też nie chciał w nim jeździć więc cała droga na nóżkach. Tylko gdzie i jak mam nosic zakupy?

To w Irlandii takie wąskie drzwi? 😉 Szczerze to nigdy nie miałam najmniejszego problemu ze zmieszczeniem się... Ale może rzeczywiście są różne modele... choć nie sądzę, hmm...
A Piotruś na pewno da radę 🙂 Bartek też, choć jeszcze 2-3 miesiące temu bym powątpiewała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
aha Dudasia widziałam tą przyczepkę w "realu" i wyglądała... dziwnie - przednie koła (widziałam ją jako wózek) takie mini i plastikowe więc nie wiem czy są wygodne... ale jako przyczepka do roweru wyglądała solidnie - porządnie zrobiona i dzieciak zabezpieczony

o widzisz 🙂
Są różni producenci przyczepek.. ale z tego co poczytałam to w sumie te przednie spacerowe kółka można sobie odpuścić i spacerować z tym jednym do joggingu - ono na pewno jest porządne. Jak bym kupowała to zestaw do joggingu + zestaw do Nordic Walking + zestaw do roweru. Ewentualnie płozy ale to nie teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kumpel z pracy mówił tylko ,że jedynym minusem tej przyczepki było to ,że piasek wlatywał do środka i błoto o ile o ta samą przyczepkę chodzi.. 🥴


Hmm.... ciekawe jak... Może nie używał zasłony przedniej.. Bez niej sobie nie wyobrażam jazdy bo przecież kamienie z kół lecą i mogą krzywdę dziecku zdobić.. ale widziałam na zdjęciach w necie, że ktoś jeździł z dzieckiem w otwartej przyczepce więc może niektórzy tak robią ale ja bym jednak jeździła tak jak producent radzi - z zamkniętą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...